فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید دستگاه جوجه کشی اصل و باکیفیت با گارانتی اصل

خرید دستگاه جوجه کشی اصل و باکیفیت

به دلیل سودجویی بسیاری از وارد کنندگان دستگاه های خارجی جوجه کشی ، بسیاری از مرغداران بر این عقیده هستند که برای دستیابی به دستگاه جوجه کشی اصل ، از مارک و برند ایرانی بهره مند شوند . درست است که دستگاه های جوجه کشی با مارک آرکام ، جیمز وی ، برینسا ، سیمیتکا از نوع برند خارجی بسیار معروف و باکیفیت هستند ولی چه بسا در بیشتر مواقع ، دستگاه های تقلبی به عنوان دستگاه اصل به فروش می رسند . از طرفی دیگر محدودیت مالی بسیاری از مرغداران را مجاب می کند که از دستگاه های جوجه کشی ایرانی اصل خرید کنند . یکی دیگر از مزیت های استفاده از ماشین های جوجه ایرانی این است که خریدار بر طبق قرارداد و ضمانت نامه می تواند در صورتی که دستگاه عیب دارد بود یا مشکل فنی داشت آن را به شرکت تولید کننده ارجاع دهد .
تمامی دستگاه های جوجه کشی اصل دماوند که توسط شرکت دام و طیور ( پرتو دانه سیمرغ ) عرضه می شود  با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش 5 ساله عرضه می شود .
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی اصل و باکیفیت
- برندهای معروف در تمامی شهرهای ایران  نمایندگی دارند . در حقیقت وجود نماینده فروش در شهر مورد نظر ، این است خریدار به ضمانت نامه داده شده و گارانتی اعتماد داشته باشد .
- فروشندگان معتبر دستگاه های جوحه کشی اصل ، هم خرید حضوری دارند و هم خرید اینترنتی . بدین صورت خریدار آدرس کارخانه و تولیدی را می داند و در صورت بروز هر مشکلی می تواند به صورت حضوری مراجعه کند .
- از دستگاه هایی خرید کنید که جنس روکش آن فلز گالوانیزه با پوشش رنگ الکترو استاتیک باشد چون احتما زنگ زدگی و پوسیدگی در آن وجود ندارد و مرغدار می تواند با خیالی آسوده به شست و شو و ضد عفونی کردن آن ها بپردازد و بدین صورت از تجمع میکروب ها جلوگیری کند .
- دستگاه های تمام اتوماتیک جوجه کشی ، عملیاتی نظیر تامین  و تنظیم دما ، تهویه هوا ، تنظیم رطوبت ، چرخش تخم ها را انجام می دهند و کار مرغدار را راحت تر می کند .
- ممکن است در حین کار ماشین های جوجه کشی ، برق برود . پس باید دستگاه از سیستم برق اضطراری برخوردار باشد و هنگامی که برق قطع شد ، بتوان آن را به باتری خودرو ویا UPS متصل کرد .
معرفی بهترین دستگاه جوجه کشی اصل باکیفیت
دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند ، ظرفیت های متفاوتی دارد که کوچک ترین آن ها ماشین جوجه آوری 84 تایی است و بزرگترین آن دستگاه جوجه کشی 1850 عددی است . از مهمتریم ویژگی های این دستگاه ها که جزء مزیت های مشترک بین همه آن هاست ، داشتن بدنه فلزی گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک  ، تامین رطوبت از طریق ظرف آب برای تخم ها ، وصل به باتری در صورت قطع برق ، اتوماتیک و گردش تخم ها بر اساس اصول می باشد . دستگاه جوجه کشی با مارک بلدرچین دماوند ، مورد استقبال روستاییان ، افراد خانه دار و مرغداران می باشد به همین منظور شرکت پرتو دانه سیمرغ با راه اندازی فروشگاه آنلاین دام و طیور بر آن شد تا در کنار فروش حضوری ، به فروش اینترنتی انواع دستگاه های جوجه کشی دماوند اصل بپردازد . این شرکت نماینده اصلی این برند در شهرستان کاشان می باشد .
برای مشاوره قبل از خرید دستگاه های جوجه کشی اصل و اورجینال با شماره تلفن  واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 – 03155448608 واحد پشتیبانی : 09133627304 تماس بگیرید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین نوع دستگاه جوجه کشی کدام است؟
•  دان مرغ تخمگذار و ویتامین های موجود در آن
•  حمل و نقل و عودت
•  نکات مهم در ساخت و راه اندازی سالن پرورش پرندگان
•  انواع نژاد گربه
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان