فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

چگونه محیط را برای نگهداری سگ مناسب کنیم

محیط نگهداری سگ

محیط نگهداری سگ

  یکی از مهم ترین عوامل برای نگهداری سگ ، محیط نگهداری سگ است که باید قبل از خرید و تهیه سگ به آن فکر کنید و طبق نژاد ، جثه و ویژگی های سگ محل زندگی او را فراهم سازید برای مثال سگ های ژرمن شپرد و سگ های نگهبان را نمی توان در خانه نگهداری کرد ؛ علاوه بر آزار و اذیت همسایگان و سایر اعضای خانواده موجب افسردگی خود سگ نیز می شود و شما فقط برخی از نژاد ها را می توانید در خانه و در آپارتمان خود نگهداری کنید .


محل نگهداری توله سگ

توله سگ ها بسیار موجودات حساس و آسیب پذیری هستند و با توجه به این موضوع که توله ها در سنین پایین در برابر بسیاری از بیماری ها هنوز واکسینه نشده اند باید در نگهداری آن ها بسیار دقت نمود زیرا کوچک ترین سهل انگاری در نگهداری سگ موجب آسیب های جبران ناپذیر می شود .
محیط زندگی توله سگ ها باید عاری از هر گونه بیماری و آلودگی باشد تا برای این حیوانات دوست داشتنی مشکلی پیش نیاید .

نگهداری توله های زیر دو ماه طبیعتا در لانه و در کنار مادر خود انجام می پذیرد . محل نگهداری توله زیر دوماه که مادر ندارند باید تمیز و نرم باشد و دمایی حدود 20 تا 25 درجه سانتی گراد داشته باشد و در برابر جریان مستقیم باد کولر و جریان هوا قرار نگیرند . برای گرم کردن توله های زیر دو ماه در فصل سرد سال می توانید با پیچیدن یک حوله یا پارچه ضخیم دور یک بطری آب گرم و قرار دادن آن در لانه موجب گرم کردن آم ها شوید . محیط هایی که آب هوای خیلی گرم و مرطوب دارند نیز برای سگ مناسب نبوده و حتما باید در این صورت برای آن ها تهویه فراهم باشد .
سگ ها تا 3 هفتگی تمایل ندارند از لانه بیرون بیایند اما بعد از سه هفتگی و حدود یک ماهگی از لانه بیرون آمده و شروع به کشف و کنجکاوی می کنند و آن ها را باید زیر تخت و مبل پیدا کرد شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که محل زندگی سگ باید عاری از عوامل خطر ساز و تهدید کننده سلامت او باشد .


لانه مناسب سگ

لانه ای که مورد استفاده سگ قرار می گیرد باید به گونه باشد که سگ در آن احساس راحتی کند و دیواره های آن نسبتا بلند باشد و کف لانه سگ را می توانید با چند تکه روزنامه بپوشانید تا در صورت کثیف شدن آن را تعویض کنید زیرا سگ ها در روز های ابتدایی زندگی خود در بستر خود ادرار یا مدفوع می کنند .
حتی الامکان از بیرون بردن سگ ها در سنین پایین و تماس با دیگر سگ ها و سگ های بالغ خودداری کنید .

نگهداری سگ های زیر دو ماه کمی سختی دارد و نباید در خانه بدون مراقب رها باشند زیرا می تواند موجب آسیب زدن به خود و یا وسایل شما بشوند برای مثال با کشیدن رو میزی می توانند تمام وسایل روی میز را روی خود بریزند و یا به جویدن و خوردن لباس ها و پارچه مبل شما مشغول شود و بد  تر از دو مورد بالا با خوردن اشیای رنگی و گرد می تواند موجب خطرسازی بالایی برای سگ بشود .محیط نگهداری سگ بالای 2 ماه

برای سگ بالای دو ماه باید سبدی در نظر بگیرید که از بیرون قفل شود و سگ به این موضوع عادت کند که مدتی از روز را باید درون سبد خود بگذراند و قفس نگهداری سگ باید به گونه ای باشد که سگ در آن احساس راحتی کند .
شما می توانید سبد نگهداری سگ را به صورت آماده بخرید و با با چوب بسازید این سبد ها علاوه بر نگهداری سگ می تواند وسیله حمل و نقل سگ نیز باشد .


علاوه بر فراهم بودن محیط نگهداری مطلوب به لحاظ دمایی و فضای محیطی در مدت رشد سگ باید غذای سگ مخصوص در اختیار سگ قرار بگیرد تا موجب رشد به اندازه و مطلوب آن نیز بشود . غذای سگ در نوع غذای خشک سگ و کنسرو غذای سگ وجود دارد که نسبت به سن ، نژاد و جثه سگ باید غذای مخصوص در اختیار سگ قرار  داد .

فروشگاه ایننترنتی دام و طیور تولید و عرضه کننده انواع غذای سگ با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد و شما می توانید و به صورت ایننرنتی غذای حیوان خانگی خود را سفارش داده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  یک دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟
•  قیمت دان مرغ به چه چیز هایی بستگی دارد ؟
•  جوجه کشی و حمل جوجه یک روزه
•  اطلاعاتی راجع به پرفروش ترین آبخوری نیپل مرغداری
•  دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان