فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان

خرید دستگاه جوجه کشی افغانستان

مردم کشور افغانستان جزو پرکار ترین اقشار جامعه می باشند که بیشتر به فعالیت هایی نظیر کشاورزی و دام پروری می پردازند ولیکن تجهیزات قوی با قیمت مناسب برای رسیدن به راندمان مطلوب را در اختیار ندارند و بیشتر به روش های سنتی مورد استفاده نیاکانمان اقدام به کشاورزی و یا پرورش دام و طیور می نمایند .

 

گروه تولیدی دستگاه جوجه کشی دام و طیور با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در خصوص تولید دستگاه جوجه کشی و همچنین خوراک دام و طیور و تجهیزات مرغداری و تجهیزات دامداری اکنون آماده همکاری با صاحبین مشاغل همسو با حوزه فعالیت های خود است .

 

راه اندازی واحد های جوجه کشی و پرورش مرغ و سایر طیور نظیر بوقلمون ، اردک و غاز می تواند در افغانستان به دلیل گنجایش دست نخورده بسیار زیاد و پتانسیل های این صنعت سود بسیار بالایی داشته باشد .

 

بررسی انواع مدل های دستگاه جوجه کشی :

دستگاه های جوجه کشی دارای انواع بسیار مختلفی می باشد برای دستیابی به یک هچ بالا استفاده از دستگاه جوجه کشی با کیفیت بسیار مهم می باشد .

دستگاه های جوجه کشی با کیفیت های مختلف و همچنین با درصد فعالیت های اتوماتیک متفاوت در دسترس می باشد و شما می توانید به آسانی و با مشاهده بخش دسته بندی دستگاه جوجه کشی در سایت دام و طیور اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی اصل نمایید . انواع دستگاه جوجه کشی با کیفیت های مختلف و روش های ساخت متفاوت در بخش دستگاه جوجه کشی فروشگاه دام و طیور وجود دارد و شما می توانید به آسانی و با صرف اندکی زمان به مطالعه روش های تولید و امکانات آن ها بپردازید . 

 

قیمت دستگاه جوجه کشی در افغانستان :

خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که با تحلیل و بررسی آن می توان به قیمت دستگاه جوجه کشی در افغانستان پی برد . برای مثال جنس سنسور های دستگاه جوجه کشی ، گنجایش دستگاه جوجه کشی ، درصد هچ دستگاه جوجه کشی ( جوجه درآوری دستگاه جوجه کشی ) و ... می تواند روی قیمت دستگاه جوجه کشی در افغانستان تاثیر بگذارد .

 

خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان :

نحوه خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان بسیار آسان بوده و شما می توانید جهت خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان با کارشناسان فروش وب سایت دام و طیور تماس حاصل نمایید .

 

پرداخت هزینه خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان و نحوه ارسال دستگاه جوجه کشی به افغانستان :

شما برای دریافت روش خرید دستگاه جوجه کشی و پرداخت هزینه خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان باید با کارشناسان فروش وب سایت دام و طیور تماس حاصل نمایید .

 

آموزش استفاده از دستگاه جوجه کشی :

دستگاه جوجه کشی و آموزش استفاده از دستگاه جوجه کشی یک مسئله بسیار مهم است گروه تولیدی دام و طیور همراه با تمامی محصولات دستگاه جوجه کشی خود آموزش نصب و راه اندازی دستگاه جوجه کشی و همچنین آموزش استفاده از دستگاه جوجه کشی ارسال می نماید و شما در نصب ، راه اندازی و استفاده از دستگاه جوجه کشی مشکلی نخواهید داشت .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چرا و چگونه بلدرچین پرورش دهیم؟
•  دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند
•  دستگاه جوجه کشی
•  فروش انواع آبخوری طیور
•  رطوبت دستگاه جوجه کشی ایده آل و استاندارد به چه میزان باشد
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان