فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین روش نگهداری تخم مرغ

یکی از مهم ترین سوالات درمورد نگهداری تخم مرغ این است که آیا لازم است تخم مرغ ها را قبل از شروع دوره نگهداری شستوشو نماییم یا خیر ؟؟ پاسخ به این سوال بسیار بحث برانگیز زیاد آسان نیست و باید در پاسخ به آن گفت : این یک پروسه انتخابی است و بیشتر به خود شخص بستگی دارد که کدام راه را انتخاب نماید .
برخی افراد اعتقاد دارند که شستوشوی تخم مرغ ها اصلا مهم نیست و تنها کفایت می کند تخم مرغ هایی که بسیار کثیف هستند را تمیز نمایید ولی برخی دیگر اعتقاد دارند نباید تخم مرغ ها را باید قبل از قرار دادن در محیط نگهداری شستوشو نمود .
روش های نگهداری تخم مرغ نیز بسیار متفاوت هستند . تخم مرغ را هم می توان در دمای اتاق نگهداری نمود و هم میتوان آن را در دمای یخچال نگهداری کرد . بهتر است بدانید تحقیقات بسیاری در زمینه بهترین روش نگهداری تخم مرغ صورت گرفته است و در این تحقیقات جامع نیز نظرات بسیار متفاوت است . امروزه بیشتر تخم مرغ را درون یخچال نگهداری می کنند ولی افرادی هم هستند که به نگهداری تخم مرغ در دمای محیط اعتقاد دارند و نگهداری تخم مرغ را به روش دستی انجام می دهند .
بهترین دما برای نگهداری تخم مرغ دمای بین 30 الی 40 درجه می باشد و با تأمین رطوبت کافی شما خواهید توانست تخم مرغ های خود را بالغ بر 100 روز نگهداری نمایید .


نگهداری تخم مرغ نطفه دار :
بهترین روش برای نگهداری تخم نطفه دار قرار دادن آن در دمای محیط و به دور از نور خورشید می باشد . حداکثر مدت زمانی که می توان یک تخم نطفه دار را نگهداری نمود نیز بسته به سن مرغ تخمگذار ، نژاد مرغ تخمگذار و نوع خوراک مرغ تخمگذار متفاوت است .


شستوشو تخم نطفه دار :
بر مبنی تحقیقات علمی صورت گرفته بر روی تخم مرغ یک غشای بسیار نازک وجود دارد که با از بین رفتن این غشا عمر تخم مرغ کاهش یافته و همچنین آسیب پذیری آن بیشتر می شود .
گروه دام و طیور با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه تولید خوراک مناسب برای طیور و بالأخص مرغ تخمگذار اقدام به تولید خوراک با کیفیت بالا و قیمت مناسب نموده است تا پرورش دهندگان بتوانند علاوه بر بالا بردن راندمان خود هزینه های مصرفی را نیز کاهش دهند .
برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پرورش مرغ تخمگذار شما می توانید به بخش مطالب علمی دام و طیور در وب سایت دام و طیور مراجعه نمایید همچنین شما می توانید برای خرید دان مرغ تخمگذار با کیفیت بالا نیز از وب سایت دام و طیور اقدام کنید و یا جهت دریافت مشاوره خرید با شماره تماس 09131616534 حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چگونه تخم گذاری مرغ را افزایش دهیم !
•  انواع آبخوری مرغ و جوجه
•  نگهداری مرغ در فصل تابستان
•  مقایسه بین دستگاه های جوجه کشی
•  بهترین غذای خشک سگ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان