فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

قیمت دانخوری بشقابی پارس

قیمت دانخوری بشقابی اتوماتیک

تغذیه طیور با استفاده از دان در مرغداری ها یکی از مهم ترین موارد ضروری جهت دستیابی به راندمان بالا می باشد که نیاز به توزیعی یکنواخت جهت جلوگیری از خوردن زیاد یا کم و عواقب آن برای پرنده ها می باشد. مرغداری های صنعتی و نیمه صنعتی به جهت برخورداری از تعداد بالای گله نیازمند دانخوری اتوماتیک هستند که می توان به روزترین و بهترین قیمت دانخوری بشقابی اتوماتیک را از طریق فروشگاه دام و طیور مشاهده نمود. هم چنین قیمت دانخوری بشقابی پارس به عنوان بهترین دانخوری اتوماتیک توسط این فروشگاه معتبر قابل مشاهده است که در ادامه در رابطه با ویژگی ها و خصوصیات این آبخوری بیش تر توضیح داده شده است.

قیمت دانخوری بشقابی پارس

دانخوری های اتوماتیک به دلیل اتصال به مخزن دان و توزیع یکنواخت و دان رسانی به تمامی بشقاب ها در تمامی سطح سالن، منجر به وزن گیری و تخم گذاری یکنواخت گله می شود. دانخوری بشقابی اتوماتیک دارای سیستم مکانیزه است که تمامی روند دان رسانی از سیلو به بشقاب و توزیع یکنواخت آن را انجام می دهد. حجم و ظرفیت دانخوری بشقابی پارس متناسب با مرغداری های صنعتی و نیمه صنعتی قابل استفاده است. اصولا دانخوری پارس به ازای هر سه متر فضا یک بشقاب نصب می شود که می توان برای یک فضای 12 متری 4 تا از آن را در نظر گرفت. جنس بشقاب های دانخوری پارس اتوماتیک از پلاستیک صنعتی است که به راحتی قابل جداسازی و ضدعفونی کردن و نظافت است.

سیستم توزیع دان در دانخوری بشقابی بدین صورت انجام می شود که دان ها از طریق یک لوله 45 میلی متری پس از عبور و چرخیدن از موتور گیربکس از مخزن با ظرفیت 100 کیلوگرمی به سمت بشقاب ها حرکت می نماید و پس از پر شدن بشقاب آخر الکتروموتور به صورت اتوماتیک خاموش می شود. از سری مزایای استفاده از دانخوری بشقابی می توان به موارد زیر اشاره داشت:
-    عدم ترکیب دان ها با مواد زائد داخل سالن و آلوده شدن و بوی بد گرفتگی
-    جلوگیری از ریخت و پاش دان در سالن توسط طیور
-    تنظیم حجم دان داخل بشقاب ها با توجه به سن مرغ و جوجه ها
-    برخورداری از امکان قابلیت تنظیم ارتفاع به نسبت قد پرنده
-    تناسب ظرفیت بشقاب با تعداد 50 جوجه گوشتی

از اجزای داخلی و قطعات در نظر گرفته شده برای دانخوری اتوماتیک بشقابی می توان به موتور دانخوری اتوماتیک، گیربکس دانخوری اتوماتیک، بشقاب دانخوری اتوماتیک، لوله دانخوری اتوماتیک، سیم بکسل دانخوری بشقابی، وینچ دانخوری اتوماتیک جهت بالا بردن سطح بشقاب های دان خوری و هاپر یا همان مخزن دان دانخوری اتوماتیک اشاره داشت. نصب دانخوری اتوماتیک نیز با توجه به نوع فضا و نیاز مرغداری توسط کارشناس متخصص صورت می پذیرد که بدین نحو اعتدال در همه نقاط جهت دسترسی تمامی پرندگان و توزیع یکنواخت بین آن ها صورت می پذیرد و در نتیجه سبب رشد یکنواخت گله می شود که بدین صورت از راندمان قابل توجهی برخوردار می شود.

سیم بکسل و وینچ تعبیه شده روی این دانخوری سبب امکان قابلیت تنظیم ارتفاع دانخوری در هر سطحی از مرغداری برای قد و سنین مختلف طیور شده است. جلوگیری از انتقال بیماری ها و صرفه جویی در مصرف دان، برخورداری از سیستم مکانیزه و هدفمند، قابلیت تنظیم سطح دان در هر بشقاب دانخوری به وسیله سنسور های موجود در هر بشقاب همه منجر شده تا بتوان از آن به عنوان بهترین دانخوری بشقابی استفاده نمود.

قیمت دانخوری بشقابی اتوماتیک

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دام و طیور می توانید از امکان مشاهده انواع دانخوری اتوماتیک و دستی با توجه به نیاز و بودجه خود بهره مند گردید. امکان خرید دانخوری اتوماتیک بشقابی با قیمت مناسب از طریق این وب سایت فروشگاهی همراه با گارانتی معتبر کالا برای متقاضیان فراهم می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  قیمت روز خرید اینترنتی دان مرغ
•  اهمیت گندم در تغذیه جوجه مرغ
•  کروکت سگ پرانرژی
•  عوامل موثر بر تخمگذاری بلدرچین
•  خرید دان بلدرچین تخمگذار
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان