فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید غذای جوجه مستلزم رعایت چه نکاتی است ؟

نکات مهم درباره خرید غذای جوجه

برای خرید غذای جوجه باید به نکاتی توجه داشته باشید .


خرید از فروشگاه های معتبر

ابتدا از فروشگاه معتبر برای خرید غذای جوجه اقدام نمایید یعنی از فروشگاه هایی خوراک مرغ تهیه کنید که دانش تولید خوراک برای مرغ را داشته باشند و برای تولید دان مرغ از مواد مرغوب و با کیفیت استفاده کنند .
فروشگاه اینترنتی دام و طیور یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده و به طور کلی بیش از یک دهه تجربه در تولید غذای مرغ و جوجه دارد و شما به راحتی می توانید به گروه تولیدی دام و طیور اعتماد کرده و جهت احداث مرغداری و همچنین تمامی امور مربوط به طیور از این گروه مشاوره دریافت کنید . لازم به ذکر است آنالیز کامل تمامی محصولات تولید شده توسط گروه تولیدی خوراک دام و طیور موجود می باشد و شما می توانید قبل از خرید دان جوجه و یا انواع خوراک طیور از کارشناسان پشتیبانی وب سایت دام و طیور آنالیز پیش دان جوجه ای که قصد خرید آن را دارید طلب کنید .

نکته مهم دیگری در خرید غذای جوجه این است که شما به هنگام خرید غذای جوجه باید به این موضوع توجه داشته باشید که غذایی که خریداری می کنید باید از لحاظ نژاد و سن مناسب جوجه شما باشد برای مثال اگر نژاد جوجه شما جوجه گوشتی است و از تخم نطفه دار جوجه گوشتی به وجود آمده است باید خوراک جوجه گوشتی خریداری کنید تا سبب رشد جوجه پرورشی خود شوید و همچنین اگر نژاد جوجه شما از مرغ تخمگذار باشد برای افزایش بهره وری از مرغ و همچنین افزایش تخمگذاری  باید از دان جوجه تخمگذار استفاده کنید .
به طور کلی می توان گفت در هنگام خرید باید به مشخصات جوجه ها توجه کرد در این صورت است که می توان دان مورد نیاز جوجه را در اختیار آن ها قرار داد .

به این موضوع نیز باید توجه داشت که در چه مقطعی ( سن جوجه ) داریم برای جوجه ها دان میخریم اگر قصد خرید دان در روزهای اول زندگی جوجه ها را دارید باید برای آن ها دان جوجه مرغ تهیه کنید که از لحاظ ارزش غذایی در سطح بالایی قرار دارد و با بهترین فرمولاسیون جهت پرواری کردن نیمچه انواع طیور و آماده کردن جوجه برای تخمگذاری تهیه شده است و برای تغذیه جوجه در روزهای آغازین زندگی بسیار موثر است .


وجود مواد مرغوب در دان جوجه

نکته دیگر در خرید غذای جوجه اطلاع و آگاهی از مواد تشکیل دهنده دان جوجه و میزان وجود آن مواد و غلات در دان است که آیا نیاز های مرغ و جوجه شما را بر طرف می کند یا خیر ؟

در غذای جوجه موادی مغذی زیادی باید وجود داشته باشد که وجود هر کدام از مواد مغذی سبب تقویت یک ویژگی در مرغ می شود برای مثال وجود فسفر در غذای جوجه در حال رشد سبب  رشد اسکلتی جوجه می شود و با کاهش رشد ، میزان فسفر دریافتی نیر کاهش پیدا می کند و دوباره با آغاز دوره تخمگذاری نیاز به فسفر افزایش پیدا می کند و این افزایش بسیار بیشتر از آن است که بتوان برای وجود فسفر موجود در تخم اشاره کرد افزایش نیاز فسفر و تقاضای زیاد برای تولید پوسته تخم مرغ می باشد .

در غذای جوجه باید گندم ، جو ، ذرت و سویا وجود داشته باشد و برای جذب این مواد به بدن جوجه باید مواد معدنی بسیاری مثل سدیم ، پتاسیم ، کلر و منیزیم و مقادیری فسفر وجود داشته باشد .

شما باید از جایی خرید غذای جوجه را انجام دهید که از تمامی موارد گفته شده در بالا را با استفاده از فرمول علمی دقیق خوراک مرغ تهیه کنند که پس از خرید ، برای جوجه شما رشد به همراه داشته باشد و در نهایت موجب سود اقتصادی زیادی شود .

دانخوری مرغ
پس از تهیه دان مناسب برای رشد از فروشگاه معتبر باید برای به مصرف رساندن دان برای جوجه ها و مرغ ها باید از دانخوری مناسب جوجه استفاده کرد زیرا دان خوری مناسب یکی از عوامل موثر در رشد جوجه ها می باشد اگر دانخوری ، مناسب جوجه نباشد و جوجه برای دسترسی به دان بخواهد اعمالی را انجام دهد این کار سبب کاهش رشد یا عدم رشد جوجه می شود .


سعی کردیم در این مقاله نکاتی را برای خرید غذای جوجه به شما آموزش دهیم و امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما دوستان مثمر ثمر واقع شود .
چنانچه قصد خرید غذای جوجه  مناسب هر نژاد را دارید می توانید به صفحه خوراک طیور مراجعه کرده و یا با شماره 09133627304 تماس حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  عوامل موثر بر قیمت دستگاه جوجه کشی ایرانی
•  نگاهی به برخی از سوالات پر تکرار فرایند جوجه کشی
•  معرفی انواع برند دستگاه جوجه کشی
•  تعیین جنسیت جوجه
•  نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان