فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی

رطوبت ساز التراسونیک دستگاه جوجه کشی

در زمان انکوباسیون در دستگاه جوجه کشی مقدار زیادی از رطوبت خود را از دست می دهد و زمانی که رطوبت دستگاه جوجه کشی از بین رود موجب تلفات در جنین می شود. هم کاهش رطوبت در دستگاه جوجه کشی اثر میگذراد هم افزایش رطوبت. زمانی که رطوبت دستگاه جوجه کشی بیشتر از حد معمول باشد نوک جنین زود تر از حد معمول به اطاقک هوایی رسیده و زمانی که رطوبت دستگاه جوجه کشی مرغ کمتر باشد نوک جنین در روز 19 به اطاقک نمی رسد و در این صورت جنین قادر به تنفس نیست. هر دو حالت ممکن است به جنین صدمه وارد شود. مقدار رطوبت ماشین جوجه کشی را می توان به وسیله رطوبت سنج کنترل و بررسی کرد.
رطوبت نسبی یعنی درجه رطوبتی که نسبت به رطوبت اشباع در هوا وجود دارد . زمانی که رطوبت در هوا خیلی زیاد باشد و به حد اشباع شدن رسیده شده باشد تبدیل به آب می شود. در این حالت هوا از نظر رطوبت اشباع می شود . درجه رطوبت بستگی به درجه حرارت نیز دارد و زمانی که هوا گرم تر باشد رطوبت بیشتری به خود میگیرد .  بهترین درجه حرارت برای ماشین جوجه کشی رطوبت 60 درصد است (رطوبت 60 درصد یعنی 60 درصد از رطوبت اشباع شده هوا).
یکی از عوامل موثر در کاهش رطوبت سیستم تهویه دستگاه جوجه کشی است. در صورتی که تهویه زیاد باشد رطوبت کاهش می یابد. بالابودن رطوبت دستگاه جوجه کشی از انتشار بیماری های مختلف نیز جلوگیری می کند . همچنین بالابودن رطوبت به ضدعفونی کردن دستگاه کمک می کند. میزان رطوبتی که برای جوجه کشی در نظر گرفته شده در طول زمان های مختلف متفاوت است. در روز های اول رطوبت 60 درصد کافی است ولی در روز های آخر رطوبت مورد نیاز 70 درصد است.
روز های آخر جوجه کشی برای نرم شدن پوسته و خارج شدن راحت تر جوجه ها از تخم رطوبت را افزایش می دهند. انواع مختلفی از رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی در بازار عرضه شده است که در اینجا به معرفی چند نمونه از بهترین رطوبت ساز ماشین جوجه کشی می پردازیم.

 

ویژگی های دستگاه رطوبت ساز

همانطور که ذکر شد رطوبت ساز ها به صورت دستگاه های خانگی نیز به فروش می رسند. از ویژگی های رطوبت ساز های دستگاه جوجه کشی خانگی می توان به مواردی همچون تنظیم رطوبت در منزل برای استفاده از دستگاه جوجه کشی، جلوگیری از مضرات خشکی هوا، ایجاد محیطی دلنشین در منزل و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. به طور کلی از ویژگی های بارز رطوبت ساز ها می توان به بی سرو صدا بودن آنها و کم مصرف بودنشان اشاره کنیم. شما می توانید در هنگام استفاده از رطوبت ساز رایحه ای را به آب دستگاه اضافه کنید تا بوی مطبوعی را در محیط پخش کند و باعث دلزدگی شما از کارتان نشود. علاوه بر این می توانید مواد ضد عفونی کننده را به آب اضافه کنید و به راحتی محیط خودتان را ضد عفونی کنید. برای اینکار تنها کافی است ماده ی ضد عفونی کننده را درون مخزن بریزید دستگاه بریزید. در مورد برق مصرفی دستگاه رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی باید بگوییم که 50 درصد کمتر از برق بخار ساز های مکانیکی، برق مصرف می کنند. دستگاه رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی به صورت شیشه ای طراحی شده است و می توانید به راحتی داخل دستگاه را مشاهده کنید و در صورت نیاز آب به اخل آن اضافه کنید و درونش را پر کنید.

 

رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی  ALP X مدل GS526

روش کار رطوبت ساز های التروسونیک بدین گونه است که با تکنولوژی فراصوتی ذرات ریز آب از سطح جدا شده و در فضا منتشر و توزیع می شوند. این دستگاه قادر به تولید 550 میلی لیتر بخار آب در ساعت را دارد و با داشتن مخزن بزرگ 8 لیتری امکان تولید بخار به صورت مداوم را فراهم می کند. این مخزن قابلیت جدا شدن از بدنه ماشین جوجه کشی را دارد. دستگاه رطوبت ساز جوجه کشی این قابلیت را دارد که در صورت تمام شدن آب مخزن به صورت خودکار خاموش شود. از ویژگی های خوب دستگاه رطوبت ساز مصرف بسیار کم آب و انرژی می باشد. مصرف برق دستگاه هم با توجه به الکترونیکی بودن آن بسیار کمتر از دیگر رطوبت سازها می باشد.

 

رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی دیسکی مدل T- 40  و T- 20

دستگاه رطوبت ساز مدل T- 40 یکی از دستگاه های رطوبت ساز عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دام و طیور می باشد. این دستگاه مناسب برای استفاده انواع دستگاه های جوجه کشی تا ظرفیت 600 تخم مرغ می باشد. تعمیر و نگهداری رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی بسیار آسان است. در رطوبت ساز دیسکی مدل T- 20 جهت انواع دستگاه های جوجه کشی تا ظرفیت 250 عدد تخم مرغ مورد استفاده قرار می گیرد. این رطوبت ساز توان تولید رطوبت تا 85 درصد را دارد. یکی از مزایای تولید رطوبت یا بخارساز دیسکی اتصال دائم به دستگاه جوجه کشی و عدم نیاز به باز و بسته کردن درب دستگاه جوجه کشی است. همچنین تعمیر و نگهداری آن نیز آسان است.

 

قیمت  دستگاه رطوبت ساز جوجه کشی

خرید دستگاه جوجه کشی به صورت اینترنتی و آنلاین این مزایا را دارد که محصول در دست واسطه ها و دلال ها نیفتاده و به قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم در اختیار مشتری قرار می گیرد. شما می توانید دستگاه رطوبت ساز متناسب با نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب کرده و به صورت اینترنتی محصول خود را سفارش و خریداری کنید. دام و طیور برای رفاه کاربران در سراسر کشور اقدام به خرید و فروش اینترنتی و ارسال به سراسر کشور نموده است تا مشتریان عزیز با مشاهده تصویر و مقایسه قیمت ها بهترین خرید را داشته باشند.

> توسط ناصرمحمدی
  یک عدددستگاه رطوبت ساز دستگاه ۴۲۰عددی مدل دماوند لازم دارم تلفن۰۹۰۱۷۱۴۷۷۷۴ لطفا خیل ی ضروری میباش
> پاسخ مدیریت :
جهت سفارش محصول می توانید با شماره تماس 09131616534 تماس حاصل فرمایید و یا از بخش محصولات سایت سفارش خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.
> توسط ناصرمحمدی
  یک عدددستگاه رطوبت ساز دستگاه ۴۲۰عددی مدل دماوند لازم دارم تلفن۰۹۰۱۷۱۴۷۷۷۴ لطفا خیل ی ضروری میباش ادرس استان کردستان شهرستان دهگلان روستای کروندان منزل ناصرمحمدی فرزند حاج حبیب الله محمدی
> پاسخ مدیریت :
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نگاهی به برخی از سوالات جوجه کشی
•  خرید دستگاه جوجه کشی 588 عددی بلدرچین دماوند
•  چگونه تخم گذاری مرغ را افزایش دهیم !
•  فروش دان استاتر جوجه
•  اصول پرورش شتر مرغ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان