فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین نوع کنسرو سگ و اطلاعات ضروری برای خرید آن

خرید بهترین کنسرو سگ

اخیرا نگهداری از سگ در بین افراد و خانوده ها به عنوان حیوان خانگی بسیار افزایش یافته است که افراد جهت سلامت و دور نگه داشتن آن از انواع بیماری های حیوانی و افزودن به طول عمر آن ها، تغذیه و رژیم غذایی مناسبی را برای او در نظر می گیرند. به همین منظور خرید بهترین کنسرو سگ به عنوان غذایی خوش خوراک و خوشمزه برای سگ همواره مد نظر این دسته از افراد قرار داشته است. در همین راستا ما مقاله ای با عنوان بهترین نوع کنسرو سگ و اطلاعات ضروری برای خرید آن ارائه داده ایم، امیدواریم مفید واقع گردد.

بهترین نوع کنسرو سگ و اطلاعات ضروری برای خرید آن

قبل از معرفی بهترین کنسرو سگ ابتدا بهتر با این نوع غذای سگ و ترکیبات آن آَشنا شوید. غذای کنسروی یا پوچ سگ یکی از لذیذترین غذاهای انواع نژاد سگ است. به صورت کلی غذای سگ به دو نوع خشک و تر تقسیم می شود که غذای تر که با عناوین مختلف پوچ سگ، سوپ سگ، غذای تر یا کنسرو سگ نام برده می شود به عنوان غذای تجاری سگ شناخته می شود. غذای تر عموما به غذایی گفته می شود که آب دار باشد و به همین علت به صورت کنسرو شده ارائه گشته تا از زود فاسد شدن آن جلوگیری شود. کنسرو سگ از انواع گوشت و سبزیجات تهیه شده و برای آن ها بسیار خوش خوراک و خوشمزه هستند. کنسرو سگ دارای وزنی زیادی است که به لحاظ اقتصادی به صرفه است و به عنوان دو وعده غذایی می توان استفاده نمود. پوچ سگ نیز به غذاهای آبکی گفته می شود که معمولا با عنوان سوپ سگ نیز شناخته می شود که به علت برخورداری از حجم کم اغلب به عنوان غذای توله ها یا به عنوان تشویقی، میان وعده، همراه با غذای خشک برای سگ های بالغ مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای تغذیه سگ با غذای کنسروی

غذاهای کنسروی سگ در مقایسه با غذای خشک از مزایای بسیاری برخوردار است که به همین دلیل اکثر افرادی که دارای سگ هستند، ترجیح به خریداری بهترین مارک کنسرو سگ برای تغذیه آن ها می دهند. از جمله مزیت های تغذیه سگ با کنسرو می توان به موارد زیر اشاره داشت:
-    از افزدونی های بسیار کمی برخوردار است.
-    فاقد رنگ و طعم دهنده های مصنوعی بوده و به عیت نوع بسته بندی از مواد نگه دارنده نیز مبرا می باشد.
-    بهره مندی از مقدار بیش تر پروتئین لازم برای بدن سگ نسبت به کربوهیدرات موجود در غذاهای خشک
-    به علت آبکی بودن بسیار خوش خوراک تر و خوشمزه تر از غذای خشک است.
-    مناسب سگ های بیمار، مسن و بی دندان و آسیب پذیری کمتر برای دندان سگ
-    آبکی بودن کنسرو سگ سبب تامین مقدار آب مورد نیاز بدن سگ نیز می گردد.

نکات مهم برای نگهداری کنسرو سگ و استفاده از آن

-    دقت به تاریخ تولید و انقضای کنسرو در موقع خرید
-    جهت نگهداری کنسرو بسته نیازی به یخچال نیست و نگهداری از آن تا زمانی که باز نشده در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب کافی است.
-    پس از باز شدن کنسرو باید آن را مورد استفاده قرار داد و نگهداری آن بیش از 2 تا 4 ساعت در هوای آزاد مناسب نیست.
-    باقیمانده کنسرو حتما باید در یخچال نگهداری شود و تا 7 روز بعد حتما مورد مصرف قرار گیرد.
-    جهت نگهداری طولانی مدت باقیمانده کنسرو سگ می توانید آن را به قسمت های کوچک تقسیم و فریز نمایید.
-    ماندگاری بالای کنسرو سگ به دلیل نحوه بسته بندی و وکیوم شدن آن است و پس از باز شدن بدون جوشاندن می توانید مورد استفاده قرار دهید.
-    گرم کردن کنسرو قبل از مصرف بستگی به ذائقه سگ داشته که اصولا سگ های مسن غذای گرم را بیش تر دوست داشته و بعد از گرم کردن حتما میزان داغی آن چک شود.

انواع کنسرو سگ

در بین برندهای متنوع کنسرو سگ ارائه شده از کشورهای مختلف دنیا، ایرانیان برای نکهداری سگ های خود بهتر است به تهیه کنسروهای ایرانی که مطابق با ذائقه سگ های ایرانی تولید شده است بپردازند. از میان کنسروهای سگ مانند پوچ غذای سگ رویال کنین ساخت کشور فرانسه، کنسرو غذای سگ اورلاندو ساخت کشور آلمان، کنسرو سگ بوناسیبو محصول کشور ترکیه، کنسرو سگ یو اس پت تولید کشور ایران، غذای کنسرو سگ شایر محصول ایرانی و کنسرو سگ پتچی ایرانی بهتر است کنسرو غذای سگ نوتری پت تولید شده در ایران را به عنوان بهترین کنسرو سگ تهیه و خریداری نمایید که هم به لحاظ اقتصادی ارزان و به صرفه است و هم در تنوع بالایی مانند چانگ مرغ و گوشت قرمز، پاته مرغ مخصوص، گوشت قرمز و مرغ و گوشت و کدو تولید و ارائه شده است.

خرید بهترین کنسرو سگ

به منظور تهیه و خریداری انواع کنسرو سگ نوتری پت از بهترین برندهای غذای تر سگ می توانید به فروشگاه اینترنتی دام و طیور مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر ارائه دهنده انواع غذای دام و طیور اهلی و سگ و گربه می باشد که متقاضیان به واسطه آن می توانند به تهیه و خریداری غذای تمام حیوانات اهلی و خانگی بپردازند. فروش بهترین کنسرو سگ با قیمت مناسب توسط این فروشگاه معتبر صورت می پذیرد که افراد متقاضی به بهترین نحو می توانند از آن بهره مند گردند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  غذای بوقلمون گوشتی چگونه باشد تا سود بیشتری کسب کنیم؟
•  آموزش جوجه کشی از طوطی سانان با دستگاه جوجه کشی
•  تحلیلی بر دستگاه جوجه کشی 420 تایی بلدرچین دماوند
•  مرغ تخم گذار چه ویتامین هایی را برای تولید تخم مرغ نیاز دارد ؟
•  طرز استفاده صحیح از دستگاه جوجه کشی خانگی چیست؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان