فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

غذای بوقلمون گوشتی چگونه باشد تا سود بیشتری کسب کنیم؟

کسب سود بالا در پرورش بوقلمون

کسب سود بالا در پرورش بوقلمون

در هر گله برنامه ی مناسب غذایی ممکن است تابع شرایط اقتصادی ، مدیریتی و محیطی باشد بنابر این ممکن است غذای مناسب گله آن غذایی نباشد که در آزمایشات علمی به دست آمده است.

غذای بوقلمون یکی از عوامل مهم در افزایش بازدهی پرورش بوقلمون است که میخواهیم به استاندارد های آن بپردازیم.
غذای بوقلمون باید علاوه بر این که نیازهای تغذیه بوقلمون را تامین می کند قیمت مناسبی هم داشته باشد.


فروشگاه دام و طیور عرضه کننده ی خوراک دام وطیور و تجهیزات مرغداری در پی یاری به هم میهنان گرامی برای خرید غذای بوقلمون و سایر طیور اقدام به تهیه ی غذای بوقلمون با کیفیت بالا و ارزش غذایی بالا مناسب بوقلمون گوشتی کرده است . خوراک دام و طیور عرضه شده در فروشگاه دام و طیور توسط متخصصین تغذیه طراحی و فرموله شده است و با استفاده از دستگاه های پیشرفته تهیه خوراک طیور مهیا می شود.


شما می توانید برای خرید آنلاین خوراک بوقلمون گوشتی که با بالاترین کیفیت از طریق وب سایت دام و  طیور اقدام کنید و پس از سفارش محصول و ثبت آن سبد محصولات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل یا محل مرغداریتان تحویل بگیرید.


ویژگی های غذای بوقلمون
نیاز های غذایی و روش محاسبه و جدول بندی غذای بوقلمون هم مانند جوجه گوشتی است . اما با توجه به این که طول دوره ی پرورش و نیازهای غذایی در بوقلمون های ماده و نر با یکدیگر متفاوت است نحوه ارائه دان بوقلمون متفاوت است.


یکی از تفاوت های جیره ی غذایی بوقلمون نر و ماده این است که غذایی که بوقلمون ماده در هر دوره مصرف میکند بوقلمون نر 2 هفته بعد از آن مصرف می کند. این مسئله می تواند به برنامه ریزی در جهت تهیه دان بوقلمون به ما کمک کند.
تمام این موارد به ما کمک می کند که جیره نویسی غذای بوقلمون را انجام داده تا بالاترین بازدهی را از پرورش بوقلمون کسب کنیم.
دان استارتر بوقلمون برای جوجه بوقلمون ها به کار می رود که دارای فرمولاسیون متفاوتی از دان بوقلمون بالغ و دان بوقلمون مولد است.


چگونگی توزیع دان بوقلمون
علاوه بر این موارد باید در نظر داشته باشید که نحوه ی توزیع دان در میان گله ی بوقلمون چگونه است .
استفاده از دانخوری مناسب بوقلمون از مواردی است که توزیع دان بوقلمون را در گله آسان تر مرده و باعث توزیع همگن دان بوقلمون می شود.
با توزیع مناسب دان بوقلمون در میان گله باعث می شود که تمام پرندگان گله بتوانند تغذیه ی مناسب و استانداردی داشته باشند که این مسئله در مراحل بعدی باعث رشد مناسب بوقلمون ها و افزایش سود مرغداری می شود
این مسئله در توزیع غذای بوقلمون گوشتی می تواند اثر بیشتری هم داشته باشد .


آب مورد نیاز بوقلمون
یکی دیگیر از موارد حائز اهمیت در تغذیه طیور استفاده از آب پاکیزه و تمیز و سیستم آبخوری مناسب است که بسته به اندازه ی سالن پرورش بوقلمون و تعداد بوقلمون ها و سرمایه گذاری اقتصادی می تواند متفاوت باشد.
ابخوری بوقلمون می تواند بر اساس سن بوقلمون ها هم صورت های گوناگونی داشته باشد مثلا آبخوری جوجه بوقلمون معمولا متفاوت از آبخوری بوقلمون بالغ است .


آبخوری اتوماتیک بوقلمون یکی دیگر از مواردی است که می توانید از ان استفاده کنید که این سیستم آبخوری بوقلمون شما را در امر آبرسانی به پرندگان یاری میکند.
فروشگاه دام و طیور هم چنین عرضه کننده ی انواع آبخوری و دانخوری برای طیور مختلف است که آبخوری بوقلمون و دانخوری بوقلمون هم شامل این موارد می شود. استفاغده از تجهیزات مرغداری مناسب یکی از عوامل مهم در موفقیت و کسب راندمان بالا از سالن های پرورش طیور است .

> توسط گندمکار
  برای پرورش بوقلمون از صفر تا صد بهتر است از چه نژادی استفاده کنم؟ ببخشید دان بوقلمون گوشتی هم دارید؟
> پاسخ مدیریت :
سلام بله شما می توانید از منو قسمت محصولات شاخه خوراک دام و طیور ، زیر شاخه خوراک طیور دان بوقلمون گوشتی با عنوان دان پرورشی نیمچه را خریداری نمایید .
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دستگاه جوجه کشی مناسب عروس هلندی چیست؟
•  مزایای استفاده از دانخوری تمام اتوماتیک در مرغداری ها چیست؟
•  خرید خوراک دام و طیور برای پرورش دام و طیور
•  ویژگی های خوراک استارتر جوجه
•  بررسی تخصصی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان