فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

کدام دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین مناسب است؟

کدام دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین مناسب است؟

طی دو دهه گذشته پرورش بلدرچین به سبب ارزش غذایی بالای تخم و گوشت آن و تقاضای روز افزونش در بازار در کشور عزیزمان ایران رونق پیدا کرده است که همین موضوع سبب شده تا افراد زیای را به سمت پرورش بلدرچین بکشاند. به همین جهت شناخت و آگاهی کامل در این زمینه باید صورت گیرد تا بتوانید با موفقیت در پرورش بلدرچین عمل نمایید. بدین جهت بررسی این که کدام دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین مناسب است، یکی از اصلی ترین ارکان ها در این زمینه خواهد بود که توسط کارشناسان خبره گروه دام و طیور پاسخ داده شده است که با همراهی ما در ادامه می توانید به آن دست یابید.

 

دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین

به منظور انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین لازم است تا یک سری از نکات را مد نظر قرار دهید تا از زیان های احتمالی جلوگیری نمایید که در باب آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- در نظر داشتن نیاز کاربر یکی از مسائلی است که در انتخاب دستگاه جوجه کشی باید به آن توجه شود. زیرا کاربر قبل از خرید باید محل نگهداری و پرورش را از پیش تعیین نماید تا بتواند در خرید دستگاه با توجه به مساحت و وسعت فضا به ظرفیت دستگاه جوجه کشی مناسب برای خرید در این زمینه دست یابد. به طور مثال برای محل های کوچک توصیه به خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین خانگی می باشد در صورتی که اگر فضایی کافی دارید می توانید به راحتی بزرگ ترین دستگاه های صنعتی را خریداری نمایید.

- توجه به ظرفیت دستگاه های جوجه کشی بلدرچین نیز برای خرید حائز اهمیت است که همان طور که در بالا گفته شده است یکی از عوامل تاثیر گذار آن برای خرید را می توان همان فضای محیط بیان نمود. البته در نظر گرفتن این که برای شروع شما در پرورش چه تعداد پذیرش تخم نطفه دار را مد نظر دارید نیز برای انتخاب تاثیر گذار می باشد. به طور کلی دستگاه های جوجه کشی در دو بخش دستگاه های خانگی و صنعتی در بازار یافت می شوند که نوع دستگاه جوجه کشی بلدرچین خانگی نسبت به نوع دستگاه جوجه کشی بلدرچین صنعتی دارای ظرفیت محدود تری است که تعداد پذیرش اندک تخم ها را دارا است. به سبب کوچک بودن تخم های بلدرچین و بحث تقاضای بازار بیشترین مبحث بر روی پرورش بلدرچین در تعداد نسبتا بالا است که همین امر انتخاب دستگاه جوجه کشی بلدرچین صنعتی را بهترین گزینه می نماید.

- مهمترین عاملی را که می توان در انتخاب این محصولات موثر دانست را می توان برند دستگاه جوجه کشی بلدرچین بیان نمود. به نوعی توجه به برند دستگاه نوعی شناسنامه فعالیت و عملکرد تولید کننده خواهد بود که می تواند از لحاظ کیفیت تضمینی برای خریدار باشد. همچنین برند های خوش نام که تعامل با مشتریان را دارند با در نظر گرفتن خدمات پس از فروش امکان و تضمین خرید را برای محصولات مهیا می نمایند که از نکات مهم تلقی می گردد.

- توجه به جنس بدنه دستگاه جوجه کشی که در دو مدل خانگی و صنعتی متفاوت می باشد نیز از مسائلی است که باید آن را برای خرید مناسب ترین دستگاه جوجه کشی بلدرچین مد نظر قرار دهید. جنس بدنه دستگاه جوجه کشی خانگی موجود در بازار از دو جنس ABS و پلاستیک می باشد که نوع ای بی اس به سبب استحکام بالا، عایق مناسب هوا و دما و قرار دادن میزان کنترل بیشتر در اختیار برد بهترین جنس بدنه شناخته شده است.
نوع جنس بدنه دستگاه جوجه کشی صنعتی از نوع PVC یا بدنه ی فلزی می باشد که بهترین نوع برای این محصولات جنس بدنه PVC بوده که دارای طول عمر بیشتری است و در معرض قرارگیری با رطوبت که مهمترین عامل در مراحل جوجه کشی است بهترین عملکرد را نسبت به نوع فلزی که دچار زنگ زدگی می شود، دارد و همین امر افزیش راندمان جوجه کشی را به همراه دارد.

- توجه به سنسور دستگاه جوجه کشی نیز از دیگر مسائلی است که می تواند با توجه به آن علاوه بر افزایش راندمان جوجه کشی به بهترین نوع دستگاه ها دست یافت. توجه به دما و رطوبت از عوامل مهم در جوجه کشی به شمار می روند که عدم توجه به آن شکست را در پی خواهد داشت. توجه به دما و رطوبت در دوره ستر و هچر جوجه کشی بلدرچین متفاوت می باشد که توانایی اندازه گیری دقیق برای آن حائز اهمیت است که این موضوع در دستگاه های جوجه کشی بلدرچین تمام اتوماتیک از طریق سنسور ها انجام می گردد. سنجش دقیق سنسور ها و میزان اندازه گیری دما و رطوبت و ارائه آن به کنترلر میزان تهویه مناسب برای سیستم های گرمایشی، سرمایشی و تهویه را تنظیم می نماید.
با توجه به این مطلب می توان به اهمیت سنسور ها پی برد که بهترین نوع سنسور به کار رفته در دستگاه های جوجه کشی از نوع سنسور های SHT ساخت کشور سوئیس می باشد.

- دقت در انتخاب شانه جوجه کشی نیز از دیگر مسائل قابل اهمیت برای دسترسی به دستگاه جوجه کشی مناسب برای بلدرچین است که عملیات چرخش تخم ها که مهم ترین فاکتور در زمینه جوجه کشی است را به همراه دارد. شانه ها به دو صورت شانه های تکی و همه کاره در بازار یافت می شوند که نوع شانه دستگاه جوجه کشی همه کاره که امکان جوجه کشی از تخم های نطفه دار با اندازه های مختلف را امکان پذیر می نماید بهترین گزینه برای انتخاب یک دستگاه جوجه کشی بلدرچین مناسب خواهد بود.

 

کدام دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین را بخریم؟

به منظور خرید دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین لازم است تا به نکات بیان شده در بالا برای خرید توجه داشته باشید و سپس در بین انواع مختلف دستگاه های جوجه کشی بلدرچین به خرید برند های معتبر و با کیفیت زیر که به نوعی از بهترین دستگاه ها برای پرورش بلدرچین است، دست یابید:
- دستگاه جوجه کشی اسکندری
- دستگاه جوجه کشی اسکندری سری درنا
- دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند
به منظور خرید هر یک از این محصولات می توانید از فروشگاه دام و طیور ارائه دهنده انواع تجهیزات مورد نیاز پرورش طیور به صورت حضوری و آنلاین اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین ارزان قیمت نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین آبخوری مرغ چه ویژگی های باید داشته باشد؟
•  خرید ظرف دان مرغ
•  راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی
•  اشتباهات رایج در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی (قسمت اول)
•  خرید دستگاه پرکن طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان