فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

ساخت دستگاه رطوبت ساز بخار سرد در خانه

آموزش ساخت دستگاه رطوبت ساز در خانه

تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی بسیار پر اهمیت است . دستگاه های جوجه کشی تمام اتوماتیک از سنسور های پیشرفته برای دستگاه جوجه کشی خود استفاده می کنند که با رطوبت ساز های اتوماتیک فعالیت انجام میدهد ولیکن در ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی تامین رطوبت به صورت دستی ممکن است برای همه آسان نباشد قبلا آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی ارزان در خانه را ارائه کرده بودیم و الان با نگارش آموزش ساخت دستگاه رطوبت ساز خانگی آموزش قبلی را تکمیل کرده و امکان ساخت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک در منزل را برای شما فراهم می آوریم .

 

برای ساخت دستگاه رطوبت ساز آلتراسونیک نیاز به ماژول تولید بخار سرد به روش آلتراسونیک ، فن کوچک ( می توانید از فن کامپیوتر استفاده نمایید ) ، تبدیل برق Dc ، یک ظرف که بتوان از آن به عنوان بدنه رطوبت ساز استفاده نمود ، آداپتور 12 ولت برای تبدیل برق DC   به AC .

 

آموزش ساخت رطوبت ساز آلتراسونیک در خانه :

ابتدا در قسمت بالایی ظرف درب دار خود ( می توانید از بطری شیر و یا مایع ظرف شویی استفاده نمایید ) سوراخی را برای قرار گرفتن فن رطوبت ساز ایجاد نمایید . سوراخ را روی ظرف به گونه ای ایجاد کنید که بتوانید قسمت های حاشیه دستگاه فن روی را بدنه ظرف چسب کنید . این سوراخ ها را می توانید با اسفاده از هر وسیله ای که فکر می کنید برای سوراخ نمودن ظرف شما مناسب است انجام دهید .

ماژول رطوبت ساز آلتراسونیک را داخل ظرف بیندازید و مطمعن شوید به صورت افقی در کف ظرف شما قرار گرفته باشد سپس از سوراخی که روی بدنه دستگاه رطوبت ساز برای فن ایجاد کرده اید سیم آن را بیرون بیاورید و سپس فن را روی دستگاه رطوبت ساز نصب کنید به صورتی که هیچ شکافی نداشته باشد . این کار را می توانید با استفاده از چسب های قطره ای قوی و یا چسب حرارتی انجام دهید .

در مرحله آخر سیم های ماژول رطوبت ساز آلتراسونیک و همچنین سیم های فن خود را به مبدل DC خود وصل نمایید و در نهایت مبدل را به یک آداپتور متصل کنید . لازم به ذکر است شما باید سیم های سیاه ماژول رطوبت ساز آلتراسونیک و فن به سر منفی دستگاه مبدل وصل می شود و سیم های قرمز آن ها باید به سر مثبت مبدل برق DC وصل شود .

حال مقداری آب داخل ظرف خود بریزید و سپس آداپتور دستگاه رطوبت ساز خانگی خود را به برق وصل کنید . ماژول رطوبت ساز دارای یک پیزو سرامیک می باشد که یک فرکانس بسیار بالا ایجاد می نماید که این فرکانس در آب باعث می شود ذرات آب از یکدیگر جدا شوند و به بخار آب تبدیل شوند . فن با وارد کردن هوای جدید به داخل دستگاه رطوبت ساز باعث خروج بخار آب تولید شده در دستگاه رطوبت ساز می گردد .

پس از انجام مراحل فوق به آسانی و با صرف هزینه ای ناچیز شما صاحب یک دستگاه رطوبت ساز خانگی خواهید شد که می توانید از آن برای مصارف خانگی و یا استفاده در دستگاه جوجه کشی بهره برداری نمایید . لازم به ذکر است در استفاده از دستگاه رطوبت ساز خود برای دستگاه جوجه کشی خانگی باید با استفاده از دستگاه رطوبت سنج میزان رطوبت دستگاه جوجه کشی را به نسبت رطوبتی که تخم نطفه دار نیاز دارد تنظیم نمایید تا بتوانید درصد جوجه دراوری مناسبی داشته باشید .

 

درصورتی که قصد تولید رطوبت های بیشتر را دارید لازم است تا دستگاه رطوبت ساز خریداری نمایید . دستگاه رطوبت ساز تولید شده در خانه شما توانایی تامین رطوبت زیادی ندارد . دستگاه رطوبت ساز آلتراسونیک و رطوبت ساز دیسکی موجود در فروشگاه دام و طیور دو مدل از دستگاه های تامین رطوبت به روش بخار سرد می باشند که بیشتر برای مصارف خانگی ، گلخانه های کوچک و دستگاه جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مکمل غنی شده گاو شیری
•  خرید دستگاه های جوجه کشی با راهنمایی کامل
•  تغذیه مرغ تخمگذار و خوراک جوجه گوشتی
•  دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند
•  انواع آبخوری اتوماتیک پرندگان
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان