فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

تغذیه صحیح مرغ و افزایش سود مرغداری

کسب سود بهینه در تولید مرغ و تخم مرغ

قطعا مهم ترین هدف هر مرغداری کسب سود بهینه در تولید مرغ و تخم مرغ است که برای رسیدن به آن اصول مهمی وجود دارد که باید رعایت کنیم.
یکی از مهم ترین پارامترهای ارزشی یک مرغداری خوراک طیور است که نقش مستقیم و غیر مستقیم به سزایی در افزایش سود مرغداری دارد .
نقش مستقیم آن در ارزش ریالی خوراک مرغ و نقش غیر مستقیم آن تاثیری است که انواع خوراک مرغ بر کسب سود بهینه در تولید مرغ و تخم مرغ  دارد.


تاخیر در بروز بلوغ و بالا بردن راندمان تخمگذاری که هدف از آن به دست آوردن تخم مرغ بیشتر در زمان کوتاه تر است که اگر به وسیله ی الگو ها و رژیم های غذایی مخصوص خوراک طیور باشد و به موازات آن پرورش صحیح مرغ هم انجام بگیرد می توان به این هدف رسید . امراضی که به علت کمبود مواد مغذی در غذای مرغ به وجود می آید می توان با تغییر در خوراک طیور بهبود بخشید.


بعضی از اصول نادرستی که در تغذیه مرغ پیش می آید و ممکن است سلامت مرغ و به طبع آن پرورش صحیح مرغ را به خطر بیندازد عبارت است از :
1.کم یا زیاد شدن غذای پایه مرغ ( سفیده ای ، قندی ویتامینی ، مواد معدنی ، مواد کمیاب )
2.جیره ی غذای مرغ یک جانبه
3.تغییر تغذیه مرغ
4.غذا های فاسد و گندیده


تلفات طیور بر اثر بیماره های مختلف زیاد است اما غذای مرغ هم اگر به صورت نادرست تهیه و به مرغ داده شود می تواند منجر به تلفات بسیاری گردد.


تاثیر فوق العاده خوراک مرغ بر روی سرعت رشد

یکی از فاکتور های مهم برای سنجش ارزش اقتصادی مصرف خوراک مرغ نسبت به یک کیلوگرم گوشت وزن زنده است که در تحقیقی مورد بررسی قرار گرفته و این نتیجه حاصل شده است که یک کیلو گوشت وزن زنده در سنین بالاتر نیازمند مصرف خوراک بیشتری است . اگر چند گروه جوجه گوشتی از تمام مناظر یکسان باشند و شرایط برای همه یکسان باشد و فقط کیفیت خوراک جوجه گوشتی متفاوت باشد در نهایت ثابت می شود که کیفیت خوراک جوجه گوشتی نقش بسزایی در وزن گیری مرغ و در نهایت کسب سود حداکثری از مرغداری دارد .
خوراک مرغ با کیفیت می تواند منجر به افزایش سرعت رشد جوجه گوشتی شود که چون وزن آن ها در صورت وجود خوراک مرغ با کیفیت در پایان هفته ی ششم به 1.5 کیلوگرم می رسد و می توان آن را به بازار عرضه کرد که فوق العاده مقرون به صرفه است . از طرفی هر چقدر ضریب تولید بیشتر باشد ارزش اقتصادی و در نهایت کسب سود حداکثری از مرغداری بیشتر می شود.
بنابر این با در نظر گرفتن قیمت خوراک مرغ با کیفیت و تاثیری که بر کیفیت گوشت مرغ و بازده سریع مرغداری و افزایش ضریب تولید مرغداری می توان به نتیجه رسید که خوراک مرغ با کیفیت در نهایت به صرفه تر است و استفاده از آن موجب بازده سریع مرغداری می شود .
بنابر این اگر شما هم به دنبال افزایش سود مرغداری خود هستید بهتر است استفاده از خوراک مرغ با کیفیت را در دستور کار خود قرار دهید تا در نهایت افزایش تولید مرغداریتان شما را شگفت زده کند.
برای تهیه خوراک مرغ با کیفیت باید ترکیب خاصی که شامل مقدار بیشتری کلسیم ، سلولز ، پروتئین و فسفر است و فرمول خاصی دارد .


ما در فروشگاه های دام وطیور بر اساس دست آورد های علمی و به وسیله ی گروه حرفه ای متشکل از متخصصین حوزه ی خوراک دام و طیور عرضه کننده ی انواع خوراک طیور هستیم که دارای بالاترین کیفیت است و بازدهی بالای مرغداری شما را در پی دارد . و می تواند خیال شما را از بابت تغذیه ی مرغ هایتان کاملا راحت کند .
همچنین فروشگاه دام و طیور فعال در حوزه ی ارائه ی بهترین تجهیزات مرغداری است که کیفیت فضای مرغداری شما را بالا برده و یکی دیگر از فاکتورهای افزایش سود مرغداری را برای شما تامین می کند.
برای خرید خوراک مرغ باکیفیت  و دیگر محصولات ارائه شده در فروشگاه ما شما می توانید سبد مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش داده و آن را بی دردسر درب منزل یا محل مرغداریتان تحویل بگیرید.

> توسط حجت طباطبایی
  سلام بهتر است برای پرورش مرغ تخمگذار از چه نژادی استفاده شود تا بالاترین راندمان تخم گذاری را داشته باشند؟
> پاسخ مدیریت :
با سلام در هر منطقه با توجه به آب و هوا جوجه های سازگار با آن منطقه پرورش داده میشود که جوابدهی و رشد آنها به مراتب با مشکلی مواجه نمیشود
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آیا غذای کنسروی برای سگ ضرر دارد؟
•  دستگاه جوجه کشی خانگی و دستگاه جوجه کشی صنعتی
•  نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  انواع دستگاه جوجه کشی ارزان
•  معرفی تولید کننده برتر دستگاه جوجه کشی در ایران
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان