فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

راهنمای انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

این روز ها برندهای مختلفی از دستگاه جوجه کشی در بازار وجود دارد و کارخانه های متعددی در زمینه ساخت دستگاه جوجه کشی ، فعالیت دارند . یکی از برند های معروفی که دستگاه جوجه کشی باکیفیت با استفاده از قطعات اصل تولید می کند ، بلدرچین دماوند است . حالا برای اینکه ما بخواهیم یک دستگاه جوجه کشی اصل و باکیفیت انتخاب کنیم باید چکار کنیم و چگونه دستگاه جوجه کشی خوب و مناسب خریداری کنیم ؟
زمانی که برای خرید دستگاه جوجه کشی به فروشگاه های فروش دستگاه جوجه کشی می رویم با دستگاه جوجه کشی در قیمت های مختلف و کیفیت های متفاوت مواجه می شویم و سعی می کنیم تا محصولی خریداری کنیم تا از لحاظ قیمت به بودجه ما بخورد و از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد . در این مقاله ما میخواهیم به اینکه چگونه دستگاه جوجه کشی خوب بخریم و مواردی که هنگام خرید دستگاه جوجه کشی باید به آن دقت نمود ، مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم تا بتوانید دستگاهی باکیفیت و با طول عمر بالا خریداری کنید .
بدنه مناسب برای دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی را به سه نوع pvc ،  mdf ، و فلزی می سازند که ام دی اف بدترین نوع دستگاه جوجه کشی است به این دلیل که درون دستگاه جوجه کشی رطوبت وجود دارد . استفاده از دستگاه جوجه کشی با بدنه ام دی اف باعث می شود تا بعد از مدتی بدنه باد کرده و قابل استفاده نباشد . بدنه دستگاه یکی از قسمت های بسیار مهم است چون وظیفه حفظ دما و رطوبت را دارد پس اگر از جنس خوبی برخوردار نباشد راندمان جوجه کشی کاهش یافته و حتی ممکن است منجر به از بین تخم نطفه دار شود  .
شرکت بلدرچین دماوند بدنه دستگاه جوجه کشی هایش را از نوع فلزی می سازد که از لحاظ جنس بدنه در رده متوسط قرار دارد . زمانی که بدنه از جنس فلزی باشد با شستشو و ریختن آب دچار زنگ زدگی شده و کاهش راندمان دستگاه را در پی خواهد داشت .  بلدرچین دماوند برای اینکه بدنه آن زنگ نزند و از بروز این اتفاق جلوگیری  شود ، از پوشش رنگ کوره ای استفاده می کند .
سنسور دما و رطوبت در دستگاه جوجه کشی
دما و رطوبت دو عامل بسیار مهم در فرایند جوجه کشی است که بسیار حساس است و با کم و زیاد شدن هر کدام ، راندمان جوجه کشی را تغییر می دهد . با تغییر دما ممکن است تخم های نطفه دار از بین رفته و پرورش دهنده مرغ ، خسارت های جبران ناپذیری را متحمل شود . برای جلوگیری از بروز این اتفاق ، بایستی دستگاهی که تهیه می کنید از سنسور دمایی استفاده کند تا تمام لحظات دما را به طور دقیق اندازه گیری کند .  گروه بلدرچین دماوند از سنسوری به نام ntc  استفاده می کند .  این سنسور در قسمتی که آب دستگاه عبور می کند قرار داده می شود تا دما را اندازه گیری نماید .
قیمت دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های متفاوت
عوامل متعددی در قیمت دستگاه جوجه کشی موثر است که یکی از آن ها سایز دستگاه می باشد . دستگاه جوجه کشی از نظر سایز به سه دسته دستگاه جوجه کشی خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند . هر چه دستگاه بزرگتر باشد قیمت بیشتری دارد . بلدرچین دماوند دستگاه جوجه کشی را در ظرفیت های متفاوتی طراحی و تولید کرده است تا هر کاربر با توجه به نیاز و بودجه خود بتواند دستگاهی خریداری کند . دستگاه جوجه کشی خانگی تولید شده توسط بلدرچین دماوند  شامل دستگاه جوجه کشی 84 عددی ، دستگاه جوجه کشی 126 تایی ، دستگاه جوجه کشی 210 عددی است که معمولا برای مصرف خانگی استفاده می شود . دستگاه جوجه کشی 420 عددی و ماشین جوجه کشی 588 عددی برای مصرف نیمه صنعتی و مزارع کوچک حرفه ای کاربرد دارد و دستگاه جوجه کشی با ظرفیت 926 تایی و دستگاه جوجه کشی 1850 عددی برای افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند مناسب می باشد .
گارانتی در خرید دستگاه جوجه کشی
زمان خرید دستگاه جوجه کشی به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت مورد نظر مطمئن شوید . این مرحله از تمامی مرحله های قبل مهم تر است . فروشگاه اینترنتی دام و طیور اقدام به عرضه دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های متفاوت با قیمت مناسب به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به مدت 5  سال کرده است . شما می توانید برای راهنمایی خرید دستگاه جوجه کشی اصل از مشاوره رایگان متخصصان مجموعه استفاده کنید و تماس حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نگهداری مرغ در فصل تابستان
•  خرید قفس بلدرچین با کیفیت
•  اختلاف دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 در چیست ؟
•  اصول تغذیه طیور
•  کنسانتره دام و طیور چیست ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان