فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

نکاتی که باید قبل از خرید سگ بدانید

خرید سگ

خرید سگ جز کارهای سخت است و باید با اطلاعات کافی انجام بشود چون مسولیت سگ تا آخر عمر با ماست و باید قبل از خرید سگ به این نکته توجه داشته باشیم و بهترین نژاد سگ برای نگهداری را بشناسیم و باید بتوانیم سگ را از همه لحاظی تامین کنیم . برای مثال غذای سگ مناسب در اختیار سگ قرار دهیم و در محل زندگی سگ شرایط مطلوب باشد و سگ احساس راحتی کند و به بهداشت سگ بسیار اهمیت بدیم .

عمر سگ ها به طور متوسط چیزی حدود 10 الی 15 سال است و شما قبل از خرید سگ به آنالیز این موضوعات که آیا می توانید برای بازی و آموزش سگ ، هزینه های حاصل از غذای سگ ( کنسرو غذای سگ و غذای خشک سگ )  و مواد مورد نیاز آن و عشق محبت کردن به سگ وقت و انرژی بگذارید .
 یکی از مسائل مهم در خرید سگ ، نژاد سگ است زیرا سگ ها با نژاد مختلف خصوصیات اخلاقی و رفتاری خاصی دارند .

332 نژاد سگ در جهان وجود دارد که هر کدام تغذیه ، خلق و خو ، رفتار ، شکل و اندازه مخصوص به خود را دارند .
انتخاب بهترین نژاد سگ برای نگهداری بستگی به شرایط زندگی شما دارد .
توجه به زمان وقت آزادتان در طول روز و میزان زمانی که میتوانید برای سگ بگذارید یکی از نکات مهم قبل از خرید سگ است به دلیل اینکه برخی از نژاد ها هستند مثل نژاد سگ ژرمن شپرد ، نژاد سگ روتوایلر و نژاد سگ هاسکی که سگ های اجتماعی هستند و باید وقت زیادی برای این نژاد ها صرف کنید ؛ حدودا 40 دقیقه در روز باید با آن ها وقت گذراند اما اگر توانایی زمان گذاشتن زیادی برای تربیت و نگهداری سگ ندارید می توانید از نژاد های سگ بول تریر ، سگ بیگن ، سگ فرنچ بولداگ و سگ پاگ تهیه کرد .


قبل از خرید سگ باید نژاد های مختلف سگ موجود در ایران را بشناسید و با توجه به علایق و سبک زندگیتان و همچنین انتخاب نر یا ماده بودن سگ برای نگهداری و توجه به ویژگی های سگ ، محیط را آماده کرده و سگ را به محل نگهداری خود ببریم .


قبل از خرید سگ به این نکته توجه داشته باشید که اگر یکی از اعضای خانواده شما به موی سگ حساسیت دارد باید شما نژادی از سگ را بخرید که موهای آن ها اصلا ریزش نداشته و فقط رشد می کنند که خود این امر نگهداری سگ را مقداری سخت می کند به این علت که مرتبا باید موهای این نژاد ها شانه زده شود تا گره گره شدن آن جلوگیری کنید و باید آن ها برای کوتاهی موهایشان مرتبا آن ها را به آرایشگاه ببرید .

در ادامه این مقاله به معرفی برخی از نژاد های سگ که ریزش مو ندارند می پردازیم .مالتیز
شیتزو
یورکشایر تریر
آیریش ئاتر اسپنیل
بیچون فرایز
بدلینگتون تریر
رتریور هایی که پوشش فردار دارن
وست هایلند تریر
پاپیلون
پکینیز
پامرانین
پورتوگز واتر
اشناوزر
سافت ویتن تریر
تیبتن اسپانیل
وایر هیرد فاکس تریر
سگ پودل

خرید سگ باید از مکان معتبر و پرورش دهنده مناسب سگ انجام بشه و شما باید هنگام خرید سگ سوالاتی را راجب نحوه پرورش سگ ، واکسن سگ ، نحوه اجتماعی کردن سگ ها و اینکه غذای سگ ها چیست و از چه مارک غذایی مصرف می کنند و اینکه از نظر بیماری های نژادی تست شده اند ؛ برای اطمینان خاطر از حرف پرورش دهنده در خصوص سالم بودن سگ ، نصف پول خرید را پرداخت کنید و نصف دیگر را بعد از مراجعه به دامپزشک و اطمینان از سلامت بودن سگ و عدم وجود بیماری پاروا و دیستمپر در سگ پرداخت کنید .

به طور کلی قبل از خرید سگ باید به نژاد مناسب سگ با توجه به شرایط زندگی شما و اینکه سگ را برای چه کاری می خواهید برای نگهبانی و گارد و یا به عنوان سگ خانواده ، توجه کنید و طبق آن سگ مناسب را انتخاب کنید .

در این مقاله از وبسایت دام و طیور به نکاتی قبل از خرید سگ پرداختیم و امیدواریم مطالعه این مطلب به شما در خرید سگ کمک کرده باشد .

گروه تولیدی دام و طیور ، تولید و عرضه کننده انواع تجهیزات دامداری ، تجهیزات مرغداری ، خوراک دام و طیور و غذای حیوانات خانگی است و شما کاربران می توانید در صورت نیاز به هر از موارد گفته شده به صفحه مربوطه مزاجعه کرده و محصول مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش و درب منزل تحویل بگیرد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  سه روش برای تشخیص نطفه دار بودن تخم مرغ
•  اثر دان مرغ مادر در جوجه در آوری
•  جوجه کشی کبک
•  بهترین روش نگهداری تخم مرغ
•  چرا برخی از دستگاه های جوجه کشی، گران قیمت هستند؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان