فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین کیفیت خرید لوازم دام و طیور

بهترین کیفیت خرید لوازم دام و طیور برای ارائه بهترین کیفیت به خریداران یکی از مهم ترین مسائل در فروشگاه دام و طیور می باشد که رعایت آن به سبب دارا بودن نمایندگی برند های معتبر خوراک و تجهیزات شامل خوراک ویتارال و دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند با رعایت کامل استاندارد های لازم تولید و به خریداران عرضه می گردد . در زمینه کیفیت هر یک از این محصولات در فروشگاه دام و طیور می توان به موارد زیر اشاره نمود :
کیفیت خوراک و کنسانتره دام و طیور

برند ویتارال
با سابقه و تجربه ایی که در گذر زمان با فعالیت در این عرصه به دست آورده است را می توان از دلایل کیفیت محصولات با رعایت موازین لازم معرفی نمود . به طور مثال کنسانتره دام و طیور به عنوان یک ماده معدنی و سرشار از ویتامین باید بسته به نوع دام یا طیور از مواد تشکیل دهنده کافی هم چون چربی ، پروتئین ، آهن و ویتامین برخوردار باشد که این موضوع با توجه به استاندارد ها و رعایت استفاده دام یا طیور در نظر گرفته شده و با بالاترین کیفیت در عین برخورداری از قیمت مناسب به خریداران ارائه می گردد .
کیفیت لوازم و تجهیزات دام و طیور
در بحث پرورش دام یا طیور تجهیزات فراوانی وجود دارد که خریداری آن ها مستلزم کیفیت در بحث پرورش می باشد که این موضوع در تمامی تجهیزات در نظر گرفته شده و به خریداران عرضه می گردد . ارائه ضمانت و گارانتی در بحث خرید آن نیز یکی دیگر از نشانه های بهترین کیفیت خرید لوازم دام و طیور به حساب می آید .
دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند یکی ار این تجهیزات می باشد که در ظرفیت های گوناگون با کیفیت بالا به صورت تجهیزات اتوماتیک در راستای کنترل دما ، رطوبت و ... تولید و توسط فروشگاه دام و طیور با بهترین کیفیت به عنوان نماینده این برند عرضه می گردد .
دانخوری و آبخوری نیز از دو نمونه های دیگر لوازم طیور می باشد که بسته به نوع طیور و فضا به صورت اتوماتیک یا ساده با بهترین کیفیت در این فروشگاه ارائه می گردد .
با توجه به مطالب بیان شده اگر به دنبال ضمانت بهترین کیفیت خرید تجهیزات و لوازم دامی و طیور درجه یک اصل هستید می توانید از فروشگاه معتبر دام و طیور به خریداری آن ها بپردازید .

با تشکر - فروشگاه دام و طیور

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نکات کلیدی پیرامون نصب آبخوری در مرغداری
•  بهترین قیمت تجهیزات دام و طیور
•  اهمیت کنسانتره در خوراک دام و طیور
•  معرفی برترین دانخوری های اتوماتیک بشقابی طیور
•  راندمان دستگاه جوجه کشی به چه عواملی بستگی دارد؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان