فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دانخوری مرغ

دانخوری مرغ با قیمت تولیدی

اگر در سالن های مرغداری ، دانخوری کافی نباشد ، رشد جوجه و مرغ محدود می  شود و در نتیجه مرغداران به سود نمی رسند . نحوه توزیع دان ها به مرغ ها یکی از نکات کلیدی در مرغداری است .
انواع دانخوری های مرغ گوشتی و تخم گذار
که بسیار  پرطرفدار بوده  و فروش صادراتی بالایی دارد در انواع دستی و اتوماتیک در بازار موجود است که هر کدام با توجه به نوع کارآیی ، قیمت خاصی دارد .
مرغداران گرامی می توانند خرید دانخوری مرغ را از فروشگاه دام و طیور با بهترین قیمت به صورت مستقیم و عمده خریداری کنند . تمامی دانخوری های این فروشگاه دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشد که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این فروشگاه می باشد .
مزایای استفاده از دانخوری مرغ در مرغداری ها
مرغداران باید بدانند که خرید دانخوری و آبخوری برای یک مجموعه مرغداری از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است . به این دلیل که :
-  استفاده از دانخوری مناسب در مرغداری ها ، نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهد .
-  سبب تغذیه مناسب مرغ ها شده و در نتیجه رشد بهتر جوجه ها و مرغ های گوشتی و مرغ های تخم گذار را به همراه دارد .
-  دانه ها به صورت یکنواخت و منظم در سراسر سالن مرغداری پخش می شوند .
این دانخوری ها که وظیفه توزیع و پخش دانه ها را بر عهده دارند به صورت دانخوری دستی و دانخوری اتوماتیک توسط شرکت دام و طیور عرضه می شوند .
دانخوری شبکه دار یکی از بهترین دانخوری های دستی برای مرغ است که برای مرغ ، بلدرچین ، کبک و جوجه مناسب است . بهتر است این دانخوری دستی و ساده ، کمی بالاتر از سطح زمین نصب شود تا از ریختن فضله به داخل آن جلوگیری شود .
دانخوری بشقابی پارس اتوماتیک ، یکی از دانخوری های اتوماتیک است که در مرغداری های صنعتی و نیمه صنعتی از آن استفاده می کنند . این دانخوری پیشرفته  دارای سنسوری است که خوراک را از سیلو به بشقاب دانخوری انتقال می دهد و باعث توزیع یکنواخت خوراک و دان رسانی یکنواخت می شود . این دانخوری تمام مکانیزه را می توانید از فروشگاه دام وطیور به قیمت تولیدی خریداری کنید .
خرید دانخوری مرغداری با قیمت تولیدی
بسیاری از افراد جهت خرید ملزومات مرغداری برای خرید ارزان قیمت و بدون واسطه ، به جای رفتن به بازار و فروشگاه های  فیزیکی ،  به فروشگاه های آنلاین و تولیدی ها می روند و خرید بدون واسطه و مستقیم را انجام می دهند . بدین صورت مرغداران می توانند انواع دانخوری و آبخوری را با قیمتی در حدود 20 تا 30 درصد پایین تر از بازار و در کمترین زمان ممکن بدون صرف وقت و هزینه بالا خریداری کنند . خرید اینترنتی دانخوری ، با قیمتی ارزانتر از بازار این امکان را به وجود می آورد تا برخی از  افراد که به دلیل قیمت بالای تجهیزات مرغداری ، از را اندازی سالن مرغداری دست کشیده اند بتوانند استارت این کار را انجام دهند .
جهت خرید دانخوری مرغ و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع تجهیزات مرغداری اعم از دستگاه های جوجه کشی ، دانخوری ، آبخوری با شماره تلفن  واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 – 03155448608 و مشاوره و پشتیبانی : 09133627304 تماس بگیرید .

> توسط صبا هیرمندی
  قیمت خرید دانخوری مرغ سایت شما نسبت به بقیه مناسب تر بود خیلی ممنون.
> پاسخ مدیریت :
تجهیزات مرغداری و دامداری فروشگاه دام و طیور بدون واسطه و مستقیم از کارخانه به دست شما مشتریان گرامی میرسد
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  پرورش مرغ بومی تخمگذار
•  نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  تحلیلی بر دستگاه جوجه کشی 420 تایی بلدرچین دماوند
•  مهم ترین عوامل در پرورش طیور
•  خرید اینترنتی لوازم مرغداری در کاشان
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان