فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی

بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی

بسیاری از فعالان عرصه جوجه کشی در زمینه پرورش پرندگان زینتی نیز به دنبال فعالیت هستند که بدین جهت بررسی و شناخت بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی حائز اهمیت می گردد که در این باره فروشگاه دام و طیور اقدام به معرفی یک چنین دستگاه هایی نموده است تا در این زمینه شما را یاری نماید. پس با ما همراه باشید تا بتوانید با شناخت بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی اقدام به فعالیت در این عرصه نموده و به موفقیت های چشمگیری از این جهت دست یابید.

 

دستگاه جوجه کشی پرنده های زینتی

حتما با مراجعه به فروشگاه های ارائه دهنده تجهیزات طیور یا در بازار فروش این محصولات، تنوع بالایی از برند و دستگاه های جوجه کشی های مختلف را با ظرفیت های متفاوتی مشاهده نموده اید که گاها نیز تمامی آن ها امکان پرورش و جوجه کشی از انواع تخم های نطفه دار را دارا هستند اما برخی از آن ها می توانند در باب پرورش پرندگان زینتی به طور اختصاصی مورد استفاده قرار گیرند که آن هم به دلیل برخورداری از ویژگی های مورد نیاز و خاص دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی است که در زیر به این ویژگی ها اشاره نموده ایم:

- به سبب ارزش بالای مالی تخم پرندگان زینتی و اندازه کوچک این نوع از تخم های نطفه دار به منظور جوجه کشی از آن ها دقت عمل در اندازه گیری دما و رطوبت یکی از مهمترین نکاتی است که باید در این دستگاه ها وجود داشته باشد که در باب آن می توان به کار برده شدن سنسور دما و رطوبت که از سنسور های SHT شرکت سوئیسی است و دقت عمل بالا و خطای کمی را دارد و به سبب امکان همزمان ارسال دما و رطوبت از بهترین نوع سنسور به کار رفته در دستگاه های جوجه کشی است را برای این محصولات بیان نمود.

- چرخش تخم به صورت 360 درجه نیز از نکاتی است که باید برای جوجه کشی به صورت مداوم با میزان چرخش بالا انجام گیرد، زیرا حساسیت بالای تخم های نطفه دار پرندگان زینتی نیازمند چرخش بیشتر به منظور راندمان بالاتر می باشد.

- رطوبت رسانی به طور کلی برای جوجه کشی عاملی مهم محسوب می شود که در نوع پرندگان زینتی این موضوع اهمیت دو چندانی را پیدا می نماید که برخوردار بودن دستگاه از رطوبت ساز اتوماتیک یکی از بهترین گزینش های انتخابی با راندمان بالاتر می باشد.

حال که با خصوصیات مهم در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی آشنا شده اید بهتر است با نوع دستگاه های عرضه شده مناسب در بازار برای خرید نیز شما را آشنا نماییم که در زیر معرفی آن صورت گرفته است.

 

معرفی دستگاه جوجه کشی مخصوص پرندگان زینتی

معمولا مناسب ترین نوع ماشین آلات جوجه کشی به منظور پرورش پرندگان زینتی را می توان دستگاه جوجه کشی خانگی پرندگان زینتی معرفی نمود که در زیر به معرفی دو نمونه از بهترین این محصولات اشاره نموده ایم:

دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک 12 تایی ایزی باتور 6
از سری ماشین های جوجه کشی با طراحی حرفه ای و هوشمند که توسط گروه صنعتی اسکندری یکی از بزرگترین تولید کننده های معتبر ایران تولید گشته است و استفاده از آن به سبب راندمان بالا و ویژگی های فوق العاده که توانسته پاسخگویی نیاز کاربران حرفه ای باشد مناسب برای پرندگان زینتی است را می توان دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک 12 تایی ایزی باتور 6 معرفی نمود.

دستگاه جوجه کشی کره ای ۲۴ تایی ارکام
یکی دیگر از سری دستگاه های جوجه کشی اما از تولیدات خارجی که توانسته در بحث پرورش پرندگان زینتی در رقابت با نوع دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای قرار گیرد را می توان دستگاه جوجه کشی کره ای ۲۴ تایی ارکام معرفی نمود که توانسته به جهت دسترسی آسان به تنظیمات دستگاه یکی از آسان ترین نوع ماشین های جوجه کشی به خصوص برای کسانی که برای اولین بار قصد استفاده از آن را دارند، بیان نمود.

هر دوی این دستگاه ها به صورت تمام اتوماتیک طراحی شده اند و می توانند به صورت تخصصی به تنظیم دما و رطوبت به وسیله پمپ آب و پد سلولزی بپردازند. در سیستم رطوبت رسانی این محصولات میزان آب دریافتی به سادگی به داخل دستگاه پمپاژ می شود تا رطوبت مورد نیاز برای جوجه کشی تامین گردد. همچنین پد سلولوزی این دستگاه ها با آخرین متد فناوری نانو ساخته شده است که همانند ابری لطیف جذب آب را برعهده دارد و به نوعی از هدر رفت آب به مقدار قابل توجهی جلوگیری می نماید.

اما تنها تفاوتی که باز هم نوع جوجه کشی پرندگان زینتی با دستگاه ایزی باتور 6 را نسبت به آرکام دارای راندمان بالاتری قرار می دهد را می توان بحث چرخش تخم ها بیان نمود که در نوع ارکام به صورت 90 درجه و در نوع ایزی باتور به صورت 360 درجه می باشد.

 

قیمت دستگاه جوجه کشی پرندگان زینتی

قیمت دستگاه جوجه کشی پرندگان زینتی بسته به برند دستگاه، ظرفیت و تکنولوژی های مورد استفاده در آن متفاوت خواهد بود که در باب بررسی آن می توان از فروشگاه دام و طیور به مشاهده لیست قیمت این محصولات پرداخت.

 

خرید بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی

فروشگاه دام و طیور به عنوان یکی از ارائه دهندگان رسمی برند های معتبر دستگاه های جوجه کشی با فراهم آوردن فروش دستگاه جوجه کشی پرندگان زینتی به صورت مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین سبب گشته تا خرید بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان زینتی به راحتی برای متقاضیان انجام گیرد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  همه چیز مورد انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب
•  تجربیات مشتریان در مورد خرید انواع دستگاه جوجه کشی
•  دان مرغ آماده از چه موادی تشکیل شده است ؟
•  انواع مدل های دستگاه جوجه کشی و موارد کاربرد هر یک از آن ها
•  مزیت استفاده از غذای خشک سگ جونیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان