فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مزایای استارتر گوساله چیست ؟

بهترین غذا برای گوساله | استارتر گوساله

مهم ترین مساله در مدیریت و رشد گله های گاو در مزارع دام پروری بین دام پروران ، رشد مطلوب گوساله ها می باشد که این نیز نیازمند بهترین غذا برای گوساله یعنی استارتر گوساله می باشد که هم باعث رشد بهتر گوساله ها شده و هم هزینه های خوراک دام را کاهش می دهد . اما مزایای استارتر گوساله چیست ؟ در ادامه به طور مفصل در رابطه با این مهم شرح داده شده که به جهت افزایش آگاهی شما عزیزان در باب یک مقاله آن ارائه نموده ایم . امید است که مفید واقع شود .


مزایای استارتر گوساله چیست ؟
به جهت استفاده از استارتر گوساله ، باید شیردهی هر چه زودتر قطع گردد و یا به نوعی گوساله را از شیر گرفت که برای این امر مهم حتما باید دستگاه گوارش و شکمبه کامل شده باشد . جهت سرعت بخشیدن به تکامل دستگاه گوارش و شکمبه که در هشت هفته ابتدایی صورت می گیرد ، باید از خوراک جامد به موقع استفاده نمود . تکامل شکمبه در گوساله باعث مصرف بهتر خوراک ، رشد مطلوب وزن و قد ، جلوگیری از بیماری های ناشی از کمبود ویتامین و مواد معدنی ، عملکرد بسیار خوب سیستم ایمنی ، تسریع در شیر گیری و کاهش سن لقاح در آن ها می شود و این ها همه نیازمند استفاده از بهترین خوراک برای گوساله می باشد .
خوراک آغازین یا همان استارتر بهترین غذا برای گوساله می باشد که عموما به صورت پلت برای آن ها تهیه می شود و این روش را می توان بسیار مناسب برای جذب سریع مواد غذایی به دلیل حرارت دادن به آن ها برای پلت نمودن ، جلوگیری از هدر رفتن مواد و ضایعات و عدم انتخاب برای مصرف ،  کاهش میکروب مواد با حرارت دیدن و جلوگیری از بیماری ها می باشد . علاوه بر آن پلت سازی خوراک گوساله باعث خوش خوراک شدن و رشد بهتر گوساله می شود .

اما ترکیباتی که در استارتر یا خوراک آغازین گوساله وجود دارد عبارتند از :
غلات ، کنجاله سویا ، گلوتن ذرت ، سبوس ، کربنات کلسیم ، ملاس ، پرو بیوتیک ، ویتامین ها و مواد معدنی که هر یک به صورت جداگانه در تسریع رشد شکمبه ، تامین انرژی ، افزایش راندمان رشد ، جلوگیری از بیماری های تنفسی ، بهبود عملکرد سیستم ایمنی ، کاهش بیماری های دستگاه گوارش ، کاهش تلفات و افزایش رشد گوساله ها می گردد .


از مزایای مصرف استارتر گوساله می توان به موارد زیر اشاره داشت که به جهت برخورداری از یک گله سالم و با بیش ترین میزان بهره وری ، بسیار مهم و ضروری است :
کاهش دوره شیر خوری گوساله و افزایش وزن بهتر ، افزایش عملکرد سیستم ایمنی و جلوگیری از ابتلا به بیماری های گوارشی و تنفسی ، جلوگیری از مصرفی انتخابی خوراک توسط گوساله ها در دامداری ها و رشد یکسان گله ، افزایش اشتها برای مصرف خوراک و رشد بهتر ، سهولت در مصرف ، کاهش هزینه های اضافی برای تهیه جداگانه مواد و افزایش سود آوری ناشی از تهیه بهترین استارتر گوساله به صورت پلت


خرید استارتر گوساله از فروشگاه دام و طیور
شرکت دام و طیور به عنوان تنها نماینده رسمی گروه تولیدی ویتارال در کاشان می باشد که انواع خوراک دام و طیور را به صورت مستقیم ارائه می دهد . این شرکت محصولات خود را به صورت غیر حضوری از طریق فروشگاه اینترنتی دام و طیور با قیمت تولیدی عرضه می نماید که متقاضیان می توانند به راحتی و با اطمینان کامل از کیفیت محصول بهره مند گردند . خرید استارتر گوساله از فروشگاه دام و طیور همراه با کسب مشاوره رایگان از متخصصین این شرکت امکان پذیر است .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آبخوری اتوماتیک طیور
•  باهوش ترین نژاد سگ کدام است ؟
•  قیمت و خرید دستگاه جوجه کشی 56 تایی مدل داتیکس
•  حرفه ای ترین دستگاه جوجه کشی خانگی
•  راه های افزایش شیر گاو | کنسانتره گاو شیری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان