فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

اشتباهات رایج در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی (قسمت دوم)

اشتباهات رایج جهت خرید دستگاه جوجه کشی

همان طور که در مقاله تهیه شده در سری قبل بیان شده است یک سری از اشتباهات رایج در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی وجود دارد که عدم توجه به آن می تواند مشکلات زیادی را برای خریداران در زمینه کسب در آمد و اشتغال ایجاد نماید. لذا با ارائه دست نوشته ای در این زمینه با نام اشتباهات رایج جهت خرید دستگاه جوجه کشی توسط گروه متخصصین فروشگاه دام و طیور سعی بر این شده تا متقاضیان با آگاهی کامل بتوانند به خرید بهترین دستگاه های جوجه کشی اقدام نمایند.
جهت مطالعه اشتباهات اولیه ذکر شده در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی می توانید به مقاله مربوطه در این زمینه تحت نام اشتباهات رایج در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی (قسمت اول) مراجعه نموده و با آگاهی از این اشتباهات و دیگر اشتباهاتی که در این زمینه در ادامه بیان شده است به راحتی با افزایش آگاهی به خرید این نمونه محصول دست یابید.

قسمت دوم: اشتباهات رایج در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی
به دور از المان هایی بیان شده در قبل به عنوان اشتباهاتی که در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی بیان گشته است از دیگر مواردی که می توان به عنوان نکات مهم در خرید دستگاه جوجه کشی به عنوان اشتباهات خرید به آن توجه نمود را می توان موارد زیر بیان نمود:
اشتباه ششم: عدم کارکرد دستگاه جوجه کشی با برق اضطراری یا باتری
دستگاه های جوجه کشی برای تامین شرایط مناسب در جوجه کشی نیاز به برق دارند فلذا در حین جوجه کشی به هیچ عنوان نباید برق دستگاه قطع گردد. به همین جهت توجه به امکان استفاده از برق مصرفی در زمان قطعی برق از طریق سیستم برق اضطراری یا باتری خودرو و دارا بودن این امکان برای دستگاه های جوجه کشی که از این چنین شرایطی برخوردا باشد از نکات مهمی است که باید برای خرید توجه داشته باشید. گاها در اثر نبود این امکان اتصال برای برق گیری که منجرب قیمت مناسب این دستگاه ها می گردد خریداران به اشتباه به خرید اقدام می نمایند که در زمان نه چندان دور به اثرات ناخوشایند آن دست خواهند یافت.   
اشتباه هفتم: عدم توجه به جزئیات دستگاه جوجه کشی در خرید
جزئیات دستگاه های جوجه کشی از دیگر مواردی است که در حین خرید باید به آن توجه داشت تا بتوان اشتباه خرید دستگاه جوجه کشی در این زمینه را کاهش داد. توجه به جنس بدنه و شاسی، سنسور دما و رطوبت دستگاه، نوع شانه دستگاه جوجه کشی و نوع سیستم رطوبت رسانی و ... از مهم ترین جزئیات خرید دستگاه جوجه کشی است که باید به آن توجه نمود.
عدم توجه به این قطعات حساس و عدم توضیح در باب این قطعات توسط فروشنده به خریدار و مخفی نگه داشتن این موضوعات از دید خریداران از اشتباهاتی است که منجرب به صدمات بسیاری خواهد گشت. همان طور که در مقاله قبلی به آن اشاره شده است جنس بدنه و شاسی حتما باید به صورت ضد زنگ و مستحکم باشد. پس کسب اطلاعات کامل از فروشنده به طور کامل نه به شکل مختصر از فروشنده می تواند از ایجاد فریب برای خریداران جلوگیری نماید.
در باب سیستم رطوبت رسانی نیز باید به شکل خودکار بدون باز کردن درب دستگاه و وارد شدن شوک به تخم این کار صورت گیرد. در باب دستگاه های جوجه کشی با ظرفیت بالا از این سیستم به طور جداگانه استفاده می نمایند.
در زمینه شانه در دستگاه جوجه کشی می توان بهترین نوع آن را مربوط به شانه هایی دانست که قابلیت قرار گیری انواع تخم با سایز ریز، درشت و متوسط را در خود داشته باشد. همچنین قرار گیری شانه ها به شکل افقی برای چیدن تخم ها بهترین حالت شانه در دستگاه جوجه کشی می باشد. زیرا امکان چرخش کامل با زاویه 360 درجه در این حالت بهترین حالت قرار گیری در جوجه کشی است.
مهم ترین جزئیات در دستگاه جوجه کشی که می توان از آن به عنوان قلب دستگاه جوجه کشی یاد کرد را می توان سنسور دما و رطوبت بیان نمود. زیرا سنجش و تنظیم دما و رطوبت از مهم ترین مسائل در داخل این دستگاه ها برای انجام جوجه کشی است که باید به درستی انجام گردد. توجه به بهترین برند سنسور در این زمینه می تواند راهنمای خرید برای شما باشد.
توجه به کنترلر دستگاه جوجه کشی از دیگر جزئیاتی است که در زمینه خرید باید به آن توجه داشته باشید. استفاده از تکنولوژی جدید برای کنترل و تنظیم عمکرد بدون خطای دستگاه تحت نام کنترلر نیز جزئیاتی است که در باب خرید باید به آن توجه داشت.
اشتباه هشتم: خرید دستگاه جوجه کشی قدیمی، کارکرده یا دست دوم

در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی سعی بر این داشته باشید تا به روز ترین این دستگاه ها را خریداری نمایید. زیرا سری جدید محصولات به سبب پیشرفت صنعت و تکنولوژی با کیفیت بهتر مورد تولید قرار می گیرند و از مشکلاتی که گاها در دستگاه های قدیمی وجود دارد در سری تولیدات جدید کاسته می شود.
با استفاده از دستگاه های جوجه کشی جدید راندمان بالایی در جوجه کشی را تجربه خواهید کرد. به همین جهت در جهت خرید به هیچ عنوان خرید دستگاه های جوجه کشی دست دوم یا قدیمی پیشنهاد نمی گردد. به جرات می توان گفت در دستگاه های قدیمی کارایی و کیفیت از دست رفته و به هیچ عنوان نمی توان به جوجه کشی مناسب با آن دست یافت. همچنین علاوه بر نامناسب بودن در جوجه کشی تلف شدن زمان و هزینه را نیز برای خریدار به همراه دارد.
اشتباه نهم: بی تفاوت بودن نسبت به استانداردها

توجه به استاندارد بودن دستگاه ها طبق استاندارد های کنترل کیفی و تضمین کیفیت و استاندارد های جهانی ایزو و ... در زمینه ساختار دستگاه را می توان از نکات مهم در خرید دستگاه جوجه کشی مطرح نمود که عدم توجه به آن یکی از اشتباهات رایج خرید دستگاه جوجه کشی به شمار می رود.
اشتباه دهم: اعتماد به هر فروشنده
کاملا طبیعی است که فروشندگان برای فروش بیشتر دست به تبلیغ و اغراق در زمینه محصولات خود بزنند. افزایش آگاهی در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی می تواند به راحتی دست این متقلبان را برای شما رو نماید. لذا توصیه می گردد که از مراکز فروش معتبر که دارای فروشندگان خبره و متخصص هستند به خرید این نمونه از محصول اقدام نمایید.
حال که با اشتباهات رایج جهت خرید دستگاه جوجه کشی آشنا گشته اید لازم است تا شما را به سمت خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت و قیمت مناسب سوق دهیم. فروشگاه دام و طیور یکی از معتبر ترین مراکز عرضه محصولات مناسب دام و طیور از جمله دستگاه های جوجه کشی با برند و ظرفیت ها مختلف اعم از دستگاه جوجه کشی خانگی گرفته تا دستگاه های جوجه کشی صنعتی است که امکان خرید را با تضمین کیفیت برای خریداران به شکل حضوری و حتی آنلاین میسر کرده است.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  علل بوق ممتد زدن دستگاه جوجه کشی و روش های حل آن
•  آموزش جوجه کشی از عروس هلندی با استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  تعمیر دستگاه جوجه کشی در شرایط اضطراری
•  خوراک مرغ تخم گذار
•  دلایل از بین رفتن تخم های نطفه دار در دستگاه جوجه کشی کدام است ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان