فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

تفاوت دانخوری جوجه با دانخوری مرغ

خرید بهترین دانخوری مرغ و دانخوری جوجه

تغذیه طیور یکی از مهم ترین عوامل برای رشد طیور می باشد و خوراک دهی به طیور باید به گونه ای باشد که جوجه ها مرغ های موجود در گله رشد یکسانی داشته باشند یعنی خوراک طیور به وسیله دانخوری صورت گیرد که دان را به طور یکسان و مساوی مورد استفاده طیور قرار گیرد .
دانخوری ها به لحاظ جنس و مقاومت بدنه شبیه هم هستند . برخی از دانخوری ها زمینی هستند یعنی با قرار دادن در کف مرغداری می توانند توزیع دان مرغی کنند اما برخی دیگر از دانخوری ها برای عملکرد بهتر باید از سقف آویزان شوند و برخی دیگر را می توان به هر دو صورت زمینی و سقفی یا آویز استفاده کرد .


دان خوری ها در انواع اشکال و انواع ظرفیت ها تولید و عرضه می شوند که در ادامه این مطلب از مقاله های فروشگاه اینترنتی دام و طیور به شناخت انواع دانخوری مرغ و دانخوری جوجه می پردازیم و تفاوت دانخوری جوجه با دانخوری مرغ را برای شما کاربران گرامی شرح می دهیم .

تفاوت دان خوری مرغ با دان خوری جوجه در ارتفاع دانخوری است . ارتفاع دان خوری جوجه کمتر است تا دان مرغی موجود در دانخوری به سهولت در اختیار جوجه قرار بگیرد .


انواع دانخوری جوجه
سینی دانخوری جوجه برای تغذیه جوجه یک روزه به کار می رود و دان را به طور یکنواخت مورد دسترسی طیور قرار می دهد .
سینی دانخوری جوجه به راحتی قابل شست و شو بوده و به راحتی می توان آن را ضد عفونی کرد .

سینی دان خوری جوجه را می توان به عنوان دان خوری جوجه کبک ، دان خوری جوجه مرغ ، دان خوری جوجه بلدرچین و دان خوری جوجه بوقلمون استفاده کرد .


دانخوری جوجه بلدرچین

دان خوری جوجه بلدرچین ، بهترین دان خوری برای تغذیه جوجه بلدرچین یک روزه می باشد و برای تعداد جوجه های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

دانخوری کوچک مینی

دان خوری کوچک مینی یکی دیگر از دان خوری هایی است که برای جوجه مورد استفاده قرار می گیرد و برای افرادی که کمبود جا در مرغداری روبرو هستند بسیار مناسب است . روی درب دان خوری مینی جوجه یک دسته وجود دارد که باعث می شود دانخوری مینی را از سقف نیز آویزان کرد .


دانخوری سطلی لبه دار

دان خوری سطلی لبه دار  ، دانخوری مورد استفاده برای مرغ است که لبه دار بودن این دانخوری موجب جلوگیری از ریزش دان به بیرون و اتلاف دان می شود .
دانخوری سطلی لبه دار گنجایش بالایی دارد و امکان آویزان کردن آن سبب این شده که از این نوع دانخوری مرغ در مرغداری ها استفاده شود.

 

دانخوری دو تیکه میله آهنی

دان خوری دو تکه میله آهنی به علت ارتفاع پایین سینی دانخوری و عدم وجود شبکه روی آن باعث شده تا به عنوان دانخوری جوجه مرغ ، دانخوری جوجه بلدرچین و دانخوری جوجه کبک و دانخوری بلدرچین بالغ استفاده شود .

 

دانخوری دو تکه کفی کوچک

دان خوری دو تکه کفی کوچک جز پر استفاده ترین دانخوری ها است به دلیل اینکه ظرفیت بالایی داشته و برای تعداد زیادی پرنده مورد استفاده قرار می گیرد .گروه تولیدی دام و طیور تولید کننده انواع دانخوری دستی و انواع دانخوری اتوماتیک و انواع آبخوری دستی و آبخوری اتوماتیک باکیفیت و مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی ، سرما و گرما و با قیمت بسیار مناسب و به صرفه می باشد و شما می توانید جهت تجهیز کردن مرغداری خود از محصولات این شرکت خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید .
در صورت داشتن هر گونه سوال ، انتقاد و پیشنهاد می توانید با شماره 09133627304 تماس حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آموزش کار با دستگاه جوجه کشی اسکندری
•  تفاوت غذای کنسروی و غذای خشک سگ
•  معرفی برترین دانخوری های اتوماتیک بشقابی طیور
•  آموزش ساخت دانخوری و آبخوری شترمرغ
•  خوراک استارتر جوجه
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان