فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

لیست قیمت دانخوری مرغ

قیمت دانخوری مرغ

امروزه در سالن های پرورش طیوری مانند مرغ پرورش دهندگان جهت تغذیه آن ها از ظروف دانخوری به جهت صرفه جویی در مصرف دان و جلوگیری از ریخت و پاش شدن به اطراف توسط پرنده و توزیع یکنواخت استفاده می نمایند. از این رو قصد داریم در رابطه با خصوصیات، ویژگی و کارآیی انواع دانخوری مرغداری صحبت نماییم. به روزترین لیست قیمت دانخوری مرغ از طریق فروشگاه اینترنتی دام و طیور قابل مشاهده است. قیمت دانخوری مرغ با توجه به نوع، حجم و کارآیی متفاوت است.

لیست قیمت دانخوری مرغ

استفاده از دانخوری در مرغداری علاوه بر جلوگیری از اتلاف دان سبب دسترسی یکنواخت پرندگان می شود. انتخاب و خریداری دانخوری طیور باید با توجه به نکاتی چون جلوگیری از ریزش دان و اتلاف خوراک، سهولت در پر کردن یا شارژ مستمر خوراک و دان، کیفیت بالا و استحکام، دوام و ماندگاری، قابلیت شستشو و ضدعفونی راحت و سریع، دسترسی آسان پرنده و حداقل نیاز انسانی برای جابجایی، قابلیت تنظیم ارتفاع برای دوره های مختلف پرنده از بدو تولد تا پایان دوره با توجه به قد آن صورت پذیرد تا بتوان از هر لحاظ از خریداری این محصول اطمینان داشت. اما پیشرفته شدن صنعت و تکنولوژی سبب شده تا با توجه به حجم مرغداری و وسعت آن و سرمایه اولیه پرورش دهندگان انواع مختلفی از دانخوری مرغ اتوماتیک و دستی مانند دانخوری سطلی، ناودانی، بشقابی، زنجیری، اوگر، جوجه و بلدرچین تولید و ارائه گردد.

دانخوری دستی مرغداری

همان طور که از اسم این دانخوری ها پیداست، به صورت دستی توسط کارگران پر و تمیز و ضدعفونی می شود. به صورت کلی دو شکل ظاهری دانخوری دستی با نام های دانخوری ناودانی و دانخوری سطلی موجود است.
-    دانخوری دستی ناودانی: ظاهری شبیه به ناودان دارد که در زیر آن پایه نصب می شود. ارتفاع و عمق آن نسبت به نوع پرنده و قد آن در اندازه های متفاوتی طراحی می شود. حدودا از یک متر طول برخوردار بوده و دارای جنس آهن گالوانیزه است که جهت جلوگیری از ورود طیور به داخل آن، میله ای افقی در بالا و امتداد آن نصب می شود.
-    دانخوری دستی سطلی: دارای یک مخزن استوانه ای شکل قرار گرفته روی یک بشقاب است که بین این دو جهت پر شدن بشقاب از دان از داخل مخزن فاصله ای کوچک در نظر گرفته شده است. نصب دانخوری های سطلی از سقف صورت می پذیرد که ارتفاع آن با توجه به سن و قد پرنده از کف تنظیم می شود. اصولا ارتفاع آن هم سطح با پشت پرنده تنظیم می شود و از جنس آهن گالوانیزه یا پلاستیک ساخته شده است.

دانخوری اتوماتیک مرغ

پر کردن این دانخوری ها به صورت خودکار صورت می پذیرد که دیگر نیاز به نیروی انسانی نیز جهت این امر نخواهد بود و شامل انواع دانخوری ناودانی زنجیره ای، دانخوری بشقابی اتوماتیک، دانخوری واگنی و دانخوری میله ای می شود. جهت مشاهده قیمت دانخوری اتوماتیک مرغ کلیک نمایید.
-    دانخوری ناودانی زنجیره ای: زنجیر تعبیه شده برای این دانخوری اتوماتیک به جهت انتقال دان از مخزن اصلی یا هاپر قرار گرفته در اتاق سرویس به داخل کانال های ناودانی شکل می باشد که پس از چرخش در کرنر ها و گذر از سالن دوباره به مخزن اصلی بر می گردد.
-    دانخوری اتوماتیک بشقابی: دان توسط حلزونی یا زنجیر درون لوله هایی از مخزن خوراک به داخل سالن و به داخل ظروف بشقابی شکل قرار گرفته در فواصل معین در مسیر لوله منتقل می شود. دان ها با شروع حرکت زنجیر یا چرخش اوگر وارد لوله می شود و بدین صورت بشقاب پر می شود و به صورت خودکار قطع می شود. نصب آن ها به صورت آویزان از سقف صورت می پذیرد و ارتفاع آن با کابل صورت می پذیرد. در این دانخوری اتوماتیک دان به صورت یکنواخت در بین طیور توزیع می شود و به صورت یکتواخت می توانند بدان دسترسی داشته باشند. قیمت دانخوری بشقابی مرغداری نسبت به دیگر دانخوری های اتوماتیک مناسب و در کاهش هزینه های اضافی بسیار موثر است.
-    دانخوری اتوماتیک واگنی: همانند دانخوری قبلی ناودان ها به صورت خودکار اما با این تفاوت که جای زنجیر با واگن قرار گرفته روی ریل پر می شود. در انتهای واگن لوله ای برای ریزش دان به داخل ناودان ها تعبیه شده است و کاربری این دانخوری بیش تر برای قفس است که در این روش دیگر مشکل جداسازی خوراک در دانخوری زنجیری وجود ندارد.
-    دانخوری اتوماتیک میله ای: مشابه با دانخوری خودکار بشقابی طراحی شده با این تفاوت که لوله حمل دان در ارتفاع بالا نصب و دان با یک لوله به سطل های دانخوری نصب شده نزدیک بستر انتقال می یابد.

قیمت ظرف دانخوری مرغ

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دام و طیور می توانید از قیمت دانخوری اتوماتیک و دستی در اشکال و انواع مختلف بهره مند گردید. این فروشگاه معتبر ارائه دهنده انواع لوازم و تجهیزات مرغداری و دستگاه های جوجه کشی با گارانتی معتبر کالا می باشد که پرورش دهندگان می توانند جهت تامین احتیاجات خود می توانند بدان مراجعه نمایند. امکان خرید دانخوری اتوماتیک مرغ با قیمت مناسب توسط فروشگاه آنلاین دام و طیور صورت می پذیرد که متقاضیان می توانند بدان مراجعه نمایند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اهمیت کنسانتره در خوراک دام و طیور
•  فروش قفس بلدرچین و کبک
•  معرفی پرفروش ترین دستگاه های جوجه کشی اسکندری
•  طرز استفاده صحیح از دستگاه جوجه کشی خانگی چیست؟
•  مقایسه بین دستگاه های جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان