فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دان مرغ تخمگذار باکیفیت

کاملترین جیره مرغ

کامل ترین دان مرغ باید چگونه باشد .
گروه دام و طیور فروشنده تجهیزات مرغداری  و نهاده های دام و طیور با در دست داشتن سال ها تجربه در زمینه تولید خوراک طیور ، با تکیه بر دانش روز دنیا و با آنالیز کامل خوراک مورد نیاز طیور اقدام به تولید دان مرغ کرده است که این دان مرغ تخمگذار با دارا بودن تمامی مواد مورد نیاز بدن پرنده غذای کامل آن به شمار می رود .
استفاده از دان مرغ آماده به دلیل داشتن تمامی موارد مورد نیاز جیره مرغ بهترین انتخاب برای پرورش مرغ تخم گذار وپرورش جوجه مرغ میباشد .ضمنان باید توجه داشته باشید که خوراک طیور خود را از فروشگاه معتبر همچون فروشگاه دام وطیور تهیه نمیاید چون استفاده از خوراک های غیر استاندارد باعث بروز ضرر وضیان برای پرورش دهنده خواهد شد.فروش خوراک شرکت پرتو دانه سیمرغ از فروشگاه دام وطیور 

 دان مرغ

دان مرغ مناسب شامل ذرت ، سویا ، گندم ، اسید های آمینه ، مکمل دام و طیور ، مواد معدنی ، افزودنی ها و ... می شود ، که مقدار و فرآیند ترکیب آن ها در تولید یک دان مرغ خوب تأثیر بسزایی دارد .


ریز مغزی ها 

تولید خوراک پرنده به وسیله ریز مغذی ها بسیار به صرفه تر از تولید دان مرغ به وسیله کنسانتره ها می باشد ولی در تولید دان مرغ به وسیله ریز مغزی ها باید توجه ویژه ای نمود زیرا احتمال بروز خطا در تولید دان مرغی به شدت افزایش می یابد .

کنساتره

کنسانتره مرغ تخمگذار از مواد مورد نیاز بدن پرنده تشکیل شده و انواع مختلفی دارد که بسته به نوع نیاز متفاوت است . کنسانتره به صورت فرموله به عملکرد بهتر مرغ کمک می کند و کمبود احتیاجات آن پرنده را برطرف می کند .
استفاده از کنسانتره در دان مرغ و یا تولید دان مرغ به وسیله کنسانتره یکی از معمول ترین روش های تولید خوراک مرغ می باشد که بازدهی بالا و درصد خطا پایینی دارد .


ذرت برزیل
ذرت موجود در دان مرغ منبع اصلی انرژی دان مرغی می باشد . هر کیلوگرم از ذرت 3350 کیلوکالری انرژی دارد .

گندم
گندم هم یکی از غلات مفید در جیره غذایی مرغ می باشد که از دیرباز همیشه مورد توجه بوده است ولیکن باید در نظر داشت که تجاوز گندم در جیره غذایی مرغ به بیش از 30 درصد جیره غذایی باعث بروز مشکلات معدوی در پرنده خواهد شد .


سویا دامی

کنجاله سویا اصلی ترین منبع پروتئین و همچنین اکثر اسید آمینه های مورد نیاز پرنده در خوراک طیور است که دان مرغ نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد . کنجاله سویا موجود در بازار ایران بسته به کیفیت حدودا حاوی 44 الی 48 درصد پروتئین است که در جیره غذایی مرغ بسیار مفید می باشد .

در تولید دان مرغ تجربه  بسیار حائز اهمیت میباشد. مخلوط شدن صحیح اجزای تشکیل دهنده دان مرغ یکی از مهم ترین عوامل تولید خوراک مرغ باکیفیت است . برای مثال دانستن اینکه در چه مرحله ای از فرآیند تولید دان مرغ کدام ماده اولیه باید ابتدا اضافه شود یا مدت زمان میکس دان مرغی در میکسر چقدر است ، کنسانتره ها چه زمانی اضافه می شوند و یا ... باعث تولید بهترین دان مرغ با بالاترین راندمان ممکن خواهد شد . گروه دام و طیور با پشتوانه علمی و تجربی بالا خود اقدام به تولید و عرضه دان مرغ با کیفیت بالا با عنوان دان مرغ تخمگذار زرین نموده که از آنالیز عالی و ضریب تبدیل بسیار بالایی برخوردار است .
دو مدل از دان مرغ بیشتر مورد توجه پرورش دهندگان دان مرغ آردی ( مش ) و دان مرغ پلت می باشد .
درکل فرآیند تولید خوراک دام وطیور  و هزینه تمام شده خوراک همیشه توجه به قیمت تمام شده بسیار مهم است زیرا بالاترین هزینه و یا سرمایه گذاری در این بخش انجام می شود بنابراین تولید دان مرغ باکیفیت و قیمت مناسب و همچنین استفاده از دانخوری مناسب برای توضیع یکنواخت دان مرغ تخمگذار به بازدهی بهتر کمک شایانی خواهد .
شما می توانید برای خرید دان مرغ تخمگذار مناسب به بخش خوراک طیور در فروشگاه دام و طیور مراجعه نمایید .
استفاده از دانخوری و آبخوری استاندارد ومناسب سن پرنده درمدیریت مصرف بسیار حائز اهمیت میباشد  شما میتوانید دانخوری و آبخوری با کیفیت و مناسب سن پرنده را نیز از فروشگاه دام و طیور تهیه نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین خوراک مرغ
•  نکات کاربردی در تغذیه گاو شیری
•  رسیدن به بالاترین سوددهی در پرورش طیور
•  تجهیزات مرغداری | هر آنچه باید در رابطه با انتخاب صحیح تجهیزات مرغداری بدانید !
•  عرضه کننده لوازم دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان