فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مکمل غنی شده گاو شیری

خرید مکمل معدنی گاو شیری

گاوهای شیری به عنوان پر درآمدترین حیوان اهلی شناخته می شوند که دام پروران اصولا به وسیله آن ها به کسب سودآوری می پردازند . تنها عامل بسیار مهمی که سبب سود آوری این حیوان اهلی پر درآمد می شود ، شیر آن است . دام پروران به جهت افزایش هر چه بیش تری شیردهی دام های خود ترجیح به خرید مکمل معدنی گاو شیری می دهند . مکمل غنی شده گاو شیری دارای مواد معدنی و ویتامینه بسیار خوبی است که می توان به جهت افزایش شیر گاو از آن بهره برد . در ادامه به معرفی این محصول ارائه شده توسط گروه دام و طیور و انواع آن می پردازیم .
مکمل غنی شده گاو شیری
گاوهای شیرده بسته به عوامل مختلفی چون سن ، مرحله آبستنی و دوره شیردهی به مقدار مواد معدنی و ویتامین های متفاوتی نیاز دارند . بیماری های مختلفی که اخیرا گله گاوهای شیری را تهدید کرده سبب شده تا مقدار بیش تری از مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز سیستم ایمنی بدن گاو شیری استفاده شود . کمبود ویتامین و مواد معدنی که باعث نقصان در عملکرد سیستم ایمنی بدن گاو می شود ، قابل تشخیص نیست و این سبب ضررهای زیادی در بین گله گاوهای شیری می شود ، در صورتی که سیستم ایمنی قوی در گاو باعث جلوگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری ها و تلفات ناشی از آن می شود . عملکرد سیستم ایمنی بدن یک گاو شیرده در مرحله انتقال که 21 روز قبل تا بعد از زایمان می باشد ، کمی حساس و ضعیف می شود که در جهت جبران این ضعف بدنی ، نیاز آن به مواد معدنی و ویتامینه به منظور جلوگیری از کاهش تولید مثل ، مشکلات متابولیکی و عفونی ، کاهش شیردهی بسیار بیش تر می شود . علاوه بر این ها عواملی چون شرایط آب و هوایی و کیفیت پایین علوفه ها ، دام پروران را ملزم به استفاده از مکمل های معدنی غنی شده در کنار خوراک دام به جهت بازدهی بهینه گله نموده است .
انواع مکمل های غنی شده گاو شیری
گاوهای شیری به لحاظ شیردهی به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر نام برده شده است و دام داران با توجه مقدار شیردهی گاو به تهیه مکمل غنی شده گاو شیری می پردازند . در انواع مکمل های گاو شیری مقادیر مختلفی از انواع ویتامین ها شامل ویتامین آ ، دی ، ای ، بیووین و انواع مکمل های معدنی شامل موننسین ، ید ، سلنیوم ، کبالت ، مس ، آهن ، منگنز ، روی ، فسفر ، منیزیم ، کلسیم و آنتی اکسیدان موجود است که دامدار با توجه به مقدار شیردهی گله خود به تهیه مکمل غنی شده مخصوص انواع گاوهای شیری زیر می پردازد :
-    پیش مخلوط 5 % مخصوص گاو شیری
-    مکمل دامی ویژه مخصوص گاو شیری
-    مکمل دامی سوپر تولید مخصوص گاو شیری
-    مکمل دامی پر تولید مخصوص گاو شیری
-    مکمل دامی متوسط مخصوص گاو شیری
-    مکمل دامی کم تولید مخصوص گاو شیری
خرید مکمل معدنی گاو شیری
شرکت دام و طیور به عنوان تنها نماینده رسمی ویتارال در کاشان به صورت حضوری و غیر حضوی فعالیت دارد . این شرکت ارائه دهنده انواع مکمل های معدنی غنی شده گاو شیری می باشد که دامداران می توانند با کسب مشاوره از متخصصین این شرکت ، به تهیه مکمل مورد نیاز گاوهای شیری گله خود بپردازند تا بالاترین بازدهی و سودآوری را با کمترین سرمایه گذاری داشته باشند . این شرکت عرضه کننده انواع محصولات گروه تولیدی ویتارال به صورت مستقیم می باشد که متقاضیان می توانند با کم ترین هزینه از بهترین و موثرترین مکمل های دامی غنی شده مخصوص گاوها با میزان شیردهی مختلف ، بهره مند گردند . ویتارال به عنوان بهترین تولید کننده انواع مکمل ، پیش مخلوط ، کنسانتره دام و طیور در ایران شناخته می شود که محصولات دامی را با بهترین کیفیت تولید و با قیمت تولیدی در اختیار شرکت دام و طیور نماینده رسمی خود در کاشان قرار داده است که این شرکت نیز در جهت عرضه باکیفیت ترین محصولات با مناسب ترین قیمت ها مورد رضایت مشتریان ، خود را موظف به ارائه بهترین خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری دانسته است و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی دام و طیور به عرضه مستقیم محصولات خود به صورت آنلاین پرداخته است که در این روش نیز هیچ هزینه اضافی شامل قیمت مکمل معدنی گاو شیری و دیگر محصولات نمی شود .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مکمل غنی شده گاو شیری
•  دان مرغ تخمگذار باکیفیت = تخم مرغ باکیفیت
•  فروش قفس بلدرچین و کبک
•  قیمت دانخوری بشقابی پارس
•  اهمیت کنسانتره در خوراک دام و طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان