فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

آسیاب و میکسر مرغداری

قیمت آسیاب و میکسر کوچک

آسیاب و میکسر مرغداری یکی از تجهیزات بسیار مهم در تولید دان مرغ و همچنین جوجه ها و نیمچه های مرغداری می باشد . از آسیاب و میکسر برای تولید خوراک دام نیز استفاده می شود . لازم به ذکر است در تولید دان غیر از استفاده از آسیاب و میکسر مرغداری با مشکل مواجه می شود و حتی در تولید خوراک طیور و یا تولید خوراک دام به صورت پلیت هم آسیاب و میکسر جزعی از خط تولید دان است .

ویژگی های آسیاب خوب :
دستگاه های آسیاب می تواند به روش های مختلف متناسب به نیاز مصرف کاری شما دارای تغییراتی در تولید شود ، عمدتا دستگاه آسیاب را از ورقه های فولادی تمام رنگ شده می سازند . دستگاه آسیاب و میکسر با بهترین عملکرد خود باید تقریبا بی صدا و لرزش باشد .

میکسر مرغداری چیست ؟
میکسر مرغداری وسیله ای است که وظیفه مخلوط کردن خوراک آسیاب شده توسط آسیاب مرغداری را بر عهده دارد . باید بدانید میکسر مرغداری یکی از وسیله های مهم در تولید خوراک دام و طیور است و نقش حیاتی در کیفیت دان ایفا می نماید و دلیل آن نیز اهمیت نوضیع یکنواخت همه عناصر تشکیل دهنده دان مرغ در آن می باشد .

ویژگی هایی که باید یک میکسر خوب داشته باشد :
موتور میکسر یکی از مهم ترین بخش های آن است و موتور های موتوژن تولید داخل از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند که این میکسر هایی که از موتور موتوژن استفاده می کنند دارای بلبرینگ و یاتاقان های کره ای بسیار با کیفیت است .

قیمت آسیاب و میکسر کوچک :
آسیاب و میکسر مرغداری در اندازه های بسیار متنوعی موجود است و با توجه به نقش بسیار مهمی که این محصول در کاهش هزینه های مرغداری و دامداری دارد بسیار به صرفه است که آن را با توجه به وصعت کار خود در اندازه مورد نیاز خریداری کنید . لازم به ذکر است که آسیاب و میکسر در سایز های کوچک نیز با قیمت های مناسب وجود دارد . دلیل اهمیت خرید آسیاب و میکسر برای مرغداری آن زمانی مشخص می شود که شما به بررسی اهمیت قیمت تمام شده خوراک مرغداری می پردازید ، همواره بخش بسیار مهمی از هزینه های نگهداری دام و طیور صرف خوراک دهی آن می شود ، بنابراین اگر روشی ایجاد شود که بتوان به وسیله آن هزینه تولید خوراک دام و طیور را کاهش داد ، می توان بسیار در هزینه های کلی صرفه جویی نمود ، نکته حائز اهمیت دیگر این است که توضیع یکنواخت دان بین گله از واجبات پرورش دام و طیور است که شما با خرید آسیاب و میکسر می توانید می توانید از کیفیت و توضیع یکنواخت دان بین گله مطمعن شوید .

خرید آسیاب و میکسر :
در خرید آسیاب و میکسر شما دو راه دارید یکی خرید آسیاب و میکسر دست دوم و دیگری خرید آسیاب و میکسر نو نکته ای که در این امر دارای اهمیت است این است که آیا ارزش خرید آسیاب و میکسر دست دوم از هزینه های تامیرات احتمالی که در رابطه با کارکرد و قطعات ضعیف برای آن پیش می آید از هزینه خرید آسیاب و میکسر نو کمتر است و یا بیشتر .

گروه تولیدی دام و طیور تولید کننده انواع آسیاب و میکسر مرغداری در سایز های مختلف و برای مصارف مختلف می باشد شما می توانید آسیاب و میکسر عمودی ، آسیاب و میکسر افقی و یا هر نوع دیگر از تجهیزات تولید و تهیه دان که مورد نظر شماست را به راحتی از ما به قیمت کارخانه خریداری نمایید و به صورت ارسال رایگان در محل مرغداری خود تحویل بگیرید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اثر دان مرغ مادر در جوجه در آوری
•  آموزش جوجه کشی از اردک با دستگاه جوجه کشی
•  دانخوری و آبخوری پرورش دهندگان دام و طیور
•  معرفی و اطلاعات بهترین غذای آماده سگ
•  دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان