فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین دانخوری ها کدامند ؟

خرید بهترین دانخوری

خرید یک دانخوری خوب رعایت موارد زیادی را نیاز دارد که باعث به وجود آمدن سوالاتی نظیر موارد زیر در ذهن شما می گردد که هدف این مقاله پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این زمینه خواهد بود :


بهترین دانخوری مرغ کدام است ؟
کدام نوع دانخوری مناسب استفاده بلدرچین می باشد ؟
بهترین دانخوری برای مصرف جوجه ها باید چه قابلیت هایی داشته باشد ؟
خرید دانخوری ارزان یا خرید دانخوری باکیفیت ؟
خرید بهترین دانخوری برای مرغ تخمگذار ؟
خرید دانخوری کوچک برای جوجه ها
خرید دانخوری اتوماتیک و یا خرید دانخوری دستی ؟

یک دانخوری خوب باید قبل از هر چیز باید مناسب استفاده برای پرنده شما باشد و دانخوری هایی که قابلیت استفاده برای تعداد بیشتری پرنده و همچنین مناسب گونه های مختلف بیشتری باشند دارای اهمیت بالاتری هستند .
دانخوری باید یکنواختی خوراک را حفظ کند و در نهایت باعث شود پرنده تا حد ممکن از خوراک به صورت یکنواخت مصرف نماید تا در رشد پرندگان پرواری و یا تخمگذاری پرنده تخمگذار خللی ایجاد نگردد و تمامی مواد مغذی لازم برای بدن پرنده به درستی در اختیار آن قرار گیرد .
خوراک طیور یکی از پر هزینه ترین موارد در نگهداری از پرندگان است و کاهش هدر رفت آن به خوبی تأثیرات مشهودی در کاهش قیمت تمام شده و افزایش سود خواهد داشت بنابراین مناسب ترین دانخوری ها آن دسته از دانخوری هایی هستند که میزان هدر رفت دان را کاهش می دهند . عموما دانخوری های مکانیزه بهترین عملکرد را در کاهش هدر رفت دان پرنده دارند ، در نمونه های دستی نیز می توان دانخوری مناسبی یافت که توانایی جلوگیری از هدر رفت دان را تا حد بسیار بالایی داشته باشد .
بیماری در پرندگان یکی از مهم ترین مسائل در زمان پرورش است که می تواند تأثیرات بسیار جدی بر أمر پرورش طیور داشته باشد ، بنابراین استفاده از یک دانخوری که از مجاورت دان با فضای آزاد به درستی جلوگیری می کند می تواند از هزینه های سنگین بعدی به درستی جلوگیری کند . یک دانخوری خوب به آسانی قابل شستوشو و ضد عفونی می باشد و تمیز کردن آن کاری راحت و کم دردسر باشد .
ظرفیت دانخوری نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مهم است که دانخوری حتما گنجایش دان مورد نیاز برای استفاده طیور را داشته باشد تا همه پرندگان جیره غذایی روزانه خود را دریافت نمایند و همچنین بیش از اندازه نیاز دان در اختیار پرندگان قرار ندهد تا پرندگان مطابق با آنالیز های انجام شده خوراک مصرف نمایند و از هدر رفت دان و هزینه های اضافی نیز جلوگیری شود .

دانخوری های مختلف روش های گوناگونی برای استفاده دارند ولی رعایت برخی اصول در استفاده از همه انواع دانخوری توصیه می گردد که به شرح ذیل می باشد :
خوراک دهی به طیور أمری بسیار مهم در رشد ، پرواری ، تخمگذاری و ... می باشد و بهترین کار در فرآیند خوراک دهی طیور این است که خوراک را در دو وعده در اختیار پرنده قرار دهید و بهتر است خوراک را صبح و ظهر یا بعدازظهر در برای مصرف پرندگان در اختیار دهید .
دانخوری پرندگان را حتما آویزان کنید و یا دانخوری را در سطحی بالا تر از کف مرغداری قرار دهید تا از هدر رفت دان توسط پرنده جلوگیری نمایید .
برای جوجه یک روزه از دانخوری مناسب جوجه یک روزه استفاده کنید . جوجه یک روزه برای خوردن خوراک خود به سینی دانخوری نیاز دارد که بتواند خوراک خود را در کنار دیگر پرندگان به آسانی دریافت نماید ، سر و صدا کردن جوجه ها حین مصرف خوراک باعث پیدا کردن محل قرار گیری خوراک توسط پرنده خواهد شد و در نهایت در مصرف خوراک توسط آن ها تأثیر گذار می باشد که در پی آن همه این موارد در رشد جوجه ها تأثیر گذار است .

شما می توانید بهترین دانخوری مناسب با نوع طیوری که در اختیار دارید را از وب سایت دام و طیور تهیه نمایید و همچنین در بخش توضیحات دانخوری ها از تمامی موارد فنی در مورد دانخوری و نحوه استفاده از دانخوری مطلع شوید ، همچنین شما می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره فنی در خرید بهترین دانخوری به بخش پشتیبانی فروشگاه دام و طیور مراجعه کنید یا با شماره تماس 09131616534 تماس حاصل فرمایید .

> توسط محسن باریکرسفی
  دانخوری مکانیزه در وقت و هزینه هم صرفه جویی میکنه . ممنون از عوامل سایت دام و طیور بابت مطالب خوبتون.
> پاسخ مدیریت :
خوشحالیم که مطالب فروشگاه دام و طیور در خصوص دانخوری اتوماتیک توانسته به شما کمک کنه
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آشنایی با مشخصات بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی آرکام
•  آبخوری و دانخوری مرغ را از کجا بخریم ؟
•  تعیین جنسیت جوجه
•  گربه ها به چه چیز نیاز دارند ؟ نگهداری از گربه
•  بهترین روش نگهداری تخم مرغ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان