فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

قیمت و خرید دستگاه جوجه کشی

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی

در سال های اخیر با توجه به شرایط اقتصادی کشور بسیاری از روستاییانی که به شهر آمده بودند به فکر بازگشت به دیار خود افتادند و تصمیم دارند تا در روستای خود ، کسب و کار و شغل هایی در کنار کشاورزی به وجود آورند . 40 سال پیش هر خانواده روستایی و عشایری کلیه نیازهای خود از جمله نان و لبنیات و گوشت و تخم مرغ و .. توسط خودشان تولید می شود ولی امروزه همه از سوپری ها خریداری می شود و این برای برخی افراد امری نگران کننده بود . به همین خاطر مردم روستایی به فکر بازگشت به روستا افتادند و عده ای از افرادی که قصد کشاورزی کردن را داشتند تصمیم گرفتند تا در کنارش مشغول نگهداری و پرورش دام و طیور شوند .

 

برای مشاهده لیست قیمت دستگاه جوجه کشی کلیک کنید


در این میان عده ای که مشغول به کار پرورش طیور شدند به دنبال ایجاد یک روشی برای افزایش درامد با بهره وری بالا بودند که تصمیم به خرید دستگاه جوجه کشی و جوجه کشی مرغ کردند . عده ای از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در زمینه ماشین جوجه کشی و یا خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم و دلایل دیگر با شکست مواجه شدند . به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم تا مطالب و تجربه های مفید خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید به درامد دلخواه خود برسید .


دستگاه جوجه کشی  خوب | هر آنچه که باید برای خرید دستگاه جوجه کشی خوب بدانید !
 در ادامه ما به شما خواهیم گفت که یک دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد و در زمان خرید ماشین جوجه کشی به چه نکاتی باید توجه کنید . مهم نیست که شما می خواهید از تخم نطفه دار چه پرنده ای جوجه کشی کنید زیرا معمولا دستگاه هایی که برای جوجه کشی طراحی و ساخته شده اند برای تمامی پرندگان مناسب هستند به جز پرندگان زینتی که آن ها دستگاه های مخصوص خود را دارند . در ادامه ما به طور کلی ویژگی های یک دستگاه جوجه کشی خوب را به طور مختصر بیان می کنیم .


1- قیمت دستگاه جوجه کشی
اولین موردی که همیشه برای خرید هر وسیله ای به آن توجه می شود قیمت آن است . برای خرید دستگاه جوجه کشی خوب علاوه بر قیمت باید به کیفیت آن نیز توجه کرد . دستگاه جوجه کشی خانگی در برند ها و قیمت های مختلفی در جهان طراحی و ارائه می شود که معروف ترین آن دستگاه جوجه کشی آرکام اصل کره است که علاوه بر کیفیت مطلوب قیمت بسیاری بالایی نیز دارد . به عنوان مثال یک دستگاه جوجه کشی 24 تایی آرکام با قیمت 2 میلیون تومان به فروش می رسد که در مقایسه با دستگاه هایی که در داخل کشور تولید می شود بسیار بالاست در صورتی که راندمان دستگاه خارجی و داخلی تفاوت چندانی ندارد . پس چه بهتر که یک دستگاه جوجه کشی ساخت ایران تهیه کنیم .


2- بدنه دستگاه جوجه کشی
کیفیت ساخت بدنه ماشین جوجه کشی نیز از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود چون قرار است این دستگاه منبع درامد شما باشد و سالیان زیادی از آن استفاده کنید . بدنه وظیفه حفظ رطوبت و دمای دستگاه را دارد و اگر از جنس مناسبی نباشد منجر به از بین رفتن تخم های نطفه دار ، کاهش راندمان و افزایش مصرف انرژی خواهد شد . حالا به نظر شما بهترین بدنه دستگاه جوجه کشی کدام است ؟ بدنه مناسب دستگاه جوجه کشی چه ویژگی هایی دارد ؟  برخی از کارخانه های تولید دستگاه جوجه کشی از فلز برای بدنه دستگاه استفاده می کنند که به دلیل زنگ زدگی باعث می شود تا عمر دستگاه پایین بیاید . بعضی ها از pvc استفاده می کنند که این دستگاه ها استحکام بالا و بهتری برخوردار است .


3- کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه جوجه کشی
کیفیت قطعات استفاده شده در دستگاه بسیار مهم است اینکه از چه سنسورهایی برای کنترل دما و رطوبت استفاده کرده و کنترلر دستگاه چه امکاناتی دارد ،  فن استفاده شده دائمی است یا معمولی و ...


4- تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی
تامین رطوبت در دستگاه جوجه کشی به روش های مختلفی می باشد ، در برخی از دستگاه ها با استفاده از یک ظرف آب رطوبت مورد نیاز را تامین می کنند .  دستگاه جوجه کشی صنعتی و بزرگتر از رطوبت ساز التراسونیک یا رطوبت ساز الکترومغناطیسی و .. برای تامین رطوبت دستگاهشان استفاده می کنند . توجه کنید که رطوبت ساز ، رطوبت دستگاه جوجه کشی را به شکل دقیق تامین کند .


5- چرخش دستگاه جوجه کشی
 چرخش دستگاه بایستی به بهترین شکل صورت گیرد در غیر این صورت نطفه به درون تخم پوسته چسبیده و آسیب می بیند .  بهتر است در دستگاه جوجه کشی خانگی چرخش ارام تر صورت گیرد ، حرکت هر چه آهسته و پیوسته تر باشد به نفع جنین خواهد بود همچنین احتمال آسیب دیدن و از بین رفتن نطفه به صفر خواهد رسید .


6- گارانتی و خدمات پس از فروش
حتما دستگاه جوجه کشی مورد نظرتان گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد . اکثر دستگاه های وارداتی و ساخت چین فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش هستند . از خرید دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت بدون گارانتی خودداری کنید .


خرید دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت ساخت ایران
بلدرچین دماوند یکی از شرکت های معروف تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی در ایران می باشد . در زیر شما می توانید لیست قیمت دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند را مشاهده و از ویژگی های آن مطلع شوید . همراه با دستگاه وجوجه کشی بلدرچین دماوند یک دفترچه راهنمایی هم ارائه می شود و اموزش های لازم و تکنیک های مهم برای مشتریان فراهم شده است .


لیست قیمت دستگاه جوجه کشی | مقایسه دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

نام
 مدل  ظرفیت تخم مرغ
کاربرد اصلی
رطوبت ساز
مصرف انرژی
وزن طراحی شده برای
سیستم کنترل
قیمت
دستگاه جوجه کشی 84 عددی
 dq30sh  84 عددی
دستگاه جوجه کشی خانگی
ظرف آب درون دستگاه
 30 وات
 25 kg
 تخم تمامی طیور
 PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 84  تایی بلدرچین دماوند
دستگاه جوجه کشی 126 عددی  dq40sh  126 عددی
دستگاه جوجه کشی خانگی ظرف آب درون دستگاه  30 وات
25 kg
 تخم تمامی طیور
 PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 126 تایی بلدرچین دماوند
دستگاه جوجه کشی 210 عددی  dq50sh  210 عددی
دستگاه جوجه کشی خانگی (حرفه ای)
دیسکی - التراسونیک  50 وات
 35 kg
  تخم تمامی طیور  PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 210 تایی بلدرچین دماوند
دستگاه جوجه کشی 420 عددی dq100sh  420 عددی
دستگاه جوجه کشی خانگی - نیمه صنعتی
دیسکی - التراسونیک  120 وات
 50 kg
  تخم تمامی طیور  PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 420 تایی بلدرچین دماوند
دستگاه جوجه کشی 588 عددی dq150sh  588 عددی
دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی دیسکی - التراسونیک
 165 وات
 60 kg
  تخم تمامی طیور  PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 588 تایی بلدرچین دماوند
دستگاه جوجه کشی 926 عددی dq170sh
 926 عددی
دستگاه جوجه کشی صنعتی - نیمه صنعتی
دیسکی - التراسونیک  250 وات
 105 kg
  تخم تمامی طیور  PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 926 تایی بلدرچین دماوند
دستگاه جوجه کشی 1850 عددی dq200sh  1850عددی
دستگاه جوجه کشی صنعتی - نیمه صنعتی
دیسکی - التراسونیک  280 وات
 130 kg
  تخم تمامی طیور  PLC-DQI  قیمت دستگاه جوجه کشی 1850 تایی بلدرچین دماوند
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مشکلات کمبود ویتامین در جیره مرغ تخمگذار
•  همه چیز در مورد دستگاه جوجه کشی استاندارد
•  فوت و فن های پرورش بلدرچین تخم گذار در سالن
•  مقایسه ی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
•  آشنایی با دانخوری و آبخوری در پرورش مرغ محلی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان