فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دان مرغ تخمگذار باکیفیت = تخم مرغ باکیفیت

خرید دان مرغ تخمگذار با کیفیت

یک ضرب المثل الیتالیایی قدیمی می گوید:"مرغ تخمگذار با نوک هایش تخم میگذارد"
اینجاست که اهمیت معقوله ی خوراک مرغ تخمگذار مشخص می شود.
پس اگر میخواهید قدمی برای ایجاد تمایز در محصولاتتان ایجاد کنید بهتر از از این لحظه شروع کنید.


در اینجا ما به شما میگوییم که دان مرغ تخم گذار با کیفیت چه خصوصیاتی دارد و چگونه باید آن را تهیه کنید!


یک جیره خوب خوراک مرغ تخمگذار چه ویژگی هایی دارد؟

یک جیره ی خوب برای خوراک مرغ تخمگذار باید شامل 16 درصد پروتئین باشد و به هیچ عنوان نمیتوان این مقدار پروتئین را با مخلوط کردن غلات مختلف به دست آورد.
علاوه بر پروتئین برای تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز مرغ تخم گذار هم نمیتوان تنها به غلات بسنده کرد و این خوراک می بایست بر اساس اصول تهیه ی خوراک دام و طیور بر اساس احتیاجات غذایی مرغ تخمگذار تهیه شود.


برای خرید دان مرغ تخمگذار با کیفیت کلیک کنید.!


جوجه تخمگذار یا پولت خریداری شده از نظر ژنتیکی معمولا توانایی خوبی برای تولید تخم مرغ دارد به شرطی که دان مرغ تخمگذار با کیفیت مناسب در تغذیه ی آنها گنجانده شود . در این مرحله اگر خوراک مرغ تخمگذاراستاندارد باشد مرغ تخمگذار احتیاجات تولید تخم مرغ خود را تامین خواهد کرد در غیر این صورت مرغ تخم گذار در درجه ی اول احتیاجات مربوط به حیات خود را رفع خواهد کرد و تولید تخم مرغ پایین تر از حد انتظار و کمتر از توانایی مرغ تخمگذار خواهد بود . به همین علت است که خوراک مرغ تخمگذار با کیفیت اهمیت پیدا میکند.
مرغ ها برای رشد و تولید و دیگر فعالیت ها نیاز به دان مرغ تخمگذار مناسبی دارند که بایستی شامل ترکیبات اصلی و مهم برای حیات تمامی اعضای مرغ تخمگذار باشد که این موارد عبارتند از : پروتئین ها ، هیدراتهای کربن یا قندها، چربی ها، مواد معدنی ، ویتامین ها و آب.


این ترکیبات به طور طبیعی در مواد خوراکی گوناگون وجود دارند که خوراک مرغ تخمگذار را متناسب با نیازهای بدنی آن میکنند.


اگر دان مرغ تخمگذار خود را به صورت آماده تهیه میکنید باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

پروتئین خام : محتویات پروتئینی یک خوراک مرغ تخمگذار هیچگاه نشانگرخوبی برای دان با کیفیت و ارزش غذایی مطلق آن نیست. پروتئین ها از واحدهای اسید آمینه تشکیل شده اند که برخی از این اسید آمینه ها برای خوراک مرغ تخمگذار ضروری هستند و حتما باید در برنامه ی غذایی مرغ تخمگذار گنجانده شوند زیرا مرغ ها قادر به ساختن آن ها نیستند. لذا کمبود این اسیدآمینه ها مخصوصا لایزن و متیونین میتواند دلیل افت تولید باشد.
بالانس اسید آمینه ها بسیار مهم است زیرا در صورت کمبود یکی مصرف دیگر اسیدآمینه ها هم کاهش پیدا میکند.


ترکیبات فاقد ازت : شامل هیدرات های کربن که منبع اصلی تولید انرژی خوراک مرغ تخمگذار هستند. تعدادی از این هیدرات های کربن نا محلول در آب مانند ( سلولز ،لینگین و ...) تشکیل دهنده ی فیبر خام غذای مرغ تخمگذاربوده و برای مرغ قاقد ارزش واقعی می باشند.


چربی های خام : چربی هم یکی از منابع تولید انرژی در غذای مرغ تخمگذار است. این ماده باید با بهترین کیفیت به دان مرغ تخم گذار اضافه شود ، در غیر این صورت ممکن است باعث خراب شدن جیره ی خوراک مرغ شود.


خاکستر: مواد معدنی که مهم ترین آن ها 13 ماده هستند که به طور طبیعی در سلول های حیوانی وجود دارند. کلسیم در ترکیبات کربنات یکی از مهم ترین مواد است که پوسته ی تخم مرغ را تشکیل میدهد و اگر به اندازه ی کافی در خوراک مرغ تخمگذار وجود نداشته باشد به طور طبیعی این ماده از استخوان های مرغ دریافت میشود که در این صورت استخوان های حیوان شکننده میشوند.


ویتامین ها: ویتامین ها متنوع اند اما وجود حداقل 13 نوع آنها در خوراک مرغ تخمگذار ضروری است که مهم ترین آنها ویتامین های محلول در چربی آ ، دی ، ای ، و ویتامین های گروه بی و ویتامین سی هستند.


خرید دان مرغ تخمگذار


خوراک مرغ تخمگذار ضمن داشتن ارزانترین قیمت باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد به گونه ای که مصرف آن بهترین نتیجه را در پی داشته باشد چهار فاکتور مهم و کلی یک خوراک مرغ تخمگذار با کیفیت را معرفی میکنند.

 

مقدار انرژی: هر چقدر مقدار انرژی دان مرغ تخمگذار بیشتر باشد مصرق مرغ در روز پایین تر می آید.

رابطه ی مواد مغذی و انرژی: رابطه ی منطقی بین مواد مغذی و انرژی مطلوب در دان مرغ تخمگذار باید در نظر گرفته شود.

شکل و فرم دان مرغ

اشتها: مرغ ها حس چشایی پایینی دارند لذا دان مطلوبشان را بر حسب اندازه وقطر انتخاب میکنند. قطعات دان مرغ تخمگذار باید یکنواخت باشند نه خیلی ریز نه خیلی درشت .

 

ما در فروشگاه دام و طیور عرضه کننده ی دان مرغ تخمگذار با تمام ویژگی های مطلوب و استاندارد هستیم. که شما میتوانید به صورت آنلاین شفارش داده و محصولات مطلوب خود را درب منزل یا مرغداریتان تحویل بگیرید.
برای خرید خوراک مرغ تخمگذاربا کیفیت کافیست  کلیک کنید. و خیالتان از بابت کیفیت خوراک مرغ ها راحت باشد.
در صورت داشتن سوال در باب خوراک مرغ تخمگذار و خرید دان مرغ تخمگذار در بخش نظرات با ما در تعامل باشید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی
•  دستگاه جوجه کشی مناسب عروس هلندی چیست؟
•  اصول تربیت سگ
•  مهمترین استانداردهایی که باید در ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده شود
•  فواید استفاده از کنسانتره در تغذیه دام
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان