فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

نقش مکمل های معدنی برای دام

خرید مکمل های معدنی برای دام

در این مقاله سعی شده است تا بهتر به نقش اصلی استفاده از مکمل ها برای دام ها مورد بررسی قرار گیرد و این که مشخص شود آیا مصرف مکمل های معدنی در خوراک دام ها اثر مثبت و خوبی در رشد آن ها خواهد داشت یا اثر منفی روی رشد دام ها خواهد گذاشت .
مکمل های معدنی چیست
؟ در واقع مکمل های معدنی ، مینرال یا مینرال های تکمیلی می باشد که هم مانند ویتامین ها ، نقش کوانزیم ها را در بدن ایفا می کند . استفاده از این مکمل ها این امکان را برای بدن به وجود می آورد تا وظایف خود را به درستی انجام دهد چرا که تمامی فعالیت های آنزیمی به عناصر معدنی وابسته هستند ؛ بنابراین وجود این مواد در داخل بدن برای استفاده صحیح از ویتامین ها و مواد معدنی دیگر ضروری هستند . فروشگاه اینترنتی دام و طیور یکی از فروشگاه های معتبر در بین تولید کنندگان انواع تجهیزات مرغ داری و دامداری می باشد که جهت فروش محصولات خود ، این فروشگاه را راه اندازی کرده که به نسبت فروش خوبی را نیز از محصولات خود داشته است . بیشتر دامداران و افرادی که صاحب مرغداری هستند ، برای خرید هر چه راحت تر محصولات دامی خود بیشتر سعی می کنند که از این فروشگاه محصولات خوراکی و غذایی دام و طیور خود را تهیه نمایند .

نقش مکمل های معدنی برای دام
نقش مکمل های ویتامینی و معدنی برای نسل های اول گوساله پرواری بر اساس تحقیقات و گزارشاتی از انجمن ملی تحقیقات گاوهای گوشتی (NRC , 2016)  به دست آمده است . منابع ویتامینی که در این مکمل ها به کار رفته شده است و مورد استفاده قرار گرفته از مراکز معتبر می باشد که مستقیما وارد کشور می شوند ؛ هم چنین تمامی مواد معدنی مصرفی که در این مکمل های معدنی مورد استفاده قرار می گیرد از منابعی می باشد که با کم ترین نا خالصی و بالا ترین زیست فراهمی می باشند . کاربرد مصرف این مواد در دام ها به چهار دسته کیفیت ، عملکرد حیوان ، کاهش افت مواد مغذی و از نظر اقتصادی طبقه بندی می شود که در ادامه هر یک از این موارد بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد .
1) کیفیت
این مکمل های معدنی از بهترین برند های منابع خالص ویتامینی از مراکز معتبر تهیه می شود و از بهترین و با کیفیت ترین منابع معدنی با کم ترین ناخالصی و بالاترین زیست فراهمی به دست می آید و هم چنین دارای مناسب ترین مواد حامل یا کریر است .
2) عملکرد حیوان
در کارکرد و فعالیت حیوانات این مکمل های معدنی تاثیر فراوانی دارد ؛ از جمله این عملکرد ها می توان به بهبود عملکرد سیستم ایمنی حیوان ، بهبود عملکرد تولید مثلی آن و حمایت در جهت افزایش تولید را نیز اشاره کرد .
3) کاهش افت مواد مغذی
مواردی که در کاهش افت مواد مغذی می باشد ، مواردی هم چون پایداری بیشتر در پرمیکس ها ، پایداری ویتامین در برابر تخمیر میکروبی شکمبه و تامین کامل احتیاجات ویتامینی و مواد معدنی حیوان می باشد .
4) اقتصادی
از نظر اقتصادی مکمل های معدنی می توان به کاهش وقوع و ایجاد بیماری های متابولیک و سایر بیماری ها ، بهبود شاخص عملکردی گله و کاهش تلفات و حذف اجباری در گله را نام برد که از نظر اقتصادی برای دامداران بسیار مناسب و خوب می باشد .
در کل استفاده از مود معدنی برای کم کردن هزینه های مضاعف در سیستم پرورشی گاو های شیری در دامداری ها در طی سی سال گذشته ، جیره و سهمیه گاو های شیری جهت تامین نیاز های تولید و نگه داری توسط پروتئین ها ، انرژی ها ، ویتامین ها ، مواد معدنی و آب تنظیم می شده است .

مکمل های ویتامینی و معدنی نسل اول گوساله های پرواری
استفاده از این مکمل ها برای نسل اول گوساله پرواری دارای مزایایی هم چون تامین کلیه احتیاجات مواد معدنی و ویتامین های حیوان ، بهبود سرعت عملکرد رشد و افزایش وزن روزانه ، تقویت سیستم ایمنی بدنی دام ها و کوتاه تر شدن دوره پروار آن ها می باشد .

خرید مکمل های معدنی برای دام از فروشگاه اینترنتی دام و طیور
شما عزیزان می توانید انواع مختلفی از مکمل ها را از جمله خرید مکمل دامی پرواری ، خرید مکمل دامی ویژه و هم چنین دامی پر تولید ، خرید استارتر گوساله و هم چنین خرید پیش مخلوط 5 درصد گاو پرواری و ... را از فروشگاه اینترنتی دام و طیور به صورت آنلاین سفارش داده و تهیه نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  تجهیزات عمومی مورد نیاز در سالن مرغداری ها
•  آسیاب و میکسر مرغداری
•  رطوبت دستگاه جوجه کشی ایده آل و استاندارد به چه میزان باشد
•  حداقل دمای قابل تحمل مرغ در زمستان
•  بررسی انواع منابع تأمین پروتئین معمول برای نیاز پرندگان
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان