فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دان بلدرچین تخم گذار

قیمت دان بلدرچین تخم گذار

از آن جایی که طیور مختلفی به جهت بهره وری پرورش داده می شود ، بلدرچین نیز به عنوان پرنده ای ضعیف الجسه دارای سود آوری زیادی است که اخیرا پرورش آن بسیار رواج یافته و در دو نوع گوشتی و تخم گذار پرورش داده می شود . پرورش دهندگان بلدرچین تخم گذار به منظور پرورش اصولی و بدون تلفات این پرنده به دنبال روش های مختلفی هستند که از جمله مهم ترین آن تغذیه و یا نوع دان بلدرچین تخم گذار می باشد که در ادامه به شرح کامل این عامل مهم می پردازیم . قیمت دان بلدرچین تخم گذار نیز مهم ترین مساله برای پرورش دهندگان است تا با کمترین سرمایه گذاری و هزینه بتوانند به بیش ترین میزان سود دهی دست یابند ، چرا که در پرورش بلدرچین تغذیه از هزینه بالایی برخوردار می باشد .
دان بلدرچین تخم گذار
کیفیت دان بلدرچین تخم گذار از مهم ترین عوامل در سلامتی و تغذیه اصولی و افزایش میزان تخم گذاری این پرنده است که باید مد نظر گرفته شود و با یک سرمایه گذاری اصولی بتوان به بهترین میزان سود آوری دست یافت . دان بلدرچین تخم گذار دارای مقادیر مختلفی چون ذرت ، کنجاله ، سویا ، دانه گندم ، کنجاله کلزا ، سبوس گندم ، روغن سویا ، پودر صدف ، پودر یونجه ، پودر گوشت و پودر ماهی می باشد که هر یک به لحاظ تامین نیازهای اساسی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری در بلدرچین و بهره وری بالا ، دارای تاثیرات زیادی می باشد و وجود آن ها در جیره غذایی پرنده الزامی است . البته مقدار و نوع دان در سنین مختلف بلدرچین در دوران ابتدایی تولد و دوره تخم گذاری فرق می کند که باید توسط کارشناسان بررسی و مورد تایید قرار گیرد تا پرورش دهنده متحمل ضررهای ناشی از این مساله نگردد .
در تغذیه بلدرچین رعایت برخی موارد از جمله مقدار دان ریزی اصولی و بهداشت محل نگه داری از دان بسیار مهم و ضروری است تا از بیماری های وارده جلوگیری شود . برای مثال مقدار خوراک اضافی مانده در ظروف مخصوص دان ، مرتبا باید تخلیه شود تا از خیس شدن و رشد قارچ در آن و مرگ و میر طیور جلوگیری شود .
در تغذیه بلدرچین تخم گذار وجود مواد معدنی و ویتامینه و دارویی در جیره غذایی آن ها بسیار ضروری است که دان بلدرچین تخم گذار ارائه شدن توسط شرکت دام و طیور دارای تمامی این مواد مغذی می باشد .
خرید دان بلدرچین تخم گذار
پرورش دهندگان در خرید دان برای بلدرچین های تخم گذار خود باید نکاتی را مد نظر داشته باشند و طبق آن به خرید خود بپردازند تا هم سلامتی گله را تامین نمایند و هم از این طریق بتوانند سرمایه گذاری هدفمند و اصولی داشته باشند .
-    یکسان بودن دمای داخل و بیرون کیسه دان و خشک بودن سرتاسر مواد داخل کیسه
-    عدم وجود شپش و حشرات در کیسه دان بلدرچین
-    با دست گذاشتن روی مواد آردی ، نباید اثر انگشتی روی آن بماند ، در غیر این صورت مواد دارای رطوبت و کیفیت پایین خواهد بود .
قیمت دان بلدرچین تخم گذار
از آن جایی که تمامی پرورش دهندگان به دنبال روشی مقرون به صرفه و کارآمد برای بهره وری هر چه بیش تر خود هستند ، شرکت دام و طیور به تولید و عرضه انواع دان بلدرچین پرداخته است که در تولید این مواد غذایی ، از بهترین و با کیفیت ترین غلات با قیمت بسیار مناسبی استفاده نموده است . این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار خریداران خود قرار می دهد تا هم به نوعی تامین کننده نیاز پرورش دهندگان در تهیه خوراک دام و طیور باشد و هم هزینه های آن ها را کاهش دهد . قیمت دان بلدرچین تخم گذار عرضه شده توسط شرکت دام و طیور نیز با قیمت تولیدی ارائه شده است که به همین علت بسیاری از خریداران از آن استقبال بسیار خوبی داشته اند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  انواع دانخوری تغذیه و خوراک دهی
•  آبخوری اتوماتیک چه مزیت هایی دارد؟
•  نگهداری از مرغ بومی و اصول تغذیه ی مرغ بومی
•  تغذیه مرغ تخمگذار و خوراک جوجه گوشتی
•  بهترین کنترلر دستگاه جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان