فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

نکات کاربردی در تغذیه گاو شیری

خرید کنسانتره گاو شیری

در هر شغل و حرفه ای شما ابتدا باید تمامی نکات را فرا بگیرید تا بتوانید در آن کار موفق باشید . یکی از شغل هایی که نسبتا درآمد مناسبی دارد مدیریت کردن گاو داری می باشد . سطح درآمدی که شما می توانید از گاو داری داشته باشید بستگی به میزان تولید و هزینه هایی است که شما برای کسب و کار خود در نظر می گیرید . شما باید نکاتی را در زمینه تغذیه گاوهای شیری بدانید تا به آن ها آسیبی وارد نکنید . برای این که با نکات کاربردی در تغذیه گاو شیری بیشتر آشنا شوید با ادامه مطلب همراه باشید .

برای خرید کنسانتره کم شیر گاو شیری کلیک نمایید

برای خرید کنسانتره پر شیر گاو شیری کیلیک نمایید

نکات عمومی در تغذیه گاوهای شیری :
1- باید بدانید که گاوها بر اساس مرحله شیرواری یا میزان تولید که دسته بندی شده اند تغذیه می شوند تا نیازشان برطرف شود .
2- نکته دیگر گوارش گاوها می باشد که از قسمت های بسیار فعال بدن آن ها می باشد و برای این که دستگاه گوارش آن ها به درستی کار کند باید به تغذیه و مواد معین شده آن ها غافل نباشید .
3-باید دفعاتی که به گاوها غذا می دهید طبق برنامه ریزی دقیق و معین انجام شود و حتما باید به برنامه ریخته شده عمل کنید .
4- یکی از غذاهایی که گاوهای شیری به آن علاقه دارند علوفه تازه در صورتی که می توانید آن را فراهم کنید برای تغذیه آن ها به کار ببرید .
5-آب های تمیز ، سالم و گوارا به صورت دائمی در اختیار گاو ها قرار دهید تا از میکروب ها در امان باشند و بیماری به سراغ آن ها نرود .
6- از نظر امکانات در فواصل مختلف مانند تابستان و زمستان شرایط مناسبی را برای گاوها مخصوصا گوساله ها و گاوهای شیری ایجاد کنید .
7-هیچ گونه تغییری در زمان تغذیه گاوها را بدون مشورت با دامپزشک انجام ندهید .
8-شما می توانید یکی از وعده های غذایی گاوها را جیره های مخلوط قرار بدهید که این جیره ها متشکل از کنسانتره و علوفه می باشد .
9-در این بخش ها از کارگران دلسوز و وظیفه شناس استفاده کنید و در مدت زمان های کوتاه کارکنان این بخش را تعویض نکنید .
10-از علوفه هایی که مدت زمان زیادی است انبار کرده اید برای گاوهای شیری استفاده نکنید و حتما هنگامی که به گاوها می دهید از عدم وجود کپک ها و قارچ ها اطمینان حاصل کنید .
نکات زیادی در این زمینه وجود دارد اما نکات ذکر شده در بالا از مهم ترین عواملی می باشد که می تواند به شما در کسب درآمد بهتر و سالم تر کمک کند پس از آن ها در محل خود استفاده و توجه کنید . شرکت دام و طیور یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع کنسانتره دامی می باشد و در تولید این کنسانتره ها از درجه یک ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه که شامل پروتئین ها و ویتامین ها و غیره می باشد .

مزایای استفاده از کنسانتره گاو شیری :
▪ کاهش و حذف خطای کارکنان در هنگام تولید کنسانتره ها در دامداری
▪ داشتن فرمولاسین دقیق بر حسب نیازهای دام با هر مقدار و میزان تولید
▪ افزایش یافتن سرعت تولید کنسانتره بدون نیاز به وزن کشی های متعدد و وقت گیر
▪ بدون نیاز به میکس ریز مغذی ها در زمان تولید و حذف مشکلات و گرفتاری های انبارداری
▪ حذف کردن کلیه اقلام کم مصرف از لیست خرید دامداری ها

اهمیت مصرف کنسانتره در گاو شیری
در زمانی که تولید شیر در اوایل شیردهی افزایش پیدا می کند دام نیاز به انرژی و پروتئین و .... دارد و علوفه های مصرفی به اندازه کافی نیاز دام ها را برطرف نمی کند . استفاده کردن از کنسانتره یکی از موارد مهم و ضروری در دوره شیردهی می باشد زیرا اگر از کنسانتره های دامی استفاده نکنید کاهش وزن موجب کاهش باروری در دوره های بعدی خواهد شد . همچنین در دوران اخر بارداری به دلیل سنگین شدن جنین و فشاری که به شکم مادر وارد می شود خوراک کمتری را مصرف می کند و پس از زایمان گاو به حالت اصلی خود بر میگردد و میزان مصرف علوفه و کنسانتره ها رو به افزایش می رود . اما این مصرف برای تولید بهتر شیر کافی نیست و شما باید با استفاده از کنسانتره های دامی این کمبود رو جبران کنید .

خرید کنسانتره گاو شیری
بهترین
کنسانتره های دامی برای کسب و کار خود را می توانید از مجموعه شرکت دام و طیور با کیفیت بالا و قیمتی کاملا به صرفه خریداری کنید . این مجموعه برای تولید محصولات خود ار بهترین مواد مصرفی استفاده می کند و برای راحتی و ذسترسی سریع تر شما عزیزان فروشگاه اینترنتی این مجموعه راه اندازی شده است که می توانید در چند دقیقه انواع کنسانتره ها را در هر تعدادی بدون محدودیت زمانی و مکانی خریداری کنید . 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط مناسب محیط دستگاه جوجه کشی
•  آموزش کالیبره کردن سنسور دستگاه جوجه کشی
•  غذای اصلی بلدرچین
•  آموزش جوجه کشی از عروس هلندی با استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  قیمت مکمل های دامی به چه چیز بستگی دارد ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان