فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین دان بلدرچین

بهترین دان بلدرچین


یکی از مهم ترین عوامل در پرورش بلدرچین خوراک بلدرچین می باشد .
بلدرچین ها در هر مقطع از سن خود نیاز به جیره بلدرچین متناسب با سن خود را دارند و در صورتی که خوراک بلدرچین به درستی تأمین نشود بلدرچین ها با مشکل رو به رو می شوند .


مهم ترین اغلام موجود در دان بلدرچین

ذرت بزیل ، کنجاله سویا ، گندم بوجاری ، کنجاله کلزا ، گلوتن ، نمک ، روغن سویا ، پودر صدف ، سبوس گندم ، پودر یونجه ، پودر ماهی ، و ... می باشد .
برای دست یافتن به بهترین دان بلدرچین باید ابتدا تمامی مواد اولیه تشکیل دهنده دان بلدرچین را آنالیز نمایید تا بتوانید تمامی موارد مورد نیاز پرنده را به آن برسانیم . باید توجه داشته باشید که پرنده های پرورشی منبع تأمین خوراک دیگری برای مواد مورد نیاز بدن خود ندارد بنابراین باید توجه ویژه ای به نوع خوراک مصرفی طیور داشته باشیم .
گروه دام و طیور عرضه کننده اصلی انواع خوراک بلدرچین با کیفیت بسیار بالا می باشد ، شما می توانید جهت پرورش بلدرچین با توجه به سن پرنده دان بلدرچین مناسب را از فروشگاه دام و طیور تهیه نمایید .


مشتریان دان بلدرچین فروشگاه دام وطیور تجریه ی راندمان 90% تا 98% را داشته اند و با اعتماد کامل این دان بلدرچین غنی را در اختیار بلدرچین تخمگذار خود میگذارند.


یک خوراک خوب باید علاوه بر تأمین کامل مواد مورد نیاز پرنده از قیمت تمام شده مناسبی نیز برخوردار باشد بنابراین در فرمول نویسی خوراک طیور من جمله جیره نویسی دان بلدرچین باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید تا از هزینه ها کاسته و به سود بیفزایید.

خوراک های بی کیفیت با انرژی قابل متابولیسم پایین زیان جبران ناپذیری به گله بلدرچین شما وارد خواهد کرد .


در تولید خوراک برای بلدرچین لازم است اغلام درشت موجود در جیره به اندازه مناسب با توجه به سن بلدرچین آسیاب شود تا مناسب استفاده بلدرچین باشد همچنین جیره غذایی بلدرچین ها باید به شیوه صحیح و اصولی توسط میکسر مخلوط شود تا خوراک یکنواخت باشد و تمامی موارد نیاز بدن بلدرچین در اندازه نیاز آن به درستی در اختیار بلدرچین ها قرار گیرد .


فروشگاه دام و طیور با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید خوراک طیور بهترین دان بلدرچین جهت استفاده به عنوان دان جوجه بلدرچین ، دان بلدرچین نیمچه ، دان بلدرچین پرواری ، دان بلدرچین تخمگذار را برای استفاده پروش دهندگان بلدرچین فرآهم آورده تا با قیمت مناسب به راندمان حداکثری برسند .


دان بلدرچین آماده را در محیط خنک و به دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید نگاه دارید و همچنین دان بلدرچین را از دسترس سایر پرندگان و حیوانات موزی خارج نمایید .
نوع ، مقدار و روش تولید خوراک برای بلدرچین در سن مختلف پرنده متفاوت می باشد به صورتی که دان بلدرچین برای جوجه بلدرچین ریز تر و مقدار مصرف دان توسط جوجه بلدرچین بسیار پایین تر است و با افزایش سن بلدرچین ، دان بلدرچین بالغ ، دان بلدرچین پرواری ، دان بلدرچین تخمگذار درشت تر خواهد شد و مقدار مصرف دان توسط بلدرچین ها  بیشتر می شود .
در کنار دان مناسب و کافی وجود آب به مقدار لازم در جیره غذایی بلدرچین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به صورتی که بلدرچین ها بیش از دو برابر وزن دان بلدرچین که در روز مصرف می کنند آب می خورند . آب در حضم غذا و همچنین در دفع مواد زاید از بدن بلدرچین نقش اساسی دارد و اگر به هر دلیل آب کافی در اختیار بلدرچین نباشد فرآیند حضم غذا با مشکل رو به رو خواهد شد و حتی باعث کم شدن وزن خوراک بلدرچین میگردد .
در نهایت باید دانست رسیدن دان و آب به مقدار نیاز بلدرچین به آن در رشد ، بلدرچین پرواری ، بلدرچین تخمگذار کمک ویژه ای خواهد نمود لذا برای رسیدن به بازدهی بیشتر و همچنین صرف هزینه های کمتر مفید است از آبخوری بلدرچین و دانخوری بلدرچین مناسب با سن و تعداد پرنده استفاده نمایید .
شما می توانید برای خرید انواع آبخوری اتوماتیک بلدرچین و دانخوری اتوماتیک بلدرچین و یا آبخوری دستی بلدرچین و دانخوری دستی بلدرچین به دام و طیور مراجعه نمایید ضمنا برای جوجه یک روزه بلدرچین از سینی بلدرچین استفاده نمایید چون امکان دارد اگر دان به صورت دیگری در اختیار جوجه یک روزه بلدرچین قرار بگیرد احتمال وجوود آسیب به پرنده وجود دارد ، همچنین می توانید جهت خرید های عمده با شماره تماس 09131616534 تماس بگیرید و با کارشناسان فنی ما در این زمینه صحبت نمایید .
گروه دام و طیور همچنین عرضه کننده انواع خوراک دام و خوراک انواع طیور می باشند که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه دام و طیور بهترین خوراک را با قیمت مناسب درب منزل و به قیمت عمده دریافت نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  تجهیزات عمومی مورد نیاز در سالن مرغداری ها
•  آشنایی با پرورش شتر مرغ
•  انواع دستگاه جوجه کشی ارزان
•  دستگاه جوجه کشی شتر مرغ خانگی کوچک
•  قیمت دان مرغ به چه چیز هایی بستگی دارد ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان