فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دانخوری اتوماتیک بشقابی از جدیدترین نوع دانخوری

لیست قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری

با توسعه علم و فناوری ، صنعت پرورش طیور نیز وارد حالت پرورش مدرن و خودکار شده است . برای کاهش هزینه های کشاورزی و افزایش بازدهی و درامد استفاده از تجهیزات مدرن در کشاورزی و پرورش طیور و دام توصیه می شود . از آنجایی که میزان خوراک مصرفی مرغ بخش عمده ای از هزینه های تولید را به خود اختصاص می دهد ، نحوه توزیع آن بسیار قابل اهمیت است . یکی از تجهیزات موجود در مرغداری ها برای تغذیه مرغ دانخوری مرغ است . انواع دانخوری مرغ در سایت دام و طیور موجود است که برای خرید می توانید به قسمت دان خوری طیور مراجعه کنید .
یکی از بهترین سیستم ها برای دانخوری طیور مخصوص سالن های بزرگ ، دانخوری اتوماتیک است . سیستم دانخوری اتوماتیک مرغ باید توسط افراد خبره و ماهر نصب و راه اندازی شود . اگر قصد خرید و راه اندازی دان خوری اتوماتیک را دارید شرکت دام و طیور در سالن شما حاظر شده و اقدام به نصب دانخوری اتوماتیک می نماید . برای این امر با  واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608 تماس بگیرید .
دانخوری اتوماتیک برای کمترین میزان ضایعات خوراک طراحی شده است . خریداران می توانند با صرف زمان کمتر با مراجعه به سایت های معتبر فروش تجهیزات مرغداری همچون دام و طیور و بررسی دقیق دانخوری اقدام به  خرید دانخوری اتوماتیک کند .  سیستم دانخوری اتوماتیک برای مرغداری ها می تواند به طور موثر و با صرفه جویی در خوراک طیور ، بسیاری از هزینه های خوراک را کاهش دهد . این سیستم ، مورد علاقه و محبوب برای صاحبان سالن های مرغداری مدرن می باشد و مزایای زیادی دارد .
دانخوری اتوماتیک
از یک مخزن دان تشکیل شده که یا در داخل یا خارج از سالن قرار دارد و پر کردن مخزن یا به صورت دستی است و یا به وسیله لوله ای که به مخزن اصلی ذخیره غذا متصل است . موتور مخزن با یک تایمر به صورت اتومات در ساعات معینی کار کرده و در ساعات دیگر از کار می افتد . زمانی که تایمر فعال است و مخزن شروع به کار می کند غذا از داخل منبع به درون کانال هایی که درسرتا سر سالن پرورش طیور وجود دارد قرار میگیرد . مقدار غذاهایی که درون هر کانال ریخته می شود به وسیله یک پیچ قابل تنظیم است ، همچنین ارتفاع دانخوری را به وسیله پیچی که به آن متصل است می توان کم یا زیاد کرد .
مزایای دانخوری اتوماتیک
استفاده از دانخوری اتوماتیک مزایای فراوانی دارد از جمله :
1- کاهش هدر رفتن دان
2- کاهش نیروی انسانی
3- عدم آلودگی و جلوگیری از بیماری های رایج در مرغداری ها
4- توزیع یکنواخت دان  به طیور
5- دسترسی آسان طیور به ظروف دانخوری

انواع دانخوری های اتوماتیک بر اساس سیستم کاری
دانخوری اتوماتیک به طور خودکار دان را در سراسر سالن توزیع می کند و بر اساس نحوه کارکرد به دو دسته تقسیم می شود :
1- دانخوری اتوماتیک زنجیری
2- دانخوری اتوماتیک بشقابی
دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک
از معروف ترین انواع دانخوری اتوماتیک دانخوری بشقابی می باشد که درون سالن های مرغداری با فواصل یکنواخت از ابتدا تا انتها قرار دارند و در اشکال مختلفی همچون بیضی ، گرد و پروانه ای می باشند . دان توسط یک فنر درون لوله در تمام دانخوری منتقل شده و پس از پر شدن بشقاب ، موتور و گیربکس خاموش می شود . در فواصل مشخصی از لوله شکاف هایی وجود دارد که بشقاب این سیستم به آن وصل شود و دارای یک دریچه است تا میزان دان ورودی به بشقاب دان خوری را به وسیله آن تنظیم کرد . شما فقط کافیست دان را به درون منبع مخصوص ریخته و استارت را بزنید تا تمامی بشقاب ها به صورت اتوماتیک در کل سالن پر از دان شود . معمولا این نوع دانخوری از سقف آویزان شده و  می توان ارتفاع آن را با جثه پرنده تنظیم نمود .
از جمله مزایای سیستم دانخوری بشقابی مرغداری ، کنترل ارتفاع بشقاب نسبت به سر طیور ، عدم اتلاف خوراک طیور ، بهداشت بالاتر ، شستشوی راحت تر ، نصب آسان و کنترل دقیق میزان مصرف دان می باشد . طراحی دانخوری بشقابی  به گونه ای است که مرغ در اطراف بشقاب های دانخوری جمع شده و 30 درصد تعداد پرنده بیشتری قادر به تغذیه هستند .

خرید دانخوری بشقابی اتوماتیک مرغداری
انواع لوازم و تجهیزات صنعت مرغداری و دام و طیور در فروشگاه دام و طیور به فروش میرسد . یکی از تجهیزات مهم در صنعت مرغداری ، دانخوری می باشد . نصب دان خوری بشقابی تمام اتوماتیک با توجه به نوع فضا و نیاز مرغداری شما ، توسط کارشناسان خبره شرکت دام و طیور انجام می شود .  فروشگاه اینترنتی دام و طیور تمام محصولات و تجهیزات خود را به قیمت درب کارخانه و ضمانت نامه معتبر به سراسرکشور ارسال می کند .

> توسط سردارولی
  دنخوری یک دانی چند است
> پاسخ مدیریت :
> توسط سردارولی
  دنخوری یک دانی چند است
> پاسخ مدیریت :
> توسط مهرداد تقاعدی
  قیمت دانخوری اتوماتیک مرغ چند هستش؟
> پاسخ مدیریت :
با سلام جهت اطلاع از وضعیت آخرین قیمت ها با پشتیبانی وبسایت دام و طیور تماس بگیرید.
> توسط محمد علی مهدی
  خسته نباشید قیمت دانخوری اتوماتیک مرغ با قیمت دانخوری بشقابی اتوماتیک رو میشه بگید ممنونم.
> پاسخ مدیریت :
با سلام برای دریافت قیمتهای دانخوری اتوماتیک با پشتیبانی وبسایت دام و طیور تماس بگیرید
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  معرفی دستگاه های جوجه کشی پر فروش در ایران
•  اصول نگهداری جوجه یک روزه
•  اشتباهات رایج در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی (قسمت دوم)
•  آبخوری و دانخوری مرغ را از کجا بخریم ؟
•  آموزش جوجه کشی مرغ جامع از ایده تا عمل با کسب درآمد و شغل
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان