فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد
خوراک دام وطیور
خرید اینترنتی انواع مکمل های دام و طیور ، نهاده های دام و طیور ، کنسانتره دام و طیور به صورت عرضه مستقیم از کارخانه تولیدی
خوراک دام

خوراک دام

خوراک طیور

خوراک طیور

کنسانتره و مکمل دام و طیور

کنسانتره و مکمل دام و طیور

محصولات خوراک دام وطیور

فیلتر محصولات براساس
                                                                                                   
گندم

 گندم 

18,500 تومان

کنسانتره پرواری

 کنسانتره پرواری 

15,500 تومان

دان تخمگذار مرغ

 دان تخمگذار مرغ 

17,200 تومان

دان تخمگذار بلدرچین
موجود نیست
دان جوجه گوشتی استارتر - پیش دان پلت
موجود نیست
دان سوپر استارتر جوجه گوشتی پلت
موجود نیست
استارتر جوجه گوشتی

 استارتر جوجه گوشتی 

اطلاع از قیمت تماس بگیرید

موجود نیست
کنسانتره مرغ گوشتی نژاد راس 5% پایانی (جیره پیشنهادی)
موجود نیست
کنسانتره مرغ گوشتی نژاد راس 5% آغازین (جیره پیشنهادی)
موجود نیست
کنسانتره مرغ گوشتی نژاد راس 5% پایانی

 کنسانتره مرغ گوشتی نژاد راس 5% پایانی 

اطلاع از قیمت تماس بگیرید

موجود نیست
کنسانتره مرغ گوشتی نژاد راس 5% آغازین

 کنسانتره مرغ گوشتی نژاد راس 5% آغازین 

اطلاع از قیمت تماس بگیرید

موجود نیست
استارتر گوساله

 استارتر گوساله 

اطلاع از قیمت تماس بگیرید

موجود نیست
مکمل ویتامینه 0.5 درصد مرغ گوشتی
موجود نیست
مکمل 0.5 درصد مرغ گوشتی
موجود نیست
مکمل نیم درصد مرغ تخمگذار
موجود نیست
مکمل نیم درصد مرغ تخمگذار نژاد لاین

در کشاورزی و دامپروری یکی از مهم ترین موارد تغذیه ی آنهاست که می بایست بر اساس برنامه ریزی باشد تا به رشد حیوانات کمک به سزایی کند. از طرفی دیگر به دلیل اینکه با حیوانات زنده سر و کار داریم باید سلامت آنها نیز برایمان مهم باشد تا باعث رساندن ضرر به شما نشوند. پس نتیجه می گیریم که خوراک یکی از مهم ترین فاکتور ها برای سلامت دام و طیور است. پس نمی توان هر نوع خوراکی ای را در مقابل حیوانات قرار داد و می بایست آن خوراک آنها کاملا بهداشتی و ارگانیک باشد. خرید بهترین خوراک دام و طیور می تواند به افزایش راندمان و سلامت حیوانات کمک کند. اما برخی از افراد از ما می پرسند که چطور می توان بهترین خوراک دام و طیور را انتخاب کرد؟ و یا به کدام فروشگاه اینترنتی برای خرید خوراک دام و طیور می توانیم اعتماد کنیم؟ و بسیاری از سوالات دیگر که می بایست ما به آنها پاسخ دهیم.

 

آشنایی با خوراک حیوانات

از آنجایی که امروزه بیشتر افراد به دامپروری و کشاورزی صنعتی روی آورده اند و طرفدار این شغل شده اند، باعث شده است تا حیوانات نتوانند از گیاهان مصرف کنند. به همین دلیل کارخانه های تولید کننده خوراک دام و طیور تصمیم گرفته اند تا به صورت واسطه میان حیوانات و گیاهان عمل کنند. اگر بخواهیم در مورد آشنایی با خوراک حیوانات صحبت کنیم می توان گفت که در واقع این خوراک با گوشت درست می شوند و باید به گونه ای باشد که حیوانات را در مدت زمان کم، به وزن ایده آل برای فروش برساند. غذاهای صنعتی ای که توسط کارخانه ها تولید می شود بیشتر از علوفه، حشرات و دیگر غذاهای طبیعی برای آنها اهمیت دارد. برخی از متخصصان دام و طیور بر این باورند که غذاها باید به گونه ای درست شوند تا تمامی نیاز های حیوانات را رفع کند. اما باید بگوییم که اینکه به غذاهای صنعتی بسنده کنید ممکن است به حیوانات آسیب وارد شود و نمی توان تنها به دانه ها بسنده کرد و می بایست گاهی در طبیعت قرار گیرند و از غذاهای طبیعی نیز مصرف کنند. یکی از ویژگی های مهم در رژیم غذایی دام و طیور داشتن تنوع خوراک و گذاشتن تمامی مواد مغذی است.

 

آشنایی با انواع خوراک دام

برای اینکه بتوانید جیره ی غذایی برای دام خود تعیین کنید، ابتدا می بایست آشنایی با انواع خوراک دام را بدانید و بشناسید. خوراک های دام شامل کنسانتره، کنجاله و سبوس است که می خواهیم در ادامه به بررسی دقیق هر یک از این موارد بپردازیم. اولین مورد یونجه است. یکی از انواع علوفه هایی است که دارای ارزش غذایی بسیار زیادی برای خوراک دام است. در واقع یونجه پر از مواد مغذی و کلسیم برای دام ها است. یونجه در برنامه های غذایی گاو شیری و گاو گوشتی قرار می گیرد. دومین موردی که می بایست به آن اشاره کنیم، علف باغ است. می توان گفت که ارزش غذایی این نوع علوفه ها نیز بالا است و می تواند به سلامتی حیوانات کمک کند. همچنین می تواند مؤثر بر شیر گاو ها باشد و شیر آنها را چرب کند. سومین موردی که باید به آن اشاره کنیم، سیلاژها هستند. سیلاژ یا سیلو کردن از تخمیر ساقه و برگ هایی از جمله جو، ذرت، گندم و بسیاری از موارد دیگر به دست می آید. سیلاژ ها به هضم غذا برای دام کمک به سزایی می کنند. و اخرین مورد نیز کاه است. کاه ارزش غذایی زیادی برای دام ندارد و در واقع خوراکی ای پر حجم است که ارزش غذایی کمتری نسبت به سایر مواردی که ذکر کردیم دارد. اگر مقدار کاه در رژیم غذایی دام ها بیشتر از حد مجاز خودش باشد، مانع هضم غذا می شود و مصرف خوراک آنها را کاهش می دهد و باعث بزرگ نشدن آنها می شود.

به طور کلی می توان گفت که بهترین خوراک دام و طیور، خوراکی است که از هر نظر بهترین ویژگی را داشته باشد و بتواند بهترین بازدهی را به دام ها بدهد. منظور از بازدهی این است که بتواند به رشد دام و طیور کمک به سزایی کند. تمامی خوراک های صنعتی ای که امروزه روانه بازار می شوند می بایست کاملا بهداشتی بوده و در واقع می بایست تمامی خوراک های مفید را با هم میکس کنند و به صورت یک خوراک مفید و کامل تولید کنند.

ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان