فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

اختلاف دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 در چیست ؟

مقایسه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 ، دستگاه جوجه کشی حرفه ای می باشد و نسخه اقتصادی و ارزان آن دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 است که یک نسخه دستگاه جوجه کشی ارزان است که با قابلیت های بسیاری تولید و ساخته می شود .


دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 دارای سنسور هوش مصنوعی و سیستم چرخش 360 درجه ای ، موتورهای انحصاری ای ال جی و قطعات ای بی اس قابل رقابت با بهترین برند های خارجی است .
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 علاوه بر شباهت های فراوان تفاوت هایی نیز به لحاظ ظاهری و برخی قابلیت ها دارد  .
در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 برای مناسب شدن قیمت برخی از ویژگی های دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 را دارا نیست یعنی در ساخت و طراحی سیستم  دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 از برخی از ویژگی های دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 چشم پوشی شده است .
از دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 می توانید برای جوجه کشی از جوجه های مرغ ، کبک ، بلدرچین ، غاز و اردک جوجه کشی کنید و برای جوجه کشی از پرندگان گران قیمت لازم است از دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 استفاده کنید .


تفاوت رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6
یکی از تفاوت های دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 با ایزی باتور5 در این است که در کنترل دما و رطوبت در دستگاه ایزی باتور 6 دو نوع سنسور استفاده شده که یکی در داخل دستگاه استفاده می شود و دیگری در خارج دستگاه که در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 سنسور خارجی حذف شده است .

برای تنظیم و تامین رطوبت ماشین جوجه کشی ایزی باتور 6 از پد سلولزی و پمپ آب استفاده می شود به طوری که ظرف آبی را در خارج از دستگاه پر می کنید و شیلنگ را داخل آن می گذارید ؛ در صورت کم بودن رطوبت دستگاه پمپ آب فعال شده و آب را از ظرف به پد سلولزی انتقال پیدا می کند . پد سلولزی می تواند 10 برابر حجم خود آب ذخیره کند این روش رطوبت رسانی برای جوجه های گران قیمت بسیار مفید و کم خطر است اما برای تنظیم رطوبت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 از شیار آب استفاده می شود این روش بسیار آسان تر و کاربردی تر است و برای تامین رطوبت تخم هایی مثل تخم مرغ ، بلدرچین و کبک مطلوب است .


تفاوت نمایشگر دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 و نمایشگر دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5
همان طور که گفته شد در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 دو نوع سنسور برای تنظیم دما و رطوبت به کار رفته است اما در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 یک نوع سنسور که همین امر موجب این می شود که در ماشین جوجه کشی ایزی باتور5 فقط دما با استفاده از هوش مصنوعی صورت گیرد .

از دیگر تفاوت های دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 این است که دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 دارای سه نمایشگر برای نشان دادن دما ، رطوبت و روز شمار جوجه کشی است اما دستگاه ایزی باتور5 دارای یک نمایشگر پیش فرض برای نشان دادن  دما دارد . برای نمایش رطوبت در نمایشگر کافی است دکمه تعبیه شده در پایین محصول را فشار دهید .


تفاوت بدنه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6
این دو دستگاه جوجه کشی در شکل ظاهری و بدنه نیز دارای تفاوت هایی هستند .
بدنه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 از مواد ای بی اس و کریستال نشکن ضد یووی ساخته شده اما

بدنه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 فقط از کریستال نکشن ضد یووی ساخته شده است و ظاهری بسیار زیبا و شیک دارد .

 

قیمت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور5 و دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6

دستگاه ایزی باتور5 یک دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت و خانگی است که با توجه به سنسور به کار رفته گران قیمت ، دستگاه قیمت مناسبی دارد .

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 ، حرفه ای ترین دستگاه جوجه کشی خانگی در ایران است که طراحی این وسیله سه سال طول کشید اگر شما مایل به جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران قیمت هستید می توانید با خرید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور6 راندمان بسیار بالایی در جوجه کشی داشته باشید قیمت دستگاه جوجه کشی  ایزی باتور6 از قیمت دستگاه ایزی باتور5 گران تر است .
شما می توانید برای خرید تجهیزات مرغداری و خرید دستگاه جوجه کشی و همچنین خرید سایر تجهیزات مرغداری نظیر خرید آبخوری و یا خرید دانخوری مرغ  به صفحه محصولات مراجعه کرده و یا  با شماره 09133627304 تماس حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آموزش عیب یابی و تعمیر دستگاه های جوجه کشی
•  آموزش جوجه کشی مرغ جامع از ایده تا عمل با کسب درآمد و شغل
•  معرفی انواع دانخوری موجود در بازار ایران
•  تفاوت دانخوری جوجه با دانخوری مرغ
•  چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان