فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

پرورش کبک در خانه با دستگاه جوجه کشی کبک

خرید دستگاه جوجه کشی کبک و پرورش کبک

یکی از شغل های پردر آمد، پرورش پرندگان است که این روزها با استقبال بسیار روبرو شده است. پرورش کبک در خانه، یکی از شغل های پرسود و پردرآمد است و سودآوری بالای آن به دلیل گران قیمت بودن گوشت و تخم این پرنده می باشد.
با بالا بردن اطلاعات، می توانید در کنار داشتن شغل تان؛ به پرورش کبک در منزل بپردازید و از سود سرشار آن بهره ببرید.
گروه تولیدی دام و طیور، ضمن عرضه انواع محصولات طیور، اطلاعات مفیدی در این زمینه برای کاربران قرار داده است و افراد قبل از پروش پرنده می توانند از این اطلاعات به صورت رایگان استفاده کنند و در صورت مشاوره با شماره های درج شده در قسمت ارتباط با ما تماس بگیرند.

پرورش کبک در خانه با دستگاه جوجه کشی کبک
دوره جوجه کشی این پرنده، 24 روز می باشد.
بهتر است برای پروش کبک که بسیار حساس است از دستگاه های جوجه کشی کبک استفاده کنید. طریقه پرورش کبک با دستگاه راه تر و پرسودتر است. شاید در وهله اول، هزینه های مرغدار بالا رود، ولی با به دست آمدن سود بالا، این هزینه ها جبران می شود. کار با دستگاه بدون ریسک است و اگر به طور اصولی استفاده شود، سود بالایی را منجر می شود.
یکی از مزیت های استفاده از دستگاه برای پرورش این پرنده این است که دما، رطوبت و تهویه را به صورت اتوماتیک تنظیم می کند و بازدهی بالایی را به وجود می آورد. در صورتی که تنظیم این سه مورد به صورت طبیعی غیر ممکن است.
اگر بخواهیم بهترین دستگاه جوجه کشی کبک را معرفی کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم که این دستگاه ها به دلیل کوچک بودن و ظرفیت پایین، با قیمت کم ارائه می شوند.
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6، دستگاه جوجه کشی 96 عددی ایزی باتور 2 و ... از جمله دستگاه های کوچک برای پرورش کبک در خانه است که از گروه اسکندری است. البته دستگاها های بزرگ نیز وجود دارد که برای پرورش کبک به صورت صنعتی مناسب است.
این دستگاه های جوجه کشی کبک با قیمت مناسب و تولیدی با ضمانت نامه اصل و خدمات پس از فروش؛ به فروش می رسد.
مشاوره برای خرید دستگاه جوجه کشی کبک

طول مدت جوجه کشی این پرنده؛ 24 روز است که با دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود. تخم های کبک در ابتدا باید تمیز شوند و ضد عفونی گردند. سپس باید در دستگاه قرار گیرند و دمای دستگاه در ابتدای کار باید 37.5 درجه باشد و میزان رطوبت دستگاه بین 55 تا 60 درصد باشد.
مرحله ستر کبک، مرحله رشد جنین در داخل تخم در دستگاه است که در این مرحله سه مرتبه در روز باید تخم ها چرخیده شوند. در پروش کبک در جعبه و به صورت طبیعی این کار باید توسط مرغدار صورت گیرد ولی در پرورش کبک در منزل با دستگاه جوجه کشی، این چرخش توسط دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. چرخش تخم ها برای جلوگیری از چسبیده شده جنین به پوسته صورت می گیرد. این چرخش تا 21 روز باید صورت گیرد و بعد از آن، تخم ها وارد مرحله هچر می شوند و در این مرحله، چرخش باید متوقف شود. در این مرحله است که جنین ها رشد خود را کرده اند وسر از تخم بیرون می آیند و در این مرحله باید دما کم و اکسیژن بالا باشد.
قبل از خرید دستگاه جوجه کشی کبک و پرورش کبک، باید پرورش دهنده؛ باید اطلاعات زیر را بداند:
- دما باید در سه هفته اول، بالاتر از 5 درجه باشد و نباید کمتر از 5 درجه باشد. به عبارتی دما در دوران ستر باید 37 درجه و در دوران هچر باید 36 درجه باشد.
- در روز هشتم و در روز آغاز دوران هچر؛ باید تخم ها با استفاده از نور بررسی شوند تا جنین مرده جدا سازی شود. به این مرحله، کندلینگ می گویند.
- در دوران هچر، باید اکسیژن دستگاه زیاد باشد تا وقتی کبک ها سر از تخم بیرون آمدند با کمبود اکسیژن مواجه نشوند.
- تخم ها توسط دستگاه به صورت اتوماتیک چرخیده می شوند که این کار از چسبیده شدن جنین به پوسته جلوگیری می کند.
- استفاده از دستگاه جوجه کشی برای پرورش کبک، به دلیل استفاده از گازهای الدنید فرمیک، از انتقال بیماری از پوست تخم به جوجه کبک جلوگیری می کند.
- رطوبت استاندارد دستگاه؛ سبب جلوگیری از خشکی پوست تخم در مرحله هچ می شود و بدین صورت جنین به راحتی از پوسته جدا می شود.
- بعد از اینکه جنین ها در دستگاه از تخم بیرون آمدند دمای درون دستگاه باید 30 درجه باشد تا جنین دچار شوک دمایی نشود.

جوجه کشی کبک در قفس
ممکن است برای همگان خرید دستگاه جوجه کشی کبک، مقدور نباشد. از این رو این افراد باید قفسی را در منزل تهیه کنند و جوجه کشی را در قفس انجام دهند. این قفس ها را باید از فروشگاه های طیور تهیه کنید و به صورت سفارشی باشد. دمای قفس باید بین 15 الی 17 درجه باشد و میزان رطوبت آن 60 تا 70 درصد باشد. تخم ها بعد از چیده شدن، باید روزی دوبار چرخانده شوند و با یک دستمال مرطوب به اب نمک ضد عفونی شوند. اگر دسترسی به قفس طیور ندارید می توانید با قرار دادن چند کائوچو، قفس درست کنید و دمای درون آن را بین 12 تا 17 درجه تنظیم کنید و رطوبت آن باید 55 تا 65 درجه باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ضروری ترین ویتامین های مورد نیاز بلدرچین
•  بهترین نوع کنسرو سگ و اطلاعات ضروری برای خرید آن
•  دان مرغ تخمگذار باکیفیت = تخم مرغ باکیفیت
•  اهمیت سیستم تهویه در سالن مرغداری
•  دستگاه جوجه کشی باکیفیت بالا و درجه یک
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان