فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه جوجه کشی دماوند | دستگاه جوجه کشی با ضمانت نامه و گارانتی

فروش دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

یکی از بازارهای کسب و کار در کشور ایران که به نوعی از رونق خوبی برخوردار می باشد و به صورت خانگی و صنعتی امکان انجام آن وجود دارد را می توان جوجه کشی و پرورش آن به صورت پرورش طیور با زمینه استفاده نوع گوشتی و حتی نوع تخم گذار اشاره نمود . از این رو یکی از مهم ترین و داغ ترین مباحث در این زمینه را می توان استفاده از دستگاه های جوجه کشی معرفی نمود که در این زمینه به پرورش دهندگان کمکی شایان می نماید . به همین منظور خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب یکی از دغدغه های اصلی برای این افراد می باشد که در شرکت پرتو دانه سیمرغ یکی از نمایندگی های اصلی بهترین نوع دستگاه جوجه کشی یعنی دستگاه جوجه کشی دماوند می باشد که با فروش دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند با ضمانت نامه و گارانتی به نوعی سعی در برطرف نمودن نیاز خریداران در زمینه کیفیت و قیمت نموده است .
دستگاه جوجه کشی دماوند
برندهای متعددی در زمینه دستگاه های جوجه کشی توسط فروشگاه های مختلف عرضه می گردند که دستگاه جوجه کشی دماوند یکی از بهترین برند های آن در این زمینه می باشد که در فروشگاه دام و طیور یا همان پرتو دانه سیمرغ به فروش می رسد . علت معرفی این برند به عنوان بهترین برند دستگاه جوجه کشی را در وهله اول می توان به کیفیت تجهیزات به کار رفته در این دستگاه مرتبط دانست که به شرح زیر می باشد :
- جنس بدنه دستگاه جوجه کشی : تولید این دستگاه های جوجه کشی با جنس بدنه گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ایی می باشد که خود نسبت به نوع جنس پی وی سی یا ام دی اف که گاها تعریف آن را شنیده اید بهتر و دارای استحکام بیشتری می باشد .
- در بحث ویژگی دیگر دستگاه های جوجه کشی می توان به بحث کالیبره شدن آن اشاره نمود . دستگاه ها با برندهای متفاوت امکان کالیبره شدن را در مدت زمان کوتاه فراهم می نمایند در صورتی که این موضوع در دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند برطرف شده و بدون نیاز به تعویض و کالیبره شدن قابل استفاده می باشد .
- میزان دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی : یکی دیگر از مباحث مورد بررسی در کیفیت دستگاه های جوجه کشی می باشد که باید به طور مرتب مورد اندازه گیری قرار گیرد که این موضوع در دستگاه جوجه کشی دماوند با سنسور nct قابل اندازه گیری می باشد که سبب راحتی در انجام بررسی دما می شود . در صورتی که این موضوع با نصب یک سنسور دما سنج برای دستگاه های جوجه کشی با برند دیگر همراه خواهد بود .    
- از امکانات دیگر این دستگاه جوجه کشی می توان به قابلیت GSM اشاره نمود که امکان بررسی دستگاه و تخم را به صورت اپلیکیشن بر روی مانیتور یا موبایل میسر می سازد و این موضوع بررسی و هدایت در این بخش را آسان تر نموده است و در بحث کیفیت بررسی و ارائه راندمان موثر عمل می نماید .
- هم چنین استفاده از نوار مگنتی و شیشه های دو جداره در این دستگاه جوجه کشی از هدر رفت حرارت جلوگیری می نماید که خود از مهم ترین ویژگی در بحث جوجه کشی به حساب می آید .
- استفاده از کنترل های plc-dqmi در راستای راندمان بهتر با کمترین درصد خطا نیز از موارد دیگر بحث کیفی در دستگاه جوجه کشی دماوند می باشد .
- هم چنین ارائه ظرفیت های مختلف دستگاه جوجه کشی دماوند در بحث استفاده در مصارف خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی از ویژگی های دیگر دستگاه جوجه کشی می باشد که امکان خرید دستگاه جوجه کشی بر اساس ظرفیت و مقدار را به آسانی مهیا می نماید . در معرفی ظرفیت های این دستگاه می توان به
1. دستگاه جوجه کشی 84 تایی
2. دستگاه جوجه کشی 126 تایی
3. دستگاه جوجه کشی 210 تایی
4. دستگاه جوجه کشی 420 عددی
5. دستگاه جوجه کشی 588 عددی
6. دستگاه جوجه کشی 1850 عددی

ارائه شده در فروشگاه دام و طیور با برند بلدرچین دماوند اشاره نمود .
در بحث کیفیت دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند در کنار ویژگی های بالا که نشان از کیفیت آن را دارا می باشد می توان به بحث ضمانت نامه و گارانتی آن نیز توجه نمود تا اطمینان از کیفیت برای خریدار صورت پذیرد .
با توجه به مباحث بالا و انتخاب دستگاه جوجه کشی با کیفیت به همراه ضمانت و گارانتی یکی از سوال هایی که ذهن افراد تازه کار را در زمینه پرورش را به خود مشغول می سازد می توان این سوال بیان نمود که
چه زمانی جوجه های تازه متولد شده را از دستگاه جوجه کشی بیرون بکشیم ؟
بررسی این که بدانیم آیا همه جوجه ها هچ شده اند یا نه از مسائل خیلی مهم است که در این زمینه بسیار به افراد کمک می نماید . اگر تخم ها از یک گله هم سن تولید شده باشند و شرایط انتقال و انبار آنها یکی باشد انتقال جوجه ها از دستگاه جوجه کشی زمانی است که جوجه ها خشک شده و کرک های آنها به صورت مخملی در آمده و هنوز پشت گردن آنها کمی خیس باشد . از منظر دیگر بهترین زمان بیرون کشیدن جوجه ها زمانی است که هنوز 5 درصد از جوجه ها خشک نشده اند . (پشت گردن آنها خیس است) این موضوع سبب می شود که جوجه هایی که زودتر هچ شده اند بعد از بیرون کشیدن از دستگاه دهیدراته نشوند .
از آنجائیکه دستگاه های مختلف ممکن است جوجه ها را دیرتر و یا زودتر خشک کنند لازم است که دائماً دستگاه هچر توسط مسئول مربوطه کنترل شود و در صورت آماده بودن جوجه ها ، عملیات خارج کردن آن ها از دستگاه انجام گیرد . توصیه می شود : هر 6 ساعت یک بار ، در دستگاه باز شده و جوجه هایی که کاملاً خشک شده اند از دستگاه هچر خارج و به زیر دستگاه مادر مصنوعی منتقل شوند .
دستگاه جوجه کشی با ضمانت نامه و گارانتی
فروشگاه پرتو دانه سیمرغ یکی از نمایندگی های رسمی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند می باشد که فروش این دستگاه های جوجه کشی را با تضمین کیفیت و قیمت به صورت عرضه گارانتی و ضمانت 5 ساله به خریداران ارائه می دهد که این موضوع خود نشان از کیفیت بالا و جلب اعتماد خریداران را به همراه دارد . پس خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند از نمایندگی معتبر علاوه بر بحث ضمانت و کیفیت محصولات ، قیمتی ارزان تر را نیز برای شما به همراه خواهد داشت زیرا این نمایندگی ها به صورت رسمی بدون وجود واسطه به فروش دستگاه جوجه کشی می پردازند که خود از سود و هزینه های ناشی از وجود دلال جلوگیری به عمل می آورد و همین موضوع قیمت ارزان دستگاه جوجه کشی را به همراه دارد .
فروش دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
فروشگاه دام و طیور در راستای کمک به خریداران و افزایش کسب و کار در این زمینه علاوه بر امکان خرید به صورت حضوری در شهر کاشان امکان خرید دستگاه جوجه کشی دماوند را به عنوان یک نماینده رسمی به صورت آنلاین با ارسال رایگان به سراسر کشور مهیا نموده است . هم چنین ارائه ضمانت و گارانتی برای خریداران به شیوه آنلاین از این فروشگاه به صورت کتبی با ارسال دستگاه نیز همراه می باشد .  

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اهمیت سیستم دانخوری در بازدهی اقتصادی مرغداری
•  بررسی تخصصی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند
•  اهمیت کنسانتره در خوراک دام و طیور
•  اهمیت گندم در تغذیه جوجه مرغ
•  مشکلات بر سر راه پرورش شترمرغ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان