فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

فروش قفس بلدرچین و کبک

فروش قفس بلدرچین و کبک با کیفیت عالی

از آنجایی که خرید وسایل پرورش طیور برای مرغداران ، هزینه بر است پس بهتر است قبل از خرید این وسایل ، مرغداران عزیز اطلاعات لازم و کافی را داشته باشند تا بتوانند بهترین وسایل و تجهیزات پرورش طیور را خریداری کنند .


شرکت دام و طیور ضمن عرضه انواع تجهیزات طیور ، در صدد است تا بهترین خدمات و اطلاعات کافی را را اختیار دامداران و مرغداران گرامی بگذارد .
برای مشاوره رایگان در زمینه پرورش بلدرچین ، کبک ، مرغ های گوشتی و تخم گذار با شماره تلفن واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608مشاوره و پشتیبانی : 09133627304 تماس بگیرید .

برای پرورش بلدرچین ، قفس بلدرچین یکی از وسایل مورد نیاز است .  پرورش دهندگان بلدرچین بهتر است قبل از خرید قفس بلدرچین ، این مقاله را بخوانند تا بتوانند قفس بلدرچین باکیفیت خریداری کنند .


تورهای قفس بلدرچین
یک قفس بلدرچین از مجموعه تورهای کفه ، دیواره ها و سقف تشکیل شده است این توری ها بهتر است با مفتول هایی با پوشش گالوانیزه گرم ساخته شده باشند . قفس هایی که از تورهای آماده رولی کارخانه ای تشکیل شده اند مرغوب و باکیفیت نیستند و نوعی اتلاف سرمایه برای پرورش دهندگان به حساب می آید .

توری کفه قفس بلدرچین یا کبک باید با مفتول های 1.5 تا 3 میل ساخته شده باشد تا پای پرنده از آن عبور نکند و همچنین باید فاصله بین آن ها استاندارد باشد تا فضولات پرنده به راحتی از آن عبور کنند . سیب کف قفس باید استاندارد باشد . در برخی از قفس های پرندگان ، سیب آنقدر زیاد است که سبب خستگی پرندگان می شود و باعث می شود تا آن ها در قسمت جلویی قفس جمع شوند .

تور جلویی قفس از آنجایی که محل عبور نور ، هوا است و درب ورود و خروج پرنده تلقی می شود و کانال خروج تخم بلدرچین به حساب می آید از اهمیت بالایی برخوردار است. این توری ها باید به گونه ای باشند که مانعی برای خروج پرندگان ریزتر باشند .
تورهای عمودی کناری و پشتی قفس بلدرچین در حقیقت نقش ستون قفس را دارند و از افتادن و شکم دادن توری سقف جلوگیری می کنند . این طوری ها باید قوی و مستحکم باشند .


فاصله و تقسیم طبقات قفس بلدرچین
بهترین فاصله بین طبقات در قفس های بلدرچین ، 40 سانتی متر است که این فاصله از کف سینی تخلیه کود تا سینی بالایی می باشد . بهتر است تعداد طبقات 4 تا باشد چه بسا افزودن تعداد طبقات باعث مشکلاتی می گردد و صدماتی به پرنده وارد می کند .


خرید قفس بلدرچین
شرکت پرتو دانه سیمرغ ، یکی از عرضه کنندگان اصلی انواع قفس های بلدرچین می باشد . انواع قفس هاس بلدرچین در این فروشگاه به صورت زیر می باشد :
قفس اتوماتیک بلدرچین تخم گذار
قفس نگهداری بلدرچین تخم گذار


قفس اتوماتیک بلدرچین تخمگذار عرضه شده توسط شرکت پرتو دانه سیمرغ ، در 4 طبقه می باشد . ارتفاع آن 180 سانتی متر ، طول آن 100 سانتی متر و عرض آن 85 سانتی متر است . ظرفیت این قفس برای 50 بلدرچین برای هر طبقه است . این قفس باکیفیت بلدرچین ، از آبخوری نیپل  و دانخوری تراف یا دانخوری زنجیری تشکیل شده است .
در این قفس اتوماتیک بلدرچین ، نوار تخلیه کود اتوماتیک ، تخلیه کود و فضولات را انجام می دهد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چگونه دانخوری مرغ بسازیم ؟
•  تاثیر ویتامین بر گاو شیری
•  ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه
•  برای نگهداری جوجه یکروزه به چه لوازمی نیاز است؟
•  دستگاه جوجه کشی خانگی 24 تایی کره ای
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان