فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

اهمیت استفاده از دستگاه جوجه کشی خوب

دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

امروزه با پیشرفت علم و فناوری و همچنین با گذشت زمان تحقیق و توسعه جهت ساخت دستگاه جوجه کشی با کیفیت هر روز به نقاط جدیدی دست میابد . بنابراین استفاده از دستگاه های جوجه کشی بروز و دارای قابلیت های آپدیت شده می تواند در سهولت روند جوجه کشی نقش بسیار مهمی ایفا کند .

اهمیت استفاده از دستگاه جوجه کشی خوب دقیقا در اینجا مشخص می شود .

 

دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد :

درصد جوجه درآوری بالا در دستگاه جوجه کشی ( هچ بالا دستگاه جوجه کشی )

کاربر پسند بودن دستگاه جوجه کشی ( سهولت کار با دستگاه جوجه کشی )

کم مصرف بودن دستگاه جوجه کشی ( استفاده بهینه از منابع انرژی در دستگاه جوجه کشی )

با دوام بودن دستگاه جوجه کشی ( کیفیت قطعات و متریال به کاربرده شده در ساخت دستگاه جوجه کشی )

 

خرید دستگاه جوجه کشی با هچ بالا ( خرید دستگاه جوجه کشی با درصد جوجه درآوری بالا )

درصد هچ بالا در دستگاه های جوجه کشی از این رو بسیار مهم است که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه برای تولید کننده و پرورش دهنده خواهد شد .

فرض کنید دستگاه جوجه کشی شما از هر 40 عدد تخم نطفه دار پرنده 38 عدد را با موفقیت به جوجه تبدیل می کند و یک دستگاه جوجه کشی دیگر از هر 40 عدد تخم نطفه دار تنها 36 عدد را با موفقیت هچ می کند . حال هزینه هایی که برای یک دوره جوجه کشی باید متحمل شویم را در نظر بگیرید .

هزینه های انجام شده بابت تخم نطفه دار پرندگان : گاها این هزینه می تواند بسیار زیاد باشد مخصوصا درمورد تخم نطفه دار پرندگان خاص زینتی که می تواند باعث ایجاد ضرر مالی بسیار زیادی شود .

هزینه های مربوط به استفاده آب و برق دستگاه جوجه کشی : اگر به جوجه کشی تخم نطفه دار طیور در سطح صنعتی فکر می کنید باید بدانید همین هزینه های کوچک طی ماه های متوالی می تواند باعث ایجاد ضرر بسیاری برای تولیدکننده باشد .

هزینه های مربوط به استهلاک دستگاه جوجه کشی : هر وسیله مکانیکی به مرور زمان فرسوده خواهد شد و نیاز به تعمیر و نگهداری در اینگونه وسایل بخش جدا نشدنی هر دستگاه جوجه کشی می باشد ولیکن دستگاه های جوجه کشی با هچ بالاتر در مدت زمان کارکرد خود سود بیشتری را به مالک خود خواهند رساند .

اتلاف زمان : دوره جوجه کشی از تخم نطفه دار یک پرنده خاص همواره زمان مشخصی را به طول خواهد انجامید و در صورت هچ ناموفق باید دقیقا به همان میزان صبر کرد تا دوباره جوجه های یک روزه جدید سر از تخم بیرون آورند و این خود مصداق بارزی از اتلاف سرمایه شماست .

پس از بررسی دقیق تر دریافتیم که درصد هچ بالا در دستگاه جوجه کشی به چه میزان می تواند یر روی سود شما تاثیر بگذارد بنابراین انتخاب یک دستگاه جوجه کشی با درصد هچ بالا در خرید دستگاه جوجه کشی بسیار با اهمیت است ، لازم به ذکر است فروشگاه دستگاه جوجه کشی دام و طیور در انتخاب و معرفی محصولات خود به ویژه دستگاه های جوجه کشی فروشگاه دام و طیور بسیار با دقت عمل کرده و تنها دستگاه های جوجه کشی با کیفیت و درصد جوجه درآوری بالا را معرفی می نماید .

 

سهولت کاربری دستگاه جوجه کشی :

دستگاه جوجه کشی خوب به دستگاهی گفته می شود که قشر وصیع تری از افراد جامعه امکان استفاده از آن را داشته باشند بنابراین گفته انتخاب دستگاه جوجه کشی با برد مناسب یک ضرورت می باشد . سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی باید قابلیت نمایش لحظه ای دما ، رطوبت ، وضعیت تخم های نطفه دار و ... را داشته باشد ، همچنین امکان تنظیم دقیق دما و رطوبت به صورت دستی و یا تنظیم دقیق دما و رطوبت به صورت پیشفرص برای پرندگان خاص را داشته باشد .

 

اهمیت خرید دستگاه جوجه کشی کم مصرف :

دستگاه جوجه کشی که بتواند در مصرف انرژی صرفه جویی های لازم را داشته باشد ، می تواند در بلند مدت در هزینه های دستگاه جوجه کشی صرفه جویی نماید . لازم به ذکر است دستگاه جوجه کشی کم مصرف از استهلاک پایین تری نسبت به دستگاه جوجه کشی پر مصرف برخوردار است .

 

خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت ( دستگاه جوجه کشی خوش ساخت ) :

در صورتی که قطعات دستگاه جوجه کشی شما به خوبی کار نکند برای مثال رطوبت سنج دستگاه جوجه کشی نتواند رطوبت دستگاه جوجه کشی را به درستی نمایش دهد، تهویه دستگاه جوجه کشی اکسیژن رسانی را با تاخیر انجام دهد ، سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی از کار بیفتد و ... این ها همه باعث کاهش درصد هچ دستگاه جوجه کشی و در نهایت ضرر های بعدی آن خواهد بود . در دستگاه جوجه کشی باکیفیت تمامی قطعات دستگاه جوجه کشی به صورت هماهنگ با هم فعالیت می کنند و هیچ کدام در انجام وظایف خود خطایی نخواهند داشت . نکته حائز اهمیت دیگری که در خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت اهمیت دارد امکانات اضافه ای است که دستگاه های جوجه کشی می توانند داشته باشند برای مثال سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی از راه دور ، برد سخنگو دستگاه جوجه کشی ، نمایشگر اطلاعات تکمیلی دستگاه جوجه کشی و ... این موارد می تواند در سهولت کار با دستگاه جوجه کشی موثر باشد که باعث سود آوری بیشتر در استفاده از دستگاه جوجه کشی است .

فروشگاه دستگاه جوجه کشی دام و طیور همواره در نظر دارد تا بروز ترین دستگاه های جوجه کشی با امکانات بالا و قطعات تضمین شده با گارانتی معتبر شرکتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد .

 

خرید دستگاه جوجه کشی باکیفیت می تواند در روند کاری شما تاثیرات بسیار زیادی داشته باشد بنابراین نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید دستگاه جوجه کشی بسیار حیاتی است . همواره شما می توانید جهت دریافت مشاوره خرید مرغوب ترین برند های دستگاه جوجه کشی نظیر دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند ، دستگاه جوجه کشی اسکندری ، دستگاه جوجه کشی فاخته و ... با کارشناسان فروشگاه دستگاه جوجه کشی دام و طیور در ارتباط باشید و به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چرا برخی از دستگاه های جوجه کشی، گران قیمت هستند؟
•  درباره فروشگاه دام و طیور
•  خرید غذای جوجه مستلزم رعایت چه نکاتی است ؟
•  قیمت دان مرغ به چه چیز هایی بستگی دارد ؟
•  دستگاه جوجه کشی درنا 1
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان