فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

لوازم و تجهیزات مرغداری

فروش لوازم و تجهیزات مرغداری

شرکت پرتو دانه سیمرغ عرضه کننده لوازم مرغداری و تجهیزات طیور می باشد . این لوازم اعم از دستگاه های جوجه کشی ، انواع دانخوری ها ، آبخوری ها ، پرکن طیور ، انواع رطوبت ساز مرغداری ، انواع پرکن مرغ و بلدرچین ، می باشد .
این شرکت تا چند سال اخیر ، به صورت حضوری به عرضه لوازم و تجهیزات می پرداخت تا اینکه با گسترش دنیای اینترنت و وب و برای عرضه محصولات خود فراتر از مرزهای جغرافیایی ، اقدام به فروش اینترنتی محصولاتش کرد .
خرید حضوری و اینترنتی انواع لوازم مرغداری

پرکن طیور :
این دستگاه ضروری و مفید مرغداری  از شاسی آلومینیومی و گالوانیزه ضد زنگ تشکیل شده است و توسط شرکت پرتو دانه سیمرغ به صورت پرکن مرغ 5 عددی ، پرکن مرغ 7 عددی پرکن بلدرچین 35 عددی و پرکن بلدرچین 25 عددی عرضه می شود . در دستگاه پرکن 5 عددی مرغ بدین صورت است که در عرض 5 دقیقه این دستگاه می تواند  پرهای 5 مرغ بالغ را بکند .
این دستگاه ها توسط شرکت دام و طیور با ضمانت نامه و گارانتی چندین ساله عرضه می شود .

رطوبت ساز :
دما و رطوبت باید در سالن های مرغداری برای پرورش طیور به منظور ارائه پتانسیل های ژنتیکی تامین گردد که با استفاده از دستگاه رطوبت ساز در سالن های مرغداری می توان دما و رطوبت مورد نیاز طیور را تامین کرد . از آنجایی که دما و رطوبت داخل سالن تا حد زیادی با دما و رطوبت خارج سالن ارتباط دارد می توان با قرار دادن تجهیزات در سر راه ورودی می توان دما و رطوبت مورد نیاز سالن را برای  طیور تامین کرد .
یکی از بهترین دستگاه های رطوبت ساز ، دستگاه رطوبت ساز التراسونیک است که پیزوسرامیک های این دستگاه رطوبت سر و بخار سردی را تولید می کنند و به صورت سریع و یکنواخت در هوا پخش می کنند . این رطوبت ها به صورت ذرات 1 تا 2 میکرون هستند . این دستگاه ها فاقد صدا ، لرزش و همچنین ضد زنگ هستند  ، راندمان بالایی دارند و با حداقل آب و برق ، حداکثر رطوبت را تولید می کنند .

انواع دانخوری :
میزان خوارکی مصرفی در سالن های مرغداری توسط نقش اساسی را در تولید دارد و نحوه توزیع آن بسیار اهمیت دارد . دانخوری ها سبب کاهش اتلاف خوراک در سالن های مرغداری می شوند و قابل شست و شو هستند و در صورت خراب شدن قابل تعمیر می باشند .
در هفته های اول باید از دانخوری های اولیه استفاده گردد . دانخوری ها را باید بر اساس سن طیور خریداری کرد .
برای مشاوره در این زمینه با شماره تلفن واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 – 03155448608 تماس بگیرید .
دانخوری های قابل تنظیم هستند و ارتفاع آن ها کم و زیاد می شود .
دانخوری های دستی که همان دانخوری های اولیه محسوب می شوند سینی های بزرگی به عمق 4 سانتی متر دارند . جوجه ها به راحتی می توانند به داخل سینی بروند و از دان ها مصرف کنند .
شرکت دام  و طیور ، به عرضه انواع دانخوری های باکیفیت دستی و دانخوری اتوماتیک می پردازد .
انواع آبخوری :
فراهم کردن آب تمیز و خنک در سالن مرغداری برای پرورش طیور از نکات اساسی است که اگر آب ، کافی نباشد مصرف دان ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد . انواع آبخوری های دستی ، آبخوری های اتوماتیک ، آبخوری استوانه ای ، آبخوری کوچک مینی توسط شرکت دام و طیور عرضه می شود . این آبخوری ها دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه  وگارانتی هستند .
مقاله مربوطه : دانخوری اتوماتیک
مرغداران و پرورش دهندگان بلدرچین و سایز طیور می توانند با شمار تلفن واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608 و مشاوره و پشتیبانی : 09133627304 تماس بگیرند و از مدیران شرکت پرتو دانه سیمرغ در زمینه خرید لوازم مرغداری مشاوره بگیرند . خرید اینترنتی و ارسال آن به تمامی نقاط کشور توسط این شرکت انجام می شود .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  پرواربندی بره‌ها باید چگونه باشد؟
•  راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی
•  تاثیر کیفیت تخم مرغ در جوجه کشی
•  معرفی شانه های همه کاره ی جوجه کشی و ویژگی های آن
•  توضیحات مهم درباره خوراک سالم برای گربه ها
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان