فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

اصول پرورش شتر مرغ

جیره غذایی شتر مرغ

پرورش شترمرغ کار بسیار پر سود و با درامد بالا می باشد . از آنجایی که سود پرورش شتر مرغ از سود پرورش مرغ بیشتر است برخی افراد بر آن می شوند که اقدام به پرورش آن نمایند ولیکن پرورش هر حیوانی نیازمند آموزش هایی در زمینه نگهداری از آن می باشد و شتر مرغ نیز اط این قاعده مستثنی نمی باشد .

 

شتر مرغ یک جانور همه چیز خوار است و می توان در جیره غذایی آن هم از علف و سبزیجات و هم از انواع دانه ها استفاده نمود . از آنجایی که شترمرغ یک پرنده پرخور است دقت در جیره غذایی آن می توان باعث رشد خوب و رسیدن به راندمان و سود بالا شد . همیشه در پرورش شترمرغ بیشترین هیزنه را تغذیه شتر مرغ در بر دارد البته باید خاطرنشان کرد که شترمرغ پرنده ای است که خیلی زود خود را با شرایط جدید سازگار می کند و پرنده ای بسیار مقاوم است . در جیره غذایی شتر مرغ نیازی به استفاده از مواد و غلات مصرفی وارداتی نیست که این خود مزیت بسیار بزرگی برای پرورش شتر مرغ است . پرورش دهندگان شترمرغ می توانند جیره غذایی شترمرغ های خود را با استفاده از مواد غذایی با کیفیت های بسیار مناسب تولید داخل تامین نمایند و از این رو هزینه های خود را به شدت کاهش دهند .

 

در زمان پرورش شترمرغ باید بدانید یک شتر مرغ فقط زمانی دست از خوردن می کشد که انرژی مورد نیاز بدنش را از طریق خوراک دریافت نموده باشد بنابراین لازم است در جیره غذایی شترمرغ از منابع تامین انرژی به صورت کافی استفاده کنید از جمله منابع سرشار و انرژی می توان به ذرت و همچنین علف های تازه و یونجه اشاره نمود که وجود آن در جیره غذایی شتر مرغ بسیار مهم است .

 

در مجموع در پرورش شترمرغ نیاز است برنامه ریزی مناسبی داشته باشید تا بتوانید به سود مطلوب برسید . ابتدا تدابیر لازم برای نگهداری جوجه شترمرغ را اندیشه نمایید و سپس شرایط غذایی جوجه ها را برنامه ریزی کنید ، بهتر است از یک پزشک تغذیه طیور برنامه غذایی مناسب بازه های متفاوت سنی شتر مرغ را درخواست نمایید و مطابق آن رفتار کنید بدهی است که همراه برنامه غذایی خوب و به اندازه استفاده از یک برنامه نوری مناسب برای شترمرغ ها در روند رشد آن ها بی تاثیر نخواهد بود .

 

حتما واکسیناسیون را برای گله شترمرغ خود جدی بگیرید تا بعدا برای شما مشکلی ایجاد نشود .

 

گروه تولیدی خوراک دام و طیور  همواره در نظر دارد جهت رفاه حال شما پرورش دهندگان گرامی اقدام نماید . از این رو گارشناسان فنی تغذیه دام و طیور به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی اماده همکاری با شما و ارائه مشاوره فنی در خصوص پرورش شترمرغ ، خرید دان شترمرغ و برنامه تغذیه شتر مرغ نموده است . شما همواره می توانید با تماس با شماره 09133627304 و دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان دام و طیور اقدام به پرورش شترمرغ نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  افزایش راندمان تخمگذاری مرغ
•  دستگاه پرکن مرغ و بلدرچین
•  دان مرغ آماده از چه موادی تشکیل شده است ؟
•  خرید اینترنتی خوراک طیور
•  مکمل غنی شده گاو شیری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان