فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه پرکن مرغ و بلدرچین

ویژگی های اصلی دستگاه پرکن خوب | خرید دستگاه پرکن خوب

در مرغداری های صنعتی و یا حتی پرورش دهندگان طیور در سطح های کوچک و با تراکم کمتر استفاده از دستگاه پرکن طیور رواج زیادی دارد و کمتر کسی دیگر از روش های دستی و سنتی برای کندن پر طیور استفاده می نماید . دستگاه های پرکن به روش های مختلفی تولید می شوند و می توانند به صورت دستگاه پرکن اتوماتیک و یا دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک ساخته شوند .

با توجه به توضیحات فوق وجود یک دستگاه پرکن در یک واحد مرغداری و یا کشتارگاه بسیار پر اهمیت می شود . گروه تولیدی دام و طیور با سال ها تجربه در تولید لوازم و تجهیزات مرغداری و دام داری و همچنین خوراک دام و طیور با تکیه بر سال ها تجربه و دانش فنی تیم تولیدی خود اقدام به تولید دستگاه پرکن بلدرچین که مخصوص استفاده برای کندن پر طیور کوچک چثه می باشد و دستگاه پرکن مرغ که مخصوص پرکنی طیور بزرگ جثه مثل دستگاه پرکن غاز و ... نموده است .

مهم ترین ویژگی های دستگاه پرکن خوب :
یک دستگاه پرکن خوب باید دارای یک سری ویژگی های اصلی باشد که به صورت مختصر به آن اشاره می نماییم . از جمله مهم ترین عوامل می توان به رعایت بهداشت در دستگاه پر کن اشاره نمود ، بدنه دستگاه پرکن باید ضد زنگ باشد تا از آلودگی لاشه جلوگیری شود ، یک دستگاه پرکن خوب باید دارای یک راه خروجی مناسب برای کرک و پر ها باشد ، کندن پر لاشه ها بدون رساندن آسیب به آن ها ، قدرت و سرعت مناسب برای کندن پر طیور ، جا نگذاشتن پر روی لاشه و ...

خرید دستگاه پرکن خوب :
دستگاه پرکن مرغ گروه تولیدی دام و طیور توانایی پرکنی از سه لاشه مرغ را به صورت همزان در زمانی حدود 5 دقیقه داراست . سرعت بیشتر از این حد در دستگاه های پرکن می تواند باعث شکستن استخوان های لاشه و همچنین پارگی لاشه حین کندن پر ها شود پس پرکنی از این تعداد لاشه در مدت زمان ذکر شده بسیار معقول و استاندارد می باشد . دستگاه پرکن سه عددی مرغ از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است به طوری که میتوان آن را برای استفاده در روستا ها و حتی مرغداری های بسیار کوچک نیز مورد استفاده قرار داد .

محل خروج پر دستگاه پرکن :
محل خروج کرک و پر های دستگاه پر کن بهتر است از جنس گالوانیزه ضد زنگ باشد تا در شرایط مختلف مشکلی برای دستگاه پرکن ایجاد نشود . مسائل بهداشتی در تولید و ساخت دستگاه پرکن بسیار پر اهمیت می باشد .

چرخ های دستگاه پرکن :
داشتن چرخ زیر دستگاه پرکن بسیار پر اهمیت بوده و باعث سهولت در جا به جایی دستگاه پرکن می شود بنابراین بهتر است دستگاه پرکن خود را برای سهولت در جا به جایی از نوعی انتخاب کنید که دارای چرخ های مرغوب باشد . شاید فکر کنید برخی مسائل و نکته ها برای مثال چرخ دستگاه پرکن برای جا به جایی و یا جنس و اندازه استاندارد انگشتی های دستگاه پرکن زیاد مهم نباشد ولی در عمل متوجه تفاوت های آن خواهید شد .

موتور دستگاه پرکن :
موتور دستگاه پرکن و نحوه قرارگیری موتور دستگاه پرکن داخل این دستگاه یکی دیگر از موارد پر اهمیت در ساخت دستگاه پرکن خوب است . غالبا موتور دستگاه پرکن را برای دستگاه پرکن مرغ 3 تایی یک موتور 12 اسب بخاری قرار می دهند ، موتور دستگاه پرکن ضعیف تر نمی تواند عمل کندن پر طیور را به درستی دهد و موتور های قوی تر باعث پارگی لاشه می گردد و حتی می تواند باعث شکستن استخوان شود .

بدنه دستگاه پرکن :
بدنه دستگاه پرکن از مهم ترین بخش های آن می باشد که باعث افزایش بیشتر عمر دستگاه می شود . در ساخت دستگاه های پرکن گروه تولیدی دام و طیور از رنگ کوره ای استفاده می شود که باعث افزایش طول عمر دستگاه پرکن می گردد ، این رنگ کوره ای ضد زنگ بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

در آخر باید به این نکته گوش زد شود که دستگاه پرکن گروه تولیدی دام و طیور به صورت تمام اتوماتیک عمل می کند و به اپراتور برای پرکنی طیور نیاز ندارد ، همچنین این دستگاه پرکن از مصرف انرژی استاندارد برخوردار است و در هزینه های برق صرفه جویی می کند .
پیشنهاد گروه تولیدی پرکن دام و طیور به شما این است که دستگاه پرکن را بدون گارانتی معتبر نخرید . دستگاه پرکن تولیدی گروه دام و طیور دارای یک سال گارانتی معتبر می باشد و شما می توانید به مدت ده سال از خدمات پس از فروش این شرکت اسفاده نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  انواع نژاد گربه
•  سیستم آبخوری و انواع آبخوری برای پرورش طیور
•  تجهیزات عمومی مورد نیاز در سالن مرغداری ها
•  بهترین دستگاه جوجه کشی ایزی باتور
•  درباره فروشگاه دام و طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان