فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی

رطوبت ساز التراسونیک دستگاه جوجه کشی

در زمان انکوباسیون در دستگاه جوجه کشی مقدار زیادی از رطوبت خود را از دست می دهد و زمانی که رطوبت دستگاه جوجه کشی از بین رود موجب تلفات در جنین می شود . هم کاهش رطوبت در دستگاه جوجه کشی اثر میگذراد هم افزایش رطوبت . زمانی که رطوبت دستگاه جوجه کشی بیشتر از حد معمول باشد نوک جنین زود تر از حد معمول به اطاقک هوایی رسیده و زمانی که رطوبت دستگاه جوجه کشی مرغ کمتر باشد نوک جنین در روز 19 به اطاقک نمی رسد و در این صورت جنین قادر به تنفس نیست . هر دو حالت ممکن است به جنین صدمه وارد شود . مقدار رطوبت ماشین جوجه کشی را می توان به وسیله رطوبت سنج کنترل و بررسی کرد .
رطوبت نسبی یعنی درجه رطوبتی که نسبت به رطوبت اشباع در هوا وجود دارد . زمانی که رطوبت در هوا خیلی زیاد باشد و به حد اشباع شدن رسیده شده باشد تبدیل به آب می شود . در این حالت هوا از نظر رطوبت اشباع می شود . درجه رطوبت بستگی به درجه حرارت نیز دارد و زمانی که هوا گرم تر باشد رطوبت بیشتری به خود میگیرد  .  بهترین درجه حرارت برای ماشین جوجه کشی رطوبت 60 درصد است ( رطوبت 60 درصد یعنی 60 درصد از رطوبت اشباع شده هوا ) .
یکی از عوامل موثر در کاهش رطوبت سیستم تهویه دستگاه جوجه کشی است . در صورتی که تهویه زیاد باشد رطوبت کاهش می یابد . بالابودن رطوبت دستگاه جوجه کشی از انتشار بیماری های مختلف نیز جلوگیری می کند . همچنین بالابودن رطوبت به ضدعفونی کردن دستگاه کمک می کند . میزان رطوبتی که برای جوجه کشی در نظر گرفته شده در طول زمان های مختلف متفاوت است . در روز های اول رطوبت 60 درصد کافی است ولی در روز های آخر رطوبت مورد نیاز 70 درصد است .
روز های آخر جوجه کشی برای نرم شدن پوسته و خارج شدن راحت تر جوجه ها از تخم رطوبت را افزایش می دهند . انواع مختلفی از رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی در بازار عرضه شده است که در اینجا به معرفی چند نمونه از بهترین رطوبت ساز ماشین جوجه کشی می پردازیم . 
رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی  ALP X مدل GS526
روش کار رطوبت ساز های التروسونیک بدین گونه است که با تکنولوژی فراصوتی ذرات ریز آب از سطح جدا شده و در فضا منتشر و توزیع می شوند . این دستگاه قادر به تولید 550 میلی لیتر بخار آب در ساعت را دارد و با داشتن مخزن بزرگ 8 لیتری امکان تولید بخار به صورت مداوم را فراهم می کند . این مخزن قابلیت جدا شدن از بدنه ماشین جوجه کشی را دارد . دستگاه رطوبت ساز جوجه کشی این قابلیت را دارد که در صورت تمام شدن آب مخزن به صورت خودکار خاموش شود . از ویژگی های خوب دستگاه رطوبت ساز مصرف بسیار کم آب و انرژی می باشد . مصرف برق دستگاه هم با توجه به الکترونیکی بودن آن بسیار کمتر از دیگر رطوبت سازها می باشد .
رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی دیسکی مدل T- 40  و T- 20
دستگاه رطوبت ساز مدل T- 40 یکی از دستگاه های رطوبت ساز عرضه شده در سایت دام و طیور می باشد . این دستگاه مناسب برای استفاده انواع دستگاه های جوجه کشی تا ظرفیت 600 تخم مرغ می باشد . تعمیر و نگهداری رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی بسیار آسان است . در رطوبت ساز دیسکی مدل T- 20 جهت انواع دستگاه های جوجه کشی تا ظرفیت 250 عدد تخم مرغ مورد استفاده قرار می گیرد . این رطوبت ساز توان تولید رطوبت تا 85 درصد را دارد . یکی از مزایای تولید رطوبت یا بخارساز دیسکی اتصال دائم به دستگاه جوجه کشی و عدم نیاز به باز و بسته کردن درب دستگاه جوجه کشی است . همچنین تعمیر و نگهداری آن نیز آسان است .
قیمت  دستگاه رطوبت ساز جوجه کشی
خرید دستگاه جوجه کشی به صورت اینترنتی و آنلاین این مزایا را دارد که محصول در دست واسطه ها و دلال ها نیفتاده و به قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم در اختیار مشتری قرار می گیرد . شما می توانید دستگاه رطوبت ساز متناسب با نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب کرده و به صورت اینترنتی محصول خود را سفارش و خریداری کنید . دام و طیور برای رفاه کاربران در سراسر کشور اقدام به خرید و فروش اینترنتی و ارسال به سراسر کشور نموده است تا مشتریان عزیز با مشاهده تصویر و مقایسه قیمت ها بهترین خرید را داشته باشند .

> توسط ناصرمحمدی
  یک عدددستگاه رطوبت ساز دستگاه ۴۲۰عددی مدل دماوند لازم دارم تلفن۰۹۰۱۷۱۴۷۷۷۴ لطفا خیل ی ضروری میباش
> پاسخ مدیریت :
جهت سفارش محصول می توانید با شماره تماس 09131616534 تماس حاصل فرمایید و یا از بخش محصولات سایت سفارش خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.
> توسط ناصرمحمدی
  یک عدددستگاه رطوبت ساز دستگاه ۴۲۰عددی مدل دماوند لازم دارم تلفن۰۹۰۱۷۱۴۷۷۷۴ لطفا خیل ی ضروری میباش ادرس استان کردستان شهرستان دهگلان روستای کروندان منزل ناصرمحمدی فرزند حاج حبیب الله محمدی
> پاسخ مدیریت :
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ویژگی ها و خصوصیات قفس بلدرچین استاندارد
•  تجهیزات مرغداری | هر آنچه باید در رابطه با انتخاب صحیح تجهیزات مرغداری بدانید !
•  مقایسه بین دستگاه های جوجه کشی
•  کوچکترین دستگاه جوجه کشی خانگی
•  بهترین غذای جوجه چه چیزی است ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان