فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

هنگام خرید دستگاه جوجه کشی چه سوالاتی از فروشنده بپرسیم؟

هنگام خرید دستگاه جوجه کشی چه سوالاتی از فروشنده بپرسیم؟

قبل از خريد هر محصول و کالايي، لازم و ضروري است که راجع به آن محصول به طور کامل اطلاعات کسب کنيد و با ديدي باز و اطلاعاتي کافي اقدام به خريد کنيد تا هم از محصولي که مي خواهيد تهيه کنيد اطمينان داشته باشيد و هم فروشنده اي را که مي خواهيد از آن محصولي تهيه کنيد محک بزنيد زيرا فروشنده اي که نتواند به خوبي محصول خود را پرزنت کند و مشتري را به طور کامل با محصول آشنا کند صلاحيت اطمينان و خريد را ندارد.

در هنگام خريد دستگاه جوجه کشی نيز همانند ساير محصول و کالاهايي که تهيه مي کنيد بايد به جزئياتي توجه کنيد و سوالاتي را از فروشنده بپرسيد که ما در ادامه ي اين مطلب به سوالات و جزئياتي که بايد به آن توجه کنيد به طور کامل مي پردازيم و شما را با آن آشنا مي کنيم.

 

دستگاه جوجه کشی و کاربرد آن چیست؟

از جمله مهم ترین سوالاتی که هر فردی باید بداند اینکه دستگاه جوجه کشی و کاربرد آن چیست؟ در واقع دستگاه جوجه کشی، دستگاه یا ماشینی است که تخم های نطفه دار را تبدیل به جوجه ی پرندگان مختلف می کند. یعنی در واقع دستگاه جوجه کشی حکم مادر را برای تخم های نطفه دار دارد و  می توان گفت که شاید بهتر از پرنده ی مادر نیز عمل می کند. تمامی لوازم در دستگاه جوجه کشی قابلیت تنظیم را دارند و حتی می توان دما و رطوبت را تعیین کرد تا به تخم های نطفه دار آسیبی وارد نشود. دمای تنظیم شده می تواند جای گرمای بدن پرنده ی مادر را تامین کند. در دستگاه جوجه کشی با استفاده از هوش مصنوعی این دما و رطوبت تامین می شود. پرنده ی مادر هر چند ساعت یکبار تخم های نطفه دار خود را می چرخاند، باید بگوییم که در دستگاه جوجه کشی اسکندری نیز چرخش خودکار تخم ها به صورت 24 ساعته تعبیه شده است تا جوجه ها به دیواره ی تخم خود نچسبند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی دستگاه جوجه کشی و انتخاب بهترین دستگاه جوجه کشی می توانید مقاله ی لینک داده شده را مطالعه کنید.

و اما همانطور که گفته شد وظیفه و کاربرد دستگاه جوجه کشی برای تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه است. یعنی در واقع از تخم ها، جوجه کشی می کند. این تخم های می توانند تخم های انواع پرندگان همچون مرغ، بلدرچین، کبک، غاز و بسیاری از پرندگان دیگر باشد. برای دستگاه جوجه کشی هیچ تفاوتی وجود ندارد که چه نوع تخم پرنده ای داخل آن قرار گرفته است. فقط کافیست دما و رطوبت مورد نظر را به دستگاه اعمال کنید و دستگاه به صورت اتوماتیک دما را تنظیم می کند و فرایند جوجه کشی را آغاز می نماید.

 

چند درصد از تخم هاي نطفه دار تبديل به جوجه مي شوند؟

يکي از سوالات متداولي که خريداران دستگاه جوجه کشی بايد از فروشنده بپرسند و معمولا هم اين سوال پرسيده مي شود اين است که چند درصد از تخم های نطفه دار که در داخل دستگاه جوجه کشی قرار مي گيرند تبديل به جوجه مي شوند؟

براي پاسخ به اين سوال بايد بسياري از جوانب را در نظر گرفت زيرا براي تبديل تخم نطفه دار به جوجه تنها ملاک دستگاه جوجه کشی نيست و عوامل بسيار ديگري در اين فرايند نقش به سزايي دارند که از اين عوامل مي توان به تغذيه گله مادری، گله مادري تخم گذار، زمان بيرون آوردن تخم نطفه دار از دستگاه جوجه کشی، دمايي که تخم نطفه دار در آن قرار گرفته بوده است، تجربه فردي که مسئول جوجه کشی با استفاده از دستگاه جوجه کشي بوده است، مکاني که براي جوجه کشی انتخاب شده و عوامل بسيار زياد ديگري در اين فرايند حساس جوجه کشي تاثير گذار است.

نکته مهم و ضروري که بايد به آن توجه کنيد اين است که اگر فروشنده اي به شما در هنگام خريد دستگاه جوجه کشی گفت دستگاه جوجه کشي که ما به شما تحويل مي دهيم جوجه درآوري 100 درصدي دارد بايد به اين موضوع شک کنيد، زيرا در فرايند جوجه کشي با استفاده از دستگاه جوجه کشي ممکن است تعدادي از تخم هايي که داخل دستگاه جوجه کشی بوده اند بدون نطفه بوده باشند و يا ميزان نطفه آنها به ميزان کافي نبوده باشد و در نتيجه در اکثر اوقات ميزان جوجه آوري از دستگاه 100 درصد نيست و معمولا تعدادي از تخم ها تبديل به جوجه نمي شود.

 

کيفيت قطعات مورد استفاده در دستگاه جوجه کشي چگونه است؟

يکي ديگر از سوالاتي که مشتريان در هنگام خريد دستگاه های جوجه کشي مي پرسند و پرسيدن آن بسيار رايج و درست است اين است که کيفيت قطعات استفاده شده در داخل دستگاه جوجه کشي چگونه است؟

در مورد اين سوال لازم است که دقت بسيار بالايي به خرج دهيد و تنها به پاسخ فروشنده اکتفا نکنيد زيرا امروزه در هنگام خريد بسياري از وسايل و محصولات زماني که پرسيده مي شود اين محصول از کجاست؟ پاسخ هاي عجيبي مي شنويم که اين مورد در فروش دستگاه جوجه کشی نيز وجود دارد.

که براي مثال اگر شما بپرسد قطعات استفاده شده در داخل دستگاه جوجه کشی از کدام کشور است ممکن است در جواب سوئيسي، ژاپني، کره اي يا هلندي بشنويد.

که ممکن است در بعضي از دستگاه ها از قطعات و ابزار هاي خارجي استفاده شده باشد اما در زمان فعلي به دليل تحريم هاي ظالمانه اجناس و قطعات اروپايي در بازار ايران بسيار کم ياب است و معمولا اکثر قطعات دستگاه جوجه کشی يا توليد داخل هستند و يا ساخت کشور چين مي باشند.

و اين قطعات نيز از کيفيت بالايي برخوردار اند اما بعضي از فروشنده ها متاسفانه با استفاده از الفاظ و کلمات سعي بر بالا بردن قيمت دارند که ما در اينجا به شما پيشنهاد مي کنيم اگر فروشنده اي گفت قطعات دستگاه جوجه کشی و یا وسایلی که داخل فروشگاه موجود است خارجي مي باشد از فروشنده درخواست کنيد که کپي گواهينامه را به شما ارائه دهد زيرا قطعات و اجناس اورجينال داراي گواهينامه هاي معتبر مي باشند.

و در اينجا توجه داشته باشيد که در بعضي از دستگاه هاي جوجه کشی براي پايين آمدن هزينه تمام شده براي توليدکننده از قطعات نا مرغوب استفاده شده است که اين قطعات باعث مي شود در حين فرايند جوجه کشی به مشکلات جدي برخورد کنيد و اين اتفاق باعث مي شود دستگاه جوجه کشی از کار بيوفتد و کل زحمات و هزينه اي که براي اين کار انجام داده ايد از بين برود.

 

پس از خريد دستگاه جوجه کشی چه ابزار و وسايلي همراه با دستگاه جوجه کشی ارائه می شود؟

از ديگر سوالاتي که ما به شما پيشنهاد مي کنيم در زمان خريد دستگاه جوجه کشی از فروشنده بپرسيد اين است که پس از خريد دستگاه جوجه کشی چه ابزار و وسايلي همراه با دستگاه جوجه کشی ارائه مي شود؟

دليل پرسش اين سوال اين است که در بعضي از موارد ديده شده است که فروشندگان قیمت دستگاه جوجه کشی را پایین گفته اند اما زماني که مشتري دستگاه را خريداري مي کند متوجه مي شود که دستگاه بسياري از لوازم و ابزاری که بايد داشته باشد را ندارد و براي خريد هرکدام چندين برابر از شما درخواست هزينه مي کنند پس حتما قبل از خريد دستگاه جوجه کشي از فروشنده سوال کنيد که دستگاه جوجه کشی را همراه با چه وسايلي به شما تحويل مي دهد.

 

شرايط گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشي چگونه است؟

از مهم ترين سوالاتي که بايد در زمان خريد دستگاه جوجه کشي از فروشنده بپرسيد اين است که شرايط گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی چگونه است؟

زيرا اگر شما براي تهيه دستگاه جوجه کشی از شرکت و فروشگاه معتبري خريد کنيد آن فروشگاه بي شک دستگاه جوجه کشی را ضمانت و گارانتي مي کند اما شما حتما براي اطمينان از اين موضوع از فروشنده بخواهيد شرايط گارانتی دستگاه جوجه کشی را به طور کامل برايتان توضيح دهد. و آيا شرکتي که شما محصولش را مي خواهيد در منطقه شما نمايندگي دارد يا خير؟

و اگر نزديکي شما نمايندگي وجود نداشت سوال کنيد که براي انجام گارانتي، دستگاه جوجه کشی بايد به کجا ارسال شود؟ و اين دستگاه اگر به مشکلي برخورد به راحتي تعويض مي شود يا خير؟ در اين مطلب سعي کرديم سوالاتي که شما در هنگام خريد دستگاه جوجه کشی با آن مواجه مي شويد و بايد از فروشنده دستگاه جوجه کشی اين سوالات را بپرسيد بپردازيم.

توجه داشته باشيد که ما براي راحتي شما در هنگام خريد، تمامي احتمالات را در نظر گرفتيم و سعي کرديم براي خريد هرچه بهتر و آسان تر شما تمامي اتفاقاتي که ممکن است در هنگام خريد با آن رو به رو شويد را در نظربگيريم.

در اينجا گفتني است که شما مي توانيد براي خرید دستگاه جوجه کشی و تمامي لوازم و ابزار مورد نياز براي جوجه کشی می توانید به فروشگاه دام و طيور مراجعه کرده و لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنيد. همچنین شکا عزیزان می توانید تمامي سوالات خود را قبل از خريد اینترنتی دستگاه جوجه کشی از تيم پشتيباني فروشگاه دام و طيور بپرسيد و با خاطري آسوده از خريد خود لذت ببريد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  خرید دستگاه جوجه کشی اصل و باکیفیت با گارانتی اصل
•  خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان
•  دستگاه جوجه کشی
•  قوانین و مقررات خرید از فروشگاه اینترنتی دام و طیور
•  چگونه دانخوری مرغ بسازیم ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان