فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید قفس بلدرچین با کیفیت

نکاتی که باید قبل از خرید قفس بلدرچین بدانید

زمانی که شما قصد پرورش بلدرچین به روش های مکانیزه را دارید بهتر است از یک قفس بلدرچین خوب استفاده نمایید تا راندمان گله شما افزایش پیدا کند ولیکن باید بدانید چگونه یک قفس بلدرچین با کیفیت انتخاب کنید ، تنها یک قفس بلدرچین با کیفیت است که در افزایش راندمان شما تاثیرگذار خواهد بود و قفس های بلدرچین بی کیفیت می تواند باعث ضرر بسیار زیادی شود ، بنابراین حالا می توان دلیل تفاوت های قیمت قفس های بلدرچین را تشخیص داد .

 

توری قفس بلدرچین

قفس بلدرچین از توری کف قفس بلدرچین ، توری دیواره قفس بلدرچین و توری سقف قفس بلدرچین تشکیل شده است . جنس توری قفس بلدرچین باید استاندارد و با کیفیت باشد . یک توری قفس بلدرچین خوب باید از مفتول با پوشش گالوانیزه گرم تولید شده باشد . مفتول های قفس بلدرچین برای افزایش توان و افزایش خاصیت ارتجاعی آن باید پس از آبکاری و گرم شدن کشیده و تابیده شوند .

 

توری کف قفس بلدرچین

توری کف قفس بلدرچین باید از مفتول های 1.5 الی 3 میل ترکیبی تشکیل شود . توری کف قفس بلدرچین باید به گونه ای باشد که پای بلدرچین ها از آن رد نشود ولی فضولات آن ها به راحتی از آن عبور کند . کفه قفس بلدرچین باید خاصیت ارتجاعی داشته باشد که بتواند توان تحمل برخورد تخم بلدرچین به کفه قفس بلدرچین را داشته باشد و تخم بلدرچین هم دچار صدمه نشود . شیب کف قفس بلدرچین باید به گونه ای باشد که تخم بلدرچین به آسانی از روی آن جا به جا شود ولیکن شیب بلدرچین ها را اذیت نکند .

 

توری جلویی قفس بلدرچین :

توری جلویی قفس بلدرچین بسیار با اهمیت است زیرا جریان هوا از طریق آن انتقال پیدا می کند ، ورود و خروج پرندگان از اینجا انجام می شود ، نور از این طریق به قفس بلدرچین می تابد و خروج تخم بلدرچین از اینجا انجام می گردد . مهم ترین مشکلی که برای درب قفس بلدرچین احتمال دارد پیش بیاید خروج بلدرچین ها از آن است که پیدا کردن قفسی که بلدرچین از آن فرار کرده کار بسیار دشواری است همچنین ممکن است بلدرچین در حین خروج آسیب ببیند و این آسیب دیدگی ها نیز خود باعث بروز مشکلات بعدی است .

 

توری پشتی و کناری قفس بلدرچین :

این توری ها باید به گونه ای طراحی شود که مقاومت قفس بلدرچین را زیادتر کند و تردد هوا در قفس بلدرچین به خوبی انجام شود . ستون های قفس بلدرچین در این توری ها می باشد باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا قفس بلدرچین تغییر حالت ندهد .

 

فاصله طبقات قفس بلدرچین :

فاصله طبقه های قفس بلدرچین باید به گونه ای باشد که تردد هوا ، نور و فاصله مناسب از سینی جمع آوری کود به خوبی رعایت شود تا بلدرچین ها در کل قفس در وضعیت مناسب قرار گیرند .

 

آبخوری قفس بلدرچین :

آبخوری نیپل برای استفاده در قفس بلدرچین بسیار مناسب می باشد و بهتر است از نیپل های قرمز تک جهت که به صورت فشاری عمل می کند استفاده نمایید . لازم به ذکر است هوا گیری آبخوری نیپل و آموزش استفاده از نیپل به بلدرچین هایی که تا به حال از آن استفاده نکرده اند بسیار ضروری است .

 

دانخوری قفس بلدرچین :

دانخوری قفس بلدرچین باید دارای شیب مناسب ، عمق مناسب و عرض مناسب داشته باشد . لازم به ذکر است عمق و یا عرض بیش از حد سبب باقی ماندن دان در دانخوری شده و عدم رعایت شیب صحیح می تواند باعث پاشش دان و در نتیجه اتلاف سرمایه شود .

 

سینی تخلیه کود قفس بلدرچین :

سینی تخلیه کود قفس بلدرچین باید به گونه ای باشد که زود فرسوده و خراب نشود و بتواند مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد . عمر متوسط یک سینی بتخلیه کود قفس بلدرچین بین 3 الی 5 سال است .

 

پایه های نگهدارنده قفس بلدرچین باید از جنس مرغوب باشند تا قفس های بلدرچین دارای استحکام شود .

 

گروه تولیدی دام و طیور عرضه کننده انواع قفس بلدرچین تمام اتوماتیک و قفس بلدرچین نیمه اتوماتیک با کیفیت بسیار بالا می باشد . شما همچنین می توانید دان بلدرچین تخمگذار خوب را از بخش خوراک دام و طیور زیر منو خوراک طیور تهیه نمایید . همچنین شما می توانید در صورت نیاز به دریافت مشاوره در خصوص خرید قفس بلدرچین خوب با کارشناسان فنی دام و طیور تماس حاصل نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  تاثیر ویتامین بر گاو شیری
•  فروشگاه خوراک دام و طیور
•  علل بوق ممتد زدن دستگاه جوجه کشی و روش های حل آن
•  جلوگیری از کرچ شدن مرغ یا استفاده از مرغ کرچ
•  معرفی انواع برند دستگاه جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان