فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

معرفی و اطلاعات بهترین غذای آماده سگ

خرید غذای آماده سگ

در لیست بهترین غذای آماده سگ باید غذا های متنوعی نظیر گوشت، مرغ، ماهی و جگر و منابعی از پروتئین شامل برنج و سیب زمینی و منبعی از کربوهیدرات و ویتامین گنجانده شود که بتوان به عنوان عاملی در حفظ شادابی و کارایی سگ آن را معرفی نمود که در باب همین موضوع گروه مشاورین شرکت پرتو دانه سیمرغ تحت نام فروشگاه دام و طیور به دست نوشته ای با موضوع معرفی و اطلاعات بهترین غذای آماده سگ پرداخته است تا شما را به جهت خرید غذای آماده سگ یاری نماید. پس با ما در ادامه همراه باشید تا بتوانید به این مطالب دست یابید.


معرفی و اطلاعات بهترین غذای آماده سگ

غذا های آماده سگ یکی از بهترین گزینه های تغذیه ای برای این حیوانات خانگی است که از جنبه برخوردای از تمامی احتیاجات بدن حیوان به طور دقیق برای هر سن و نژادی از سگ در بازار یافت می شود. البته این نوع از غذا های آماده در انواع مختلفی وجود دارند که در باب معرفی آن می توان انواع غذای آماده سگ را به دسته بندی زیر تقسیم نمود:
- غذای خشک سگ
- غذای کنسروی سگ
- غذا های منجمد شده
البته باید در کنار برخوردار بودن از تمامی نیازات حیوان تهیه این محصولات با رعایت مسائل بهداشتی و مواد اولیه تازه و تمیز تهیه گردد که بحث سلامت حیوان و سلامت افراد نگهدارنده این حیوان را تضمین نماید.
البته باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که در بین غذاهای آماده سگ ذکر شده در بالا نوع غذای کنسروی و غذای خشک باب میل تر برای سگ ها می باشد و به نوعی آن ها را به عنوان بهترین غذای آماده سگ معرفی می نمایند.
البته نکته حائز اهمیت دیگر در این زمینه برای هر یک از انواع غذای آماده برای سگ را می توان بحث سن، نژاد و جثه حیوان بیان نمود که مقدار و نوع غذای مصرفی برای این حیوانات را حائز اهمیت می نماید. یعنی غذا آماده سگ برای سگ بالغ با غذای آماده توله سگ متفاوت باشد و بر اساس آگاهی از این موضوعات بوده که باید به خرید غذای آماده سگ اقدام نمود.
همان طور که در بالا نیز اشاره نموده ایم دو نوع اول تقسیم بندی غذای آماده سگ ها در بالا بهترین نوع غذا شناخته می شوند که پرطرفدارترن آن مربوط به غذاهای خشک سگ می باشد.

غذای خشک سگ
این نوع غذا که در قالب جیره های متفاوت بر اساس نیاز حیوان تهیه می گردد با دارا بودن کمترین میزان رطوبت که به منظور ماندگاری بالا و عدم فساد این ماده غذایی بوده با اشکال مختلفی تهیه می گردد که باب میل سگ باشد. مدت ماندگاری و نگهداری از این غذا ها بر روی بسته بندی مندرج گشته و بسته بندی مقاوم این مدت زمان را طولانی تر خواهد کرد.

غذای کنسروی سگ
این نوع از غذا در دسته بندی غذا های مرطوب و یا نیمه مرطوب قرار دارد بدین گونه که اجزای تشکیل دهنده این غذا در حین پخت به طور کامل رطوبت خود را از دست نمی دهند و در قرار گرفتن در داخل قوطی کنسرو در حدود 45 تا 75 درصد رطوبت خود را دارا هستند. تا هنگام باز شدن درب قوطی داوم و ماندگاری این غذا حفظ می گردد و در صورت باز شدن بهتر است که در طی 2 تا 3 روز با نگهداری شدن در یخچال مورد مصرف قرار گیرد.


خرید غذای آماده سگ

حال که با مصرف غذای آماده سگ بدون این که دغدغه ترکیب میزان لازم احتیاجات مواد لازم برای غذای سگ را داشته باشید، می توانید به خرید غذای آماده سگ با بهترین نوع برند این محصولات که در فروشگاه دام و طیور تحت نام نوتری پت ارائه می گردد، دست یابید. قیمت غذای آماده سگ در این مجموعه به سبب فروش مستقیم و بدون واسطه با کمترین هزینه به دست خریداران ارائه می گردد که می توانید به شکل آنلاین و یا حتی حضوری آن را خریداری نمایید. البته باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید به طبع از لحاظ قیمت، نوع غذای آماده سگ علاوه بر راحتی تهیه به صرفه تر از نوع غذا های خانگی که با ترکیب کردن این نیازات باید تهیه شود، خواهد بود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  خرید دستگاه جوجه کشی درنا 2
•  صفر تا صد جوجه کشی کبک
•  عرضه کننده لوازم دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا
•  اطلاعاتی در مورد کنسرو آماده گوشت قرمز سگ
•  اصول پرورش گوسفند
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان