فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

قیمت و خرید دستگاه جوجه کشی 56 تایی مدل داتیکس

قیمت دستگاه جوجه کشی داتیکس 5

از سری محصولات جدید بلدرچین دماوند می توان به دستگاه جوجه کشی داتیکس 5 اشاره داشت که از ظرفیت 56 عدد تخم مرغ برخوردار است و می توان از آن به عنوان دستگاه جوجه کشی خانگی متناسب با همه نوع تخم نطفه دار پرندگان اهلی و زینتی مانند مرغ، بوقلمون، کبک، غاز، قرقاول، بلدرچین، اردک، خروس لاری، طوطی سانان و طاووس استفاده نمود. در ادامه توضیحاتی راجع به قیمت و خرید دستگاه جوجه کشی 56 تایی مدل داتیکس داده شده است که امیدواریم برای متقاضیان این محصول مفید واقع شود. به روزترین قیمت دستگاه جوجه کشی داتیکس 5 از طریق فروشگاه دام و طیور قابل مشاهده است.

قیمت و خرید دستگاه جوجه کشی 56 تایی مدل داتیکس

قبل از بیان نکات مربوط به دستگاه جوجه کشی داتیکس بهتر است با ابتدا با ویژگی بارز آن یعنی برخورداری از 4 فن گردش هوا جهت ایجاد یکنواخت ترین دما در بین انواع دستگاه های موجود در بازار و بیش ترین میزان بازدهی اشاره داشت. دستگاه جوجه کشی داتیکس ۵ به صورت حرف ای برای مصارف خانگی طراحی شده است که در آن هیچ کدام از نقاظ ضعف دیگر دستگاه های جوجه کشی وجود ندارد. افزایش بیش ترین میزان جوجه کشی از این دستگاه سبب بهره وری بالای آن برای کاربران شده است. این دستگاه جوجه کشی به لحاظ راندمان جوجه آوری و کیفی هم تراز با دستگاه های جوجه کشی خانگی خارجی است، اما به دلیل تحریم ها دستگاه های خارجی وارد نمی شوند و یا اگر هم در بازار موجود باشد، با قیمت بسیار بالایی ارائه می گردد. قیمت دستگاه جوجه کشی داتیکس به دلیل این که از تولیدات داخلی در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار مقرون به صرفه تر از که به لحاظ کیفیت و کارآیی با آن ها یکسان است.
در ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی داتیکس از بهترین مواد ABS برای بدنه و بهترین سیستم کنترل و سنسور و موتور و فن گردش هوا استفاده شده که تفاوت آن را به لحاظ سودآوری نسبت به دستگاه های موجود در بازار بهینه نمود است. برخورداری از دو سنسور دما در این دستگاه سبب شده تا در صورت خرابی و عیب پیدا کردن، سنسور اول و سنسور دوم بصورت اتوماتیک وارد مدار گردند. همان طور که در بالا نیز اشاره شد، گردش هوای حرفه ای به کمک چهار فن هوا سبب ایجاد دمایی بسیار متناسب در دستگاه شده است که بین لحاظ نسبت به تمامی دستگاه های موجود در بازار، مزیت بسیار خوبی است. علاوه بر آن به کارگیری از ترنرهای (راک) 360 درجه رفت و برگشتی، سبب حرکت نامحسوس و راحت تخم مرغ ها در همه جهات می شود که در نتیجه منجر به افزایش راندمان جوجه کشی می گردد.
به کارگیری از ورودی آب خارج از این دستگاه داتیکس برای تامین رطوبت سبب شده تا کاربر برای ریختن آب نیازی به باز کردن آن نداشته باشد و بدین وسیله در مرحله هچ دستگاه، کمترین میزان باز و بسته شدن درب دستگاه و بیش ترین بازدهی و عملکرد صورت پذیرد. هم چنین دو چشمی تعبیه شده در کنار درب دستگاه سبب شده تا کاربر امکان کنترل و بازدید تخم پرندگان در دوره ستر و هچر جهت چک کردن روند حرکتی تخم ها و همچنین روند هچر شدن تخم ها بدون باز کردن درب دستگاه را داشته باشد. از دیگر ویژگی های این دستگاه خانگی جوجه کشی می توان به طراحی زیبای آن، کاهش مصرف انرژی و برخورداری از سیستم کنترل حرفه ای نیز اشاره داشت.

قیمت دستگاه جوجه کشی داتیکس 5

شرکت تولید کننده دستگاه جوجه کشی داتیکس 5 یعنی بلدرچین دماوند از معتبرترین تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی در داخل ایران است که محصولات خود را همراه با گارانتی معتبر یک ساله و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید. دستگاه جوجه کشی خانگی 56 عددی نیز از محصولات همین شرکت است که شامل این مزایا نیز می باشد. بهترین قیمت دستگاه جوجه کشی داتیکس 5 توسط فروشگاه اینترنتی دام و طیور ارائه شده است که متقاضیان با مراجعه بدان می توانند از امکان خرید دستگاه جوجه کشی 56 تایی مدل داتیکس با قیمت مناسب بهره مند گردند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نظافت و شستشو کردن تخم نطفه دار
•  همه چیز مورد انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب
•  راهنمای انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی
•  قیمت دانخوری مرغداری
•  مقایسه دستگاه جوجه کشی شتر مرغ اسکندری با دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان