فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

انتخاب دستگاه مناسب جوجه کشی

بهترین دستگاه جوجه کشی کدام است ؟!

دستگاه جوجه کشی از جمله مهم ترین ابزارهایی است که برای پرورش طیور از آن استفاده می شود و میتواند به صورت مصنوعی تخم پرنده ماده را به جوجه تبدیل کند و همان طور که مستحضر هستید برای تولید جوجه های یک روزه و افزایش راندمان و تولید زیاد امروزه نیاز به این دستگاه های جوجه کشی در مشاغل مربوطه افزایش چشمگیری داشته است و همچنین دسترسی به بهترین دستگاه های جوجه کشی و ایضا بهترین فروشگاه دستگاه جوجه کشی برای مشتریان از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد در ابتدا لازم است توضیحاتی راجع به دستگاه جوجه کشی را بررسی نموده و سپس به معرفی شرکت  برتر در این زمینه بپردازیم.
دستگاه جوجه کشی خانگی 
دستگاه جوجه کشی ، ماشین جوجه درآوری یا انکوباتور به دستگاهی گفته میشود که شرایط مناسب برای خارج شدن جوجه از تخمهای نطفه دار را فراهم میکند. در جوجه کشی طبیعی دما، رطوبت و چرخش تخم ها توسط مرغ مادر برای تخم های نطفه دار تأمین میشود. اما در جوجه درآوری مصنوعی ، دستگاه جوجه کشی این المان ها را تأمین و تنظیم میکند. در ساخت دستگاه جوجه کشی امروزی از فناوری هایی مانند هوش مصنوعی و سنسورهای فوق حساس برای افزایش راندمان جوجه کشی استفاده میشود . دستگاه جوجه کشی خانگی ظرفیت های مختلفی دارند . از جمله پر استفاده ترین دستگاه جوجه کشی ، دستگاه جوجه کشی خانگی می باشند که در محیط های کوچک و حتی خانه ها نیز قابلیت استفاده داشته و کارایی لازم را دارا می باشند برای استفاده از این دستگاه جوجه کشی در منازل و استفاده راحت تر برای کسانی که تجربه کمی را در این زمینه دارند دستگاه جوجه کشی اتوماتیک پیشنهاد می شود . 
 بدنه دستگاه جوجه کشی
این مورد از جمله عواملی است که نقش بسیار مهمی را در فرایند جوجه کشی ایفا میکند بدنه دستگاه جوجه کشی باید به گونه ای طراحی شود که در بلند مدت بتواند نیاز کاربران و استفاده کنندگان را بر طرف نماید دستگاه جوجه کشی شرکت مورد نظر از جمله دستگاه هایی است که از لحاظ صنعتی ، قیمت مناسب ، کیفیت و راحتی در استفاده میتواند نیاز مصرف کننده را برطرف نموده و با استفاده از دستگاه های جوجه کشی برتر جهانی با استحکام بالا وایجاد تعادل دمایی با محیط بیرون امکان پیاده سازی ایزولاسیون پیشرفته و استاندارد را برای دستگاه جوجه کشی فراهم آورد. 
برای ساخت بدنه دستگاه جوجه کشی مواد و متریالهای مختلفی استفاده می شود که هر یک مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند 
ساندویچ پنل 
فلز ، یونولیت یا آکاسیف ( یونولیت برای عایق بندی و دو لایه فلز برای استحکام دستگاه استفاده میشود )
استفاده از باکسهای پلاستیکی آماده 
بدنه یخچال به علت عایق بندی مناسب 
کارتن 
بدنه پی وی سی PVC که از بهترین نوع بدنه در تولید محصولات جوجه کشی می باشد و مزایای بسیاری دارد 
موارد فوق از جمله کارآمدترین موارد در ساخت بدنه دستگاه جوجه کشی به حساب میآیند. 
 سنسور دستگاه جوجه کشی
 از جمله عوامل مهم دیگر فرآیند جوجه کشی تاثیر بسزای سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی می باشد که با توجه به این موضوع که تخم های نسخه های گران قیمت نسبت به دما و رطوبت بسیار حساس می باشند این سنسور ها و کیفیت آنها می تواند سبب کاهش راندمان دستگاه شده و حتی موجب شکست فرآیند جوجه کشی شود لذا سنسور مورد استفاده توسط گروه دام و طیور مورد نظر از نوع ( SHT ) می باشد که میتواند به خوبی دما و رطوبت مورد نیاز را فراهم کرده و شرایط محیطی مناسب را برای دستگاه جوجه کشی ایفا نماید. 
 
تامین رطوبت و مشکلات دستگاه رطوبت ساز التراسونیک در دستگاه جوجه کشی... 
  دستگاه الکتراسونیک موجب تولید بخار گرم و شوک دمایی به دستگاه جوجه کشی می شود و با ته نشین کردن آهک بر روی تخم های نطفه موجب اختلال در فرآیند جوجه کشی می شود و همچنین این ته نشین شدن آهک موجب اختلال عملکرد دستگاه جوجه کشی و کاهش راندمان خواهد شد لذا استفاده از این دستگاه برای شرکت های استفاده کننده توصیه نمیشود. 
برد دستگاه قسمت اصلی دستگاه جوجه کشی می باشد و اقدامات لازم بر کنترل دما رطوبت و زمان جوجه کشی و حرکت موتور را نیز بر عهده دارد و لذا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و با توجه به اهمیت این موضوع میتوان اشاره کرد که شرکت دام و طیور مربوطه از دستگاه های جوجه کشی به روز در این زمینه استفاده میکند. 
 
 قیمت دستگاه جوجه کشی
 از جمله عواملی که در خرید دستگاه جوجه کشی حائز اهمیت می باشد قیمت دستگاه جوجه کشی و راندمان آن می باشد و بدون شک استفاده از سیستم های به روز شده علاوه بر بهبود راندمان با افزایش قیمت مواجه خواهد بود اما نکته مهم در اینجا با توجه به عوامل ذکر شده در قسمت های پیشین کاربرد و اهمیت کیفیت دستگاه می باشد بنابراین توجه به راندمان بالا و کیفیت دستگاه از اهمیت بیشتری نسبت به قیمت آن برخوردار می باشد. 
 لوازم مرغداری
 شایان ذکر است که گروه صنعتی دام و طیور و شرکت مذکور علاوه بر دستگاه جوجه کشی در زمینه تجهیزات و لوازم مرغداری فعالیت می نماید و تجهیزاتی مانند انواع لامپ مادر مصنوعی ، دانخوری و آبخوری ، هیترهای حرارتی ، انواع مهپاش و غیره را نیز تولید و تامین مینماید که مصرف کنندگان عزیز میتوانند برای تهیه آنها به شرکت  مراجعه نمایند. 
در این مقاله سعی شد با توجه به اهمیت دستگاه جوجه کشی خصوصیات آن توضیحات لازم مربوط به آن و استفاده از آن شرح داده شود و در نهایت با شرکت دام و طیور که از عوامل مورد نظر برای استفاده کنندگان برخوردار بوده آشنایی لازم به عمل آید مصرف کنندگان عزیز می توانند جهت تهیه بهترین و به روزترین دستگاه های جوجه کشی با راندمان بالا و کیفیت مناسب که در شان مصرف کنندگان عزیزمان می باشد به شرکت مذکور مراجعه نمایند. 
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چه ویتامین هایی باید به مرغ تخم گذار بدهیم ؟
•  آموزش عیب یابی و تعمیر دستگاه های جوجه کشی
•  معرفی بهترین نژاد های دام و طیور اهلی
•  تجربیات مشتریان در مورد خرید انواع دستگاه جوجه کشی
•  لوازم و تجهیزات مرغداری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان