فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

تعمیر دستگاه جوجه کشی در شرایط اضطراری

آموزش تعمیر دستگاه جوجه کشی در خانه

دستگاه جوجه کشی هم مانند سایر ماشین های مکانیکی احتمال خرابی و از کار افتادگی دارد ، در صورتی که شما دستگاه جوجه کشی خود را از فروشگاه دستگاه جوجه کشی دام و طیور و یا یک فروشگاه دستگاه جوجه کشی معتبر تهیه نموده اید می توانید از گارانتی یک ساله آن بهرمند شوید و در صورت بروز هر گونه مشکلی ، دستگاه جوجه کشی شما توسط کارشناسان گروه تولیدی دستگاه جوجه کشی دام و طیور تعمیر خواهد شد . در صورتی که فرصت گارانتی دستگاه جوجه کشی شما تمام شده باز هم می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر فروشگاه دام و طیور درخواست خدمات نمایید ولی درصورتی که دستگاه جوجه کشی شما حین کار دچار مشکل و نقص فنی شده و یا تمایل دارید خودتان مشکل دستگاه جوجه کشی را رفع کنید این مقاله می تواند برای شما مفید باشد .

 

بخش های اصلی دستگاه جوجه کشی :

بدنه دستگاه جوجه کشی ، سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی ، فن دستگاه جوجه کشی ، هیتر دستگاه جوجه کشی ، رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی ، سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی ، راک های دستگاه جوجه کشی ، تهویه دستگاه جوجه کشی

تمامی اجرای فوق باید در یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک وجود داشته باشد پس در صورتی که دستگاه جوجه کشی شما استاندارد است باید در بررسی دستگاه جوجه کشی خود آن ها را بیابید .

 

رفع خرابی سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی :

اولین موردی که در خرابی سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی لازم به بررسی است صحت عملکرد ترانس و یا آداپتور تبدیل برق در برد دستگاه جوجه کشی می باشد .

مورد بعدی چک کردن کلید های دستگاه جوجه کشی است تا از عملکرد صحیح آن ها مطمعن شوید . اگر گیر کردگی در کلید های دستگاه جوجه کشی مشاهده نمودید و یا اتصال دائمی بر اثر خرابی کلید ها ایجاد شده بود نسبت به رفع آن اقدام کنید .

یکی از مواردی که در خرابی برد دستگاه جوجه کشی شایع است پرش و تغییرات سریع اعداد بر روی نمایشگر برد دستگاه جوجه کشی می باشد یکی از دلایل این مشکل می تواند نوسان جریان برق باشد پس بررسی نمایید که افت ولتاژ نداشته باشید .

 

رفع ایراد فن دستگاه جوجه کشی :

فن دستگاه جوجه کشی یکی از موارد بسیار مهم در دستگاه جوجه کشی می باشد تهویه هوا ، گردش هوا و ... بر عهده فن دستگاه جوجه کشی است . خرابی فن های دستگاه جوجه کشی ممکن است برای کثیفی فن بر اثر کارکرد زیاد باشد که شاید با تمیز کردن فن و روغن کاری آن این مشکل برطرف شود ولی قبل از هرکاری ابتدا فن دستگاه جوجه کشی را جدا کرده و به منبع برق مستقیم وصل نمایید اگر فن کار کرد اتصال سیم های مسیر فن را بررسی کنید در غیر این صورت می توانید به طور موقت فن را با فن های خانگی جایگزین کنید تا تخم های موجود در دستگاه جوجه کشی با مشکل رو به رو نشوند و بتوانید فرصت بیشتری برای خرید فن دستگاه جوجه کشی و جایگزین نمودن آن داشته باشید .

 

رفع ایراد هیتر دستگاه جوجه کشی :

اگر از صحت سیستم برق رسانی هیتر دستگاه جوجه کشی اطمینان دارید می توانید بجای هیتر دستگاه جوجه کشی که عموما از چند المنت تشکیل شده است از چند عدد لامپ رشته ای استفاده کنید تا بعد از هچ موفق جوجه ها ، دستگاه جوجه کشی را تعمیر نمایید .

 

رفع ایراد رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی :

در صورتی که ایراد دستگاه جوجه کشی مربوط به رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی می باشد می توانید به وسیله یک ظرف آب و یا چند ابر خیس شده اقدام به تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی خود نمایید .

 

رفع ایراد راک خراب شده دستگاه جوجه کشی :

درصورتی که راک دستگاه جوجه کشی شما دچار مشکل است می توانید به صورت دستی هر چند ساعت یک بار راک های دستگاه جوجه کشی را تغییر جهت دهید تا تخم نطفه دار مشکلی پیدا نکند .

 

خرابی سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی :

اگر سنسور دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی به درستی کار نکرد می توانیم به صورت دستی و با استفاده از دماسنج و رطوبت سنج های معمولی وضعیت آن ها را بررسی نماییم ولیکن بهتر است همیشه سنسور دما و رطوبت یدک دستگاه جوجه کشی خود را داشته باشیم .

 

گروه تولیدی دستگاه جوجه کشی دام و طیور هموراه در پی برطرف سازی نیاز های مصرف کنندگان عزیز می باشد ، در صورتی که دستگاه جوجه کشی شما با مشکلی رو به رو شد می توانید با کارشناسان فنی گروه تولیدی دام و طیور در ارتباط باشید و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید .

گروه تولیدی دستگاه جوجه کشی دام و طیور تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی اتوماتیک با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد شما می توانید جهت خرید دستگاه جوجه کشی خوب به بخش دستگاه جوجه کشی فروشگاه دام و طیور مراجعه کنید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند
•  حمل و نقل و عودت
•  خرید دان استارتر نکاتی که باید قبل از خرید بدانید
•  غذای مورد نیاز کبک
•  کوچکترین دستگاه جوجه کشی خانگی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان