فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

عرضه کننده لوازم دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا

خرید اینترنتی لوازم دستگاه جوجه کشی

از سری تجهیزات مورد نیاز برای جوجه کشی برای قبیل افرادی که دارای دستگاه جوجه کشی هستند و به سبب بروز مشکل، نیازمند تعویض قطعات هستند و یا حتی کسانی که به قصد ساخت ماشین جوجه کشی به آن نیاز دارند را می توان تجهیزات و لوازم دستگاه جوجه کشی معرفی نمود که شامل قطعات مختلفی است. برای تهیه این نوع از تجهیزات لازم است تا از عرضه کننده لوازم دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا هم چون فروشگاه دام و طیور که در کنار فروش دستگاه های جوجه کشی به ارائه قطعات مورد نیاز این محصولات به صورت جداگانه نیز می پردازد، مراجعه کرده و به خرید اینترنتی لوازم دستگاه جوجه کشی اقدام نمایید.
به جهت آشنایی با انواع لوازم دستگاه جوجه کشی با ما همراه باشید.


انواع لوازم مورد نیاز دستگاه جوجه کشی

قطعات مختلفی در یک دستگاه جوجه کشی وجود دارند که در صورت بروز مشکل و یا حتی بحث ساخت آن باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا بتواند عمل جوجه کشی و پرورش را به خوبی انجام دهند که در باب معرفی آن می توان به تجهیزات زیر اشاره نمود:
- موتور دستگاه جوجه کشی
یکی از مهمترین عوامل تبدیل تخم به جوجه در فرایند جوجه کشی انجام عملیات چرخش تخم ها می باشد که با جلوگیری از چسبیده شدن نطفه به پوسته تخم، بهبود فرآیند جوجه کشی را به همراه دارد. فلذا انجام این چرخش باید توسط یک قدرت مبدایی انجام پذیرد که موتور دستگاه جوجه کشی این نیرو را برای چرخش تخم به دستگاه انتقال می دهد. در باب خرید این قطعه اصلی در دستگاه جوجه کشی می توانید بسته به برند دستگاه خود به تهیه موتور دستگاه جوجه کشی اسکندری یا بلدرچین دماوند در فروشگاه دام و طیور بپردازید.
- شانه دستگاه جوجه کشی
یکی دیگر از لوازم مورد نیاز در دستگاه جوجه کشی را می توان شانه دستگاه جوجه کشی معرفی نمود که بسته به نوع دستگاه با ظرفیت مشخص برای طیور پرورشی مختلف می توان شانه مشخصی را تهیه نمود. وظیفه چینش تخم ها در این شانه که در هنگام چرخش به یکدیگر برخورد نکنند بر عهده این محصول می باشد که در فروشگاه دام و طیور در انواع مختلفی شامل شانه دستگاه جوجه کشی اسکندری و بلدرچین دماوند و... به خریداران ارائه می گردد.
- سبد هچر دستگاه جوجه کشی
همانطور که می دانید در بحث جوجه کشی دو مرحله ستر و هچر قرار دارد که در مرحله هچر که زمان بیرون آمدن جوجه از تخم می باشد باید از نوع سبد مخصوص این مرحله استفاده نمود. استفاده از سبد هچر دستگاه جوجه کشی برای انتقال تخم از شانه بعد از اتمام دوره ستر و شروع مرحله هچر می باشد که با بسته شدن درب آن از افتادن جوجه بعد از بیرون آمدن از تخم جلوگیری می نماید. این نوع از محصول را نیز می توانید در انواع مختلفی از فروشگاه دام و طیور به صورت جداگانه تهیه نمایید.
- رطوبت ساز های دستگاه جوجه کشی
یکی دیگر از لوازم مورد نیاز در زمینه جوجه کشی تامین رطوبت مناسب برای این فرایند می باشد. بدین جهت استفاده از رطوبت ساز های دستگاه جوجه کشی که توسط دیسک ها به تولید رطوبت مورد نیاز می پردازند و بسته به ظرفیت دستگاه در انواع مختلفی روانه بازار شده اند را باید تهیه نمود. از جمله این محصول را می توان رطوبت ساز دیسکی مدل T-20 و رطوبت ساز دیسکی مدل T-40 ارائه شده در فروشگاه دام و طیور معرفی نمود.
- ترنر اتوماتیک دستگاه جوجه کشی
یکی دیگر از اجزای مورد نیاز برای کنترل میزان چرخش شانه های جوجه کشی را می توان ترنر دستگاه جوجه کشی معرفی نمود که از قدرت موتور دستگاه برای این کنترل استفاده می نماید.
- رطوبت سنج و حرارت سنج دستگاه جوجه کشی
این نوع از محصول بیشتر به جهت کالیبراسیون دستگاه های جوجه کشی و اطلاع از دما و رطوبت دقیق محیط مورد استفاده قرار می گیرد تا با کسب اطلاعات در باب دما و رطوبت بتوان به بهترین بازدهی در جوجه کشی دست یافت. این نوع از سنسور ها را می توانید از فروشگاه دام و طیور بسته به نوع ماشین جوجه کشی خود خریداری نمایید.
- ترانس محافظ دستگاه جوجه کشی
از تجهیزات ضروری دستگاه جوجه کشی به ویژه در فصول گرم سال که نوسانات برقی در آن زیاد است را می توان ترانس محافظ دستگاه جوجه کشی معرفی نمود که برای جلوگیری از نوسانات برقی در دستگاه جوجه کشی مورد استفاده قرار می گیرد.


عرضه کننده لوازم دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا

به منظور تهیه هر یک از تجهیزات ذکر شده در بالا به عنوان لوازم دستگاه جوجه کشی می توانید از فروشگاه دام و طیور ارائه دهنده انواع دستگاه های جوجه کشی و سری تجهیزات بیان شده در بالا به صورت جداگانه برای خرید اقدام نمایید. ارائه این سری از تجهیزات دستگاه جوجه کشی با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا در این مجموعه صورت می پذیرد و علت آن هم بحث حذف دست دلالان و واسطه ها در فروش و عرضه این محصولات است که به صورت حضوری و یا حتی آنلاین انجام می پذیرد.


خرید اینترنتی لوازم دستگاه جوجه کشی

به منظور خرید اینترنتی لوازم دستگاه جوجه کشی می توانید با خیالی آسوده از فروشگاه دام و طیور بدون هیچ محدویت ارسالی برای هموطنان به تهیه این محصول اقدام نمایید. در باب کیفیت نیز می توانید با خیالی آسوده به جهت تست و بررسی کامل این تجهیزات توسط تیم فنی فروشگاه دام و طیور به بالاترین کیفیت این محصولات دست یابید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  کروکت سگ پرانرژی
•  انواع بیماری بلدرچین و نحوه درمان آن
•  نگاهی به برخی از سوالات جوجه کشی
•  چگونه تخم گذاری مرغ را افزایش دهیم !
•  اصول تغذیه طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان