فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی ارزان در خانه

اگر قصد جوجه کشی در خانه را دارید و هزینه های خرید دستگاه جوجه کشی برای شما سنگین است می توانید با دنبال کردن این مقاله به راحتی در خانه دستگاه جوجه کشی ارزان بسازید .

 

برای یک جوجه کشی موفق چهار عامل حیاتی وجود دارد که باید به خوبی رعایت شود تا تخم نطفه دار طیور بتواند به جوجه تبدیل شود . برای اطلاع از عوامل حیاتی برای تبدیل تخم نطفه دار به جوجه مقاله دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟ را بررسی نمایید .

دستگاه جوجه کشی ارزان را می توان با کارتن ، mdf ، یونولیت و ... ساخت .

یونولیت به دلیل عایق بودن آن و گذردهی کم دما و رطوبت می تواند نسبت به سایر موارد مشابه بسیار مناسب تر باشد .

دما دستگاه جوجه کشی را می توانید به وسیله لامپ های رشته ای تامین نمایید . بهتر است از لامپ های 100 واتی استفاده نمایید .

رطوبت دستگاه جوجه کشی می تواند با یک ظرف آب کوچک که در ته دستگاه جوجه کشی قرار می گیرد تامین شود .

گردش هوا در دستگاه جوجه کشی نیز می تواند کمک زیادی به جوجه کشی طیور نماید بنابراین برای تهویه بهتر هوا در دستگاه جوجه کشی می توانید از فن های 12 واتی استفاده نمایید که البته باید یک عدد آداپتور 12 واتی نیز برای آن خرید نمایید .

برای بررسی دقیق تر دما و رطوبت بهتر است از یک ترموستات و یا دماسنج دیجیتالی استفاده نمایید تا بتوانید در بازه های زمانی مشخص به آن سر بزنید و دما را چک کنید .

 

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه :

کارتن یونولیتی را به وسیله یک جسم نوک نیز به اندازه ای که که فن از آن خارج شود سوراخ کنید و فن را به آن وصل کنید .

در محله بعد با استفاده از یک چاقو یا جسم نوک تیز روی جعبه یونولیتی که قرار است بدنه دستگاه جوجه کشی شما باشد سوراخ هایی را ایجاد نمایید و سیم های مربوط به لامپ ها و رطوبت سنج و لامپ را از آن عبور دهید ، تخم های نطفه دار را درون دستگاه جوجه کشی خود قرار دهید و هر چند ساعت یک بار به آن ها سر زده و آن ها را بچرخانید و مطعن شوید چرخش تخم ها حتما انجام می شود .

لازم به ذکر است تخم های نطفه دار پرندگان مختلف به دما ها و رطوبت های متفاوتی نسبت به هم نیاز دارند ، همچنین پرندگان یکسان نیز د ردوره های ستر و هچر خود به دما و رطوبت متفاوتی نیاز دارند . پس ابتدا دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی خود را مناسب با نوع پرنده ای که در اختیار دارید تنظیم نمایید و سپس تخم های نطفه دار را در دستگاه جوجه کشی قرار دهید .

 

گروه تولیدی دستگاه جوجه کشی دام و طیور با بیش از سال ها تجربه در تولید دستگاه های جوجه کشی با کیفیت و درصد جوجه دراوری بالا اقدام به فروش دستگاه جوجه کشی با کیفیت به قیمت مناسب نموده است . بر خلاف دستگاه جوجه کشی دست ساز خانگی و یا دستگاه های جوجه کشی دست ساز تولیدی های کوچک دستگاه جوجه کشی تولید شده توسط گروه دام و طیور به صورت شرکتی می باشد و دارای گارانتی معتبر است .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نکات مهم در ساخت و راه اندازی سالن پرورش پرندگان
•  نکات بسیار مهم در پرورش مرغ گوشتی
•  اصول جوجه کشی موفق چیست؟
•  موارد مهم در خرید دستگاه جوجه کشی
•  غذای بوقلمون گوشتی چگونه باشد تا سود بیشتری کسب کنیم؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان