فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی در ظرفیت های مختلف

فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی

امروزه خرید دستگاه های جوجه کشی خانگی زیاد شده است چون از طریق جوجه کشی افراد می توانند کسب درآمد کنند . دستگاه های جوجه کشی خانگی نیز همانند صنعتی در ظرفیت های مختلف تولید می شوند ولی توصیه ما به کسانی که مبتدی هستند این است که دستگاه جوجه کشی 84 عددی را خریداری کنند .
انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی
گروه بلدرچین دماوند ، یکی از برترین گرو های تولید دستگاه جوجه کشی استاندارد است که تمامی دستگاه های تولید شده این گروه ، دارنده سنسور کنترل دما است و دارندره ترانس کاربردی است که در مواقعی که نوسانات برق رخ می دهد از آسیب رساندن به دستگاه جلوگیری می کند . سنسور این دستگاه ها برای تنظیم رطوبت و دمای داخل دستگاه است . چه بسا تنظیم نبودن دما باعث از دست رفتن جوجه ها می شود . حرکت و جابه جایی تخم ها ، تنظیم اکسیژن و دما و رطوبت در داخل دستگاه بدون دخالت دست انسان و به صورت اتوماتیک صورت می گیرد . 
این دستگاه های خانگی برای انواع پرندگان از قبیل بلدرچین ، مرغ و .. می باشد . کار کردن با ماشین های جوجه کشی بلدرچین دماوند بسیار راحت است و روند تبدیل تخم به جوجه به آسان ترین روش و بدون دخالت دست انسان صورت می گیرد . حتی افرادی نیز که در زمینه جوجه کشی تجربه و مهارت ندارند می توانند با استفاده از دفترچه راهنما و به کمک مشاوران فروش ، با این دستگاه ها کار کنند .
دستگاه جوجه کشی 84 عددی :
دستگاه جوجه کشی خانگی 84 تایی
این دستگاه که برای پرندگان زینتی نیز مناسب است در ارتفاع رتفاع 78 ، طول 58 و عرض 48 و وزن 25 کیلو گرم است و جنس بدنه آن فلز گالوانیزه است و میزان رطوبت و دما را به صورت دیجیتال روی صفحه مانیتور نشان می دهد .
دستگاه جوجه کشی 126 عددی :
فروش دستگاه جوجه کشی خانگی 126 عددی
این دستگاه برای تمامی پرندگان می باشد و ظرفیت 126 عدد تخم مرغ ، 288 عدد تخم بلدرچین ، 40 عدد تخم غاز ، 192 عدد تخم قرقاول ، 4 عدد تخم شتر مرغ و 75 عدد تخم بوقلمون را دارد . ارتفاع آن ارتفاع 78 – 58*46 است . دارنده سه طبقه ستر با تورنر تمام اتوماتیک است .
دستگاه جوجه کشی 210 عددی :
فروش دستگاه جوجه کشی 210 عددی خانگی
ظرفیت این دستگاه بیشتر از دستگاه های ذکر شده در بالاست . برای تخم مرغ 210 عدد ، تخم بلدرچین 420 عدد ، تخم کبک 320 عدد ، تخم غاز 75 عدد ، تخم شتر مرغ 8 عدد ، تخم اردک 210 عدد می باشد . ارتفاع این دستگاه 115 ، عرض آن 48 و عمق آن 56 می باشد . وزن آن 35 کیلوگرم است . مدل این دستگاه dq50sh است و دارنده المنت اسپانیایی 300 وات است .
فروش دستگاه های جوجه کشی با بهترین مارک به قیمت تولیدی
افراد می توانند ، بهترین دستگاه های جوجه کشی را با قیمتی ارزانتر از بازار فروش خریداری کنند . شرکت پرتو دانه سیمرغ که دارنده وب سایت دام و طیور است می تواند بهترین دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند را در ظرفیت های خانگی و صنعتی با بهترین قیمت تولیدی به فروش برساند . تمامی دستگاه ها دارنده سنسور دما ، هچر و ستر هستند .
راهنمای دقیق استفاده از دستگاه ها در دفترچه راهنما نوشته شده است .
شرکت پرتو دانه سیمرغ فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی را به صورت حضوری و اینترنتی انجام می دهد .
توصیه به خریداران دستگاه های جوجه کشی :
از نمایندگان فعال در هر استان خریداری کنید . خرید از نمایندگی به معنای خرید با ضمانت نامه و گارانتی و خدمات پس از فروش است تا اگر دستگاه دچار عیب یا نقصی شد خریدار بتواند بر طبق ضمانت نامه عمل کند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حرفه ای ترین دستگاه جوجه کشی خانگی
•  راهنمای انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی
•  دستگاه جوجه کشی درنا 3 با ظرفیت 672
•  دانخوری مرغ
•  بهترین کیفیت خرید لوازم دام و طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان